МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2486
bob писав:aronskayа Так, я дивилась трасу 60, і ідея самовизначення для мене є вагомою і важливою. Це останнім часом я щось почала в ній розчаровуватись.
Приклад, який ви навели з хлопчиком-Хаусом :hihihi: яскравий, погоджуюсь.
Мені важко зараз аргументувати свої сумніви, можливо я ніколи не зможу цього зробити. Але я не можу прийняти як факт те, що дитина здебільшого визначає себе сама, коли на неї впливає така безліч факторів.
Та на дитину впливає стільки факторів, що вони можуть, притиснувши її до землі, розчавити.
Хтось сильніший - відіб'ється. А хтось - ні. Та виховання - це не ринг, де виграє сильніший.
Я кажу про те, що дитина може. І про те, що у який бік їй допомагати. І про те, що нав'язування - це тиск. А тиск рано чи пізно призведе до... прочитайте ще раз моє перше речення.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2490
Apple писав:
Цілком з вами згодна. Наприклад я вибрала професію яку мені порадили батьки, я добре навчалась у ВНЗ, але після першого курса я зрозуміла що це мені зовсім не цікаво, але кинути не змогла, тому що не бажала образити мати. А попрацювавши за фахом 1 місяць просто "втекла" звідти. Та зараз я шкодую що я не закінчила якись курси, які змогли б у подальшому допомогти мені зорієнтуватись при вибрі професії.
Якщо не секрет, на кого ви вчилися і ким стали? У мене просто схожа ситуація :)
Аватар користувача
дякуючі bob
#2506
aronskaya писав:Та на дитину впливає стільки факторів, що вони можуть, притиснувши її до землі, розчавити.
Хтось сильніший - відіб'ється. А хтось - ні. Та виховання - це не ринг, де виграє сильніший.
Я кажу про те, що дитина може. І про те, що у який бік їй допомагати. І про те, що нав'язування - це тиск. А тиск рано чи пізно призведе до... прочитайте ще раз моє перше речення.
а зачепились-то ми за питання - чи дитина самодостатня, чи ні :) Це вже потім основна тема зашкодила з"ясувати це питання остаточно )))
В усьому іншому - я б не ризикнула сперичатися, бо це достатньо однозначні погляди, які я теж розділяю :)
Аватар користувача
дякуючі Apple
#2564
aronskaya писав: Якщо не секрет, на кого ви вчилися і ким стали? У мене просто схожа ситуація :)
я вчилась на финасового менеджера, а зараз працюю дизайнером листівок вже 3-й рік.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2565
Apple писав: я вчилась на финасового менеджера, а зараз працюю дизайнером листівок вже 3-й рік.
Також економічна спеціальність :)
Вчилася на менеджера, а тепер пишу тексти :)
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2566
я вчилась на финасового менеджера, а зараз працюю дизайнером листівок вже 3-й рік.
а коли вам стало зрозуміло, що вам цікаво бути саме дизайнером - ще до того як ви пійшли навчатися чи вже після того, як закінчили навчання?
Аватар користувача
дякуючі Apple
#2567
Мабудь підчас навчання. Саме тоді у мене змінвся круг спілкування, коли із шкільними друзями зустрічаешься рідко, а інститутські знайомі тобі не цікаві. Тоді починаешь шукати то що тобі буде довподоби, так я і на трапила на мою компанію, де усі люди творчі; дизайнери, фотографи, хуожники та музиканти.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2590
Apple писав:Мабудь підчас навчання. Саме тоді у мене змінвся круг спілкування, коли із шкільними друзями зустрічаешься рідко, а інститутські знайомі тобі не цікаві. Тоді починаешь шукати то що тобі буде довподоби, так я і на трапила на мою компанію, де усі люди творчі; дизайнери, фотографи, хуожники та музиканти.
Ось воно призначення, фатум, доля, провидіння.Діти істоти мудрі, природні, вони діють інтуїтивно, часто значно розумніше від нас дорослих. Головне донести до підлітка усвідомлення того, що робота це 60-70% часу, тому варто вибирати те ,що близькетобі.Хоча фах не вирок - завжди можна змінити. Виховуйте у дітей принципи,вміння приймати рішення, відповідальність, самостійність - вам буде спокійніше жити
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2595
Apple, а якщо б ви не познайомилися з новою компанією то пішли б працювати фінансістом?
Чи вам було все однаково куди йти вчитися, чи ви наполягали на своєму, але батьки було згодні платити лише за навчання у галузі економіки?
Аватар користувача
дякуючі Apple
#2599
Все що повинно статися, то трапляється рано чи пізно. Якби я не познайомилася тоді, то познайомилася б пізніше. Мої батьки сплатили б будь-яке навчання, просто тоді я сама не знала чого хочу і просто прислухалася до поради мами, яка яскраво описала що фінасистом бути круто, пізніше зрозуміла що це не моє, а кинути не хотіла із-за того що вона образиться.
#5497
helena1964 писав:Моєму синові вже 17, пора думати про те, ким він буде. Він хоче бути перукарем, а я категорично проти. На мою думку, він може стати гарним юристом. Звичайно, на цьому тлі конілікт. Може хтось порадити, як його перконати?

А якщо він стане другим Сергієм Звєрєвим?
Аватар користувача
дякуючі Arnautka
#9676
Дети должны сами выбирать себе профессию. Вот у меня в свое время был такой же конфликт с родителями. В итоге пошла учится на того, кого хотели они. Ну и ничего с этого не получсилось, сейчас занимаюсь абсолютно противоположным дело.
дякуючі Антрелла
#14045
вибір тільки за дитиною, ви можете лиш підказувати. але не навязувати. бо всеодно вони будуть займатись тим чим подобається, щоб не був потрачений час.
Аватар користувача
дякуючі alanya
#15412
выбирать должен ребенок! это понятно, что в 17 лет, он не знает кем он хочет быть( и в большинстве случаев его выбор со временем поменяется! но пусть он будет потом винить себя чем вас! его жизнь!!!
Аватар користувача
дякуючі Олеся_
#15908
На счет полностью доверять не могу точно сказать, а вот то что направлять в правильное русло так это точно надо, ведь ребенок еще не знает всех тонкостей этой жизни. У нас сын после 9-го класса собирался уходить, хотя учился на отлично и при чем любил иностранные языки, увлечение у него было такое. Посмотрев на это мы отправили его на летних каникулах на языковые курсы в Канаду через фирму по приезду он решил однозначно что займется вплотную языками и станет переводчиком! Просто нужно присматриваться к своему чаду и понимать куда у него лежит душа.
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!