МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

#10834
Доброї ночі форумчане!

Така ситуація в мене трапляється. Наприклад йдемо по вулиці з дитиною 5 років ( а було 3 коли почалось), проходимо магазин, йде від дитини реакція купи те - те, бо не піду додому чи інде. Варіації бувають різні, це для прикладу. Я звичайно на кожний каприз реагувати не збираюсь. Він на мою відмову стає ослом і єдиний варіант тянути його додому за руку. Пробую якось вмовити іноді виходить, але рідко. Можливо є якісь у вас ідеї, щодо вирішення проблеми?
Така сама проблема і в супермаркеті, все купляти я не хочу, що він забажає. Звичайно в цей момент ми центр уваги оточуючих.
Дякую, якщо в когось є думки щодо цього приводу. В мами таких проблем немає слухається. Можливо він до неї звик. Вже набридли ці скандали, хочеться вирішити проблему.

Пока.
Аватар користувача
дякуючі Sandie
#10886
Надо договариваться. В пять лет, думаю, уже время знакомить ребенка с понятием денег и объяснять ему, что к чему. давать некоторые свои регламентированные деньги на карманные расходы, которыми он может сам распоряжаться, после чего чтобы не было обид. Ребенок будет чувствовать себя взрослым и учиться ответственности за деньги.

ну вообще смотря какой ребенок. Для кого-то подойдет отвлекать, а для кого-то просто объясниться, что мол не в этот раз, потому что то-то и то-то.
дякуючі tdubets
#10901
Буду думати. Я для себе бачу, що з дитиною одну лінію вибрати важко, треба діяти по ситуації. :))
Аватар користувача
дякуючі lelya
#10913
моему еще 2 нет, а капризы страшные(
дякуючі tdubets
#10916
Привіт!
Я вам пораджу не приучати до того, від чого потім капризи. Ми зробили таку помилку, зараз виправляємо.
З малечку треба виховувати, пропустите момент буде ще важче. :)
Аватар користувача
дякуючі Nitro
#12895
В мене донька капризуля рідкісна, чоловік каже що в мене вся пішла. З віком все важче з нею домовлятися, істерики на людях це взагалі наший "козир", знає що я буду вмовляти щоб заспокоїлася і що зможе в щось вициганити. Питала в своєї мами чия такого не робила в дитинстві і прозріла, я ще гіршою була... Але мама швидко мене відучила, ременем і відсутністю солодощей.
Метод дієвий, але не хочу доньку лупцювати чи залякувати, але й терпіти вже не можу, якщо вона з малих пір (5 років доньці) буде мною маніпулювати, то що ж далі буде.....
дякуючі Kralia
#13074
Слегка крикну и успокаивается сразу)
Аватар користувача
дякуючі nichka
#13978
Отвлечь или переключить на что-то другое
Аватар користувача
дякуючі Dimm
#17006
Наша заспокоюється, коли ми перестаємо на неї звертати увагу
дякуючі 7fialka
#19889
Моя дочь настоящая принцесса. Она любит красочные заколочки, яркие браслеты и кольца, необычные кулоны. Поэтому я ей покупаю набор для бисера

Девочек порадует возможность сделать красивые вещи своими руками. Для этого лишь потребуется купить набор для творчества для девочек.
С его помощью ребенок сможет сделать удивительные вещи, а самое главное — уникальные и неповторимые!
Зображення

Самая большая и разнообразная творческая группа. С ее помощью ребенок фантазирует, воплощает свое видение в предложенном материале. Современный набор для детского творчества предполагает точное соблюдение инструкции, хотя в некоторых моделях предлагается использовать фантазию, чтобы завершить декорирование той или иной работы.

Зображення
дякуючі evaforever
#20501
Свою манюню пока что жду, а вот у сестры 2е мальчиков-6 и 3 года. Мы тоже когда заходим в супермаркет так они всегда"хочу то, хочу то"... Сеста моя им строгим тоном сообщает что денег на все нет и покупает только что-то одно. Они соглашаются.

Ну есть и очень тяжелые случаи, когда детки прям до истерики кричат, падают на пол. Тоже такое видела. Не представляю что делать в такой ситуации. Видела, как одна мамочка просто не обращала внимания, делала покупки, малая сама успокоилась. А вторая дала по попе и накричала. Не знаю что будет правильно, но однозначно потакать всем капризам нельзя.
Аватар користувача
дякуючі Malace
#21166
Потакать всем капризам точно нельзя, ну и по попе тоже не вариант.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Ще більше корисного та цікавого!