МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

#11503
Рано чи пізно більшість батьків стикається з тим, що дитину призивають в армію.
Звичайно, віддівати дитину чорт зна куди і навіщно - мало хто хоче.

Є багато можливостей відкосити від армії, наприклад, дати хабар у військкоматі, підробити документи про здоров'я або просто сховати дитину. Але всі ці методи протизаконні і кримінально карані, а до того ж ще й коштовні.

Проте є швидкий, простий, а головне абсолютно законний шлях - просто відмовитися від служби через релігійні переконання (це право гарантує Закон України "Про альтернативну військову службу").
Є ці переконання, чи нема - нікого не цікавить, головне, щоб вони були документально підтверджені.

Ми надаємо повний пакет документів, що 100% підтверджуватимуть право вашої дитини відмовитися від служби.

Більш детальна інформація ВКонтакті http://vk.com/public75016401 або на сайті http://tesss48.wix.com/constriarch
Зв'язатися можно через ВКонтакт або електронну пошту constriarch@i.ua

p.s. Оскільки ми, згідно з законодавством, є релігійною організацією, надання документів не є ані продажем, ані послугою, відтак їх надання є БЕЗКОШТОВНИМ. Проте, якщо ви вирішите скористатися нашою пропозицією, будемо вдячні за добровільну одноразову пожертву в розмірі 50 гривень.

Бажаю учасникам форуму добра та щастя, а їхнім дітям - не скуштувати армійських буднів.
Аватар користувача
дякуючі Irisha1
#13257
Кажется для таких случаев существует альтернативная служба.
дякуючі Антрелла
#14042
Те що ви пропонуєте теж карається законом))) і якщо докажуть то буде рахуватись як шахрайство))
Аватар користувача
дякуючі olgastep
#15570
Мой двоюродный брат еще при союзе альтернативную службу проходил - именно по религиозным убеждениям. Но он реально посещал какую-то церковь и это было искренне. Я про то, что такая возможность была и раньше..

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Ще більше корисного та цікавого!