МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2778
Думаю, що розповідати - можна. Але виховувати все ж таки з тим, що близько вам, тоді і у майбутньому у вас не буде проблем у стосунках. Якщо підліток захоче стати "сатанистом" - це буде його вибір, я думаю кожні батьки все ж таки будуть проти? Але це теж віра.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2786
Inneska, я в усьому з Вами згодна, Ви говорите мудрі речі про виховання, про процес передачі дитині власного світогляду. Дуже поважаю християнські цінності. Але зв"язку саме з дитячим хрещенням - не бачу.
Важливіше, як на мене, навчити дитину розумінню Бога і Його милості.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2922
А ще така підчастина теми:

Показувати чи ні дитину стороннім і не сильно близьким родичам до хрещення?

А я ось хотіла від всіх ховати, та не вийшло, з перших днів появи дитини у квартирі, квартира перетворилась у прохідний будинок, спокою від них не було - бабусі, прабабусі, тітки, дядьки, брати і сестри, колеги з роботи, сусіди, а за друзів взагалі мовчу, я аж здивувалася - звідки у нас так багато родичів і друзів - напевно з голоду не помру......

Від всього цього, у мене хворіла голова, тільки годувати доньку - гості прийшли, лише маля заснула - чийсь гучний сміх і так далі. Ну слава Богові, до 1 місяця дитини, оглянули всі хто міг і неміг, тепер в будинку поспокійніше стало. :smille: тільки кожного 12-го та 13-го числа у нас ДЕНЬ НАРОДЖДЕННЯ. :beer:
Аватар користувача
дякуючі bob
#2926
В єврейській культурі (те, що описано в Біблії) жінка, яка щойно народила і дитина не показувались нікому на очі приблизно місяць.
Чула, також, пояснення цього з психологічної точки зору - матері потрібно відпочити, а дитині - бачити навколо лише обличчя найближчих людей - бо в цей період, неначе, формується коло тих, кому дитина може довіряти будь що.
Не знаю наскільки ця теорія має право на існування.
В будь-якому разі це добре, коли стільки людей хочуть привітати із народженням дитини. Ви щаслива людина :)
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2929
Inneska писав:А ще така підчастина теми:

Показувати чи ні дитину стороннім і не сильно близьким родичам до хрещення?
А чому не можна показувати дитину до хрещення? В чому ризик?
Аватар користувача
дякуючі bob
#2935
Atlika писав:А чому не можна показувати дитину до хрещення? В чому ризик?
ну, деякі психологи кажуть (особисто я не знаю, як до такої інформації ставитись), що дитина в цей період - перші кілька місяців, запам"ятовує обличчя людей, яким можна довіряти, і якось їх собі відмічає, як "свої". Тобто, теоретично це означає, що коли дитина бачитиме надто багато облич навколо себе, це її дезорієнтує, вона надто довірятиме всім без розбору.
Цікаво, чи підтверджується це якимись дослідженнями, пошукаю, як буде час.

Медики б сказали, що кожен приходить зі своїми мікробами, а дитина надто вразлива - але в це я точно не вірю, бо вже давно доведено, що імунітет дитини зміцнюється, коли його не берегти занадто від будь-яких побічних впливів.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2940
bob, все що ви написали цілком зрозуміло, тільки до чого тут хрещення?
Бо дитину ж можуть хрестити і в рік і в три і в п'ять.
Я більш схольна думати, що дитину якій ще не виповнилося і місяця не слід нікому показувати тільки тому, що вона може захворіти (мікроби, як кажуть лікарі).
Але ж хрещення не захистить наприклад від ангіни...
Аватар користувача
дякуючі bob
#2946
Atlika писав:bob, все що ви написали цілком зрозуміло, тільки до чого тут хрещення?
ну, може приєднається до розмови хтось, хто зможе пояснити це нам обом.
За ортодоксальною (православною і, здається, католицькою) традицією, хрещення відбувається дуже швидко по народженню. Ви ж пам"ятаєете, що казала kompot - дитина не має охоронця, поки не буде охрещена (ну, це я так зрозуміла), тобто вона беззахисна до цього моменту. Тому і хрестять дитину одразу, як очиститься мама після пологів.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2950
не кидайте тапками - але з пішло з народу ( це прикрмети, а ставлення до них може у окрмій темі виразити?).

Окрім небезпеки сглазу, це пов'язано ще і із забутим обрядом сорокового дня або воцерковлення. Вважається, що після пологів жінка на сорок днів відлучена від храму; значить, на містичному рівні, вона не може в цей час захистити немовля. На сороковий день жінка приносить дитину у храм (як це зробила Богоматір) і сама знову дістає можливість причаститися.

Але ми похрестили доньку на 19 тиждень, тільки без обряду воцерковлення, я у храм не заходила...Завершили усе вже після 40 дня...

Тобто усе пов'язано з тим, що дитина до хрестин не захищена
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2954
Inneska, я згодна з тим, що хрещена дитина знаходиться під захистом, але ж не до такої ступені, що її потрібно хрестити так швидко. Думаю, що нічого не трапиться і з тими дітьми, яких охрестили у більш дорослому віці.
А щоб слідувати усім цим прикметам, а насамперед знати їх треба бути дійсно релегійною людиною.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2957
Inneska писав:Тобто усе пов'язано з тим, що дитина до хрестин не захищена
тапки - убік :)
але Ви справді в це вірите? Що Бог не захищає діток, які не охрещені?
А про тих, що в будинку малюка - Він, гадаєте, не піклується?
Якщо Богові такий важливий традиційний обряд, щоб захистити свою дитину, то в такого бога я вірити не можу.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2958
bob, мені здається, що це один з минусів християнства як релігії вцілому. Бо не всі аспекти продумані вірно.
зараз ми наштовхнулися на один з них, і я дуумаю, що ніхто не зможе в повній мірі довести свою думку.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2960
Atlika писав: я дуумаю, що ніхто не зможе в повній мірі довести свою думку.
Тішу себе думкою, що ніхто і не ставить за мету саме довести свою думку. Приймні мені цікаві дві речі. Щодо своєї думки - просто висловити, щодо думки іншої людини - знайти відмінності. На цьому форумі вже не один раз було, коли я захоплювалась чиєюсь думкою. Це цікаво.
Atlika писав:мені здається, що це один з минусів християнства як релігії вцілому. Бо не всі аспекти продумані вірно. зараз ми наштовхнулися на один з них
Це особисто моє переконання нерелігійної християнки (я, до речі, теж хвилююсь, щодо тапків ;) ), але Ви говорите про дві, як на мене, несумісні речі - християнство і релігія. Християнство - це стосунки з Богом, розуміння Його і підтримка від Нього, а релігія - це система догм, правил і традицій. Я не думаю, що традиції - це завжди погано. Але вони мають бути на другому місці. А на першому - розуміння, що саме ми робимо, виконуючи ту чи іншу традицію, яку вважаємо корисною.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2961
bob писав:
Це особисто моє переконання нерелігійної християнки (я, до речі, теж хвилююсь, щодо тапків ;) ), але Ви говорите про дві, як на мене, несумісні речі - християнство і релігія. Християнство - це стосунки з Богом, розуміння Його і підтримка від Нього, а релігія - це система догм, правил і традицій. Я не думаю, що традиції - це завжди погано. Але вони мають бути на другому місці. А на першому - розуміння, що саме ми робимо, виконуючи ту чи іншу традицію, яку вважаємо корисною.[/quote]

+100 Однозначно!релігійність і віра - дві абслютно різні речі. Насамперед має бути розуміння того , що ми робимо в навіщо.

А стосовно показувати, чи ні перший місяць дитину(говоримо саме про період новонародженості, а не про хрешення, яке може відбутись і у рік, 5, 10, 20: не сидітиме ж людина в квартирі до цього часу!), на мою думку не варто, адже проходить адаптація і дитини і мами до новмх умов, виробляється певний ритм годувань-гулянь-купань-спань, новонарорджена дитинка часто знаходиться під груддю, а це досить інтимний процес, до того ж не завждт вдається одразу тощо, тому я вважаю, що гості можуть трохи почекати і дати оговтатись і мамі і дитині. Але, якщо це близькі вам вам люди, які можуть допомогти з клопотам, то чому б ні
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2962
Сперечатися про релігію і політики - згубна справа. Тому пропоную це момент переступити...

а що стосується цього
bob писав: але Ви справді в це вірите? Що Бог не захищає діток, які не охрещені?
А про тих, що в будинку малюка - Він, гадаєте, не піклується?
Так, я згодна з тим, що мільйони дітей і хрещених і ні - багато і важко хворіють, буває, що і вмирають....чому? то хіба Бог може це допустити? але все це дуже тонкі моменти відношення до Бога, знову ж таки релігійні питання. Я не можу на цю тему розводити демагогію. Що стосується мене особисто...мені і моїй дитині допомогла віра....я дійсно переконана, що хрещення в нашому випадку створило диво. І знаю сотню прикладів, коли хрещені ще в лікарні діти - майже воскресали....Але знову ж таки кількість прикладів двостороння....Це для мене все одна тема в якій дуже складно себе переконати - щеплення, віра багато що інше....Тут напевно як серце підказує так і треба і поступати.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Купую і в інтернеті і в магазинах, якось вдається […]

Ремонт дома

Дякую! Краса.

Долгое время я искал качественные металлические дв[…]

Ще більше корисного та цікавого!