МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі bob
#2968
Inneska писав:Так, я згодна з тим, що мільйони дітей і хрещених і ні - багато і важко хворіють, буває, що і вмирають....чому? то хіба Бог може це допустити?
Я мала на увазі протилежне - не дивлячись на те, що сиріт не охрещують, я вірю, що Господь про них піклується. І щось в їхньому житті робить, хоч інколи нам це здається несправедливим і, скоріше, незрозумілим

Я поважаю Ваше небажання сперічатись на тему релігії (хоч це так цікаво ;) ).
Хочу лише додати, що на мою думку, не хрещення створило диво з Вами і Вашою донечкою, а саме віра. Мені здається, що це образливо для Бога, коли ми ставимо рівняння між його дією та певною традицією (ритуалом).
Але цілком згодна з тим, що керуватись потрібно власним розумінням, а не чиїмось вказівками. Пропоную вважати це компромісом :)
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3007
bob писав:
Я поважаю Ваше небажання сперічатись на тему релігії (хоч це так цікаво ;) )
Хочу лише додати, що на мою думку, не хрещення створило диво з Вами і Вашою донечкою, а саме віра.
Мені здається, що це образливо для Бога, коли ми ставимо рівняння між його дією та певною традицією (ритуалом).

Розумієте, bob, суперечки на релігійну тематику, породжують занадту епоційність, позбавляють толерантносі, і взагалі, тому і я намагаюсьб їх уникати:)

Стосовно дива, то , як на мене, цес аме той момент, який говорить про еггрегор.

+10 Однозначно! Ритуал і Божа воля то є не зовсім тотожні речі
Аватар користувача
дякуючі bob
#3016
kompot писав:Розумієте, bob, суперечки на релігійну тематику, породжують занадту епоційність, позбавляють толерантносі, і взагалі, тому і я намагаюсьб їх уникати:)
Розумію :)
Самій важко говорити на теми політики і релігії.
Але інколи пробиває "напагаваріть" :) (дивіться підпис ;) )
Мені приємно, що принаймні у нас із Вами співпадають погляди на віру. При цьому Ви за дитяче хрещення, а я його не розумію. Але хіба це суттєво? Мені це не перешкоджає радіти зі співпадіння.
Добре, коли люди погоджуються одне з одним. На жаль на форумах таке відбувається нечасто.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3210
Дівчата, а хто підкаже вагітної можна становитися хресною мамою?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3213
Можна! Якщо звичайно Ви сама вже похрещена, або похреститись, якщо ні
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3216
Можна або не можна не знаю. Це ви хрестити збираєтеся?Мальчика або дівчинку? Який вік? Я просто згадую хрестини, коли я хрестила дітей - я ледве не надірвалася.Їм було 1.2 рокі та 8 місяців (але хлопчик був досить важким малюком). Хвилин 45 мені потрібно було тримати їх на руках, у вашому випадку при загрозі, як ви писали - це може нашкодити
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#3492
А ще поясніть, хто обізнаний мені дурненькій:Чому мамі після народження дтинки в церкву 40 днів ані ногою?Чому татові можна, а мамі ні. :[
Я мислю так. Бог любить дітей, тоді чому він карає маму, яка народила дитину, і чому не карає тата.
Я вчитель, тому аналогії у мене вчительські: Вчителю дає тему реферату, яка є лише в інтернеті, тобто виконати завдання інакше як скачавши учень не може, і це відомо обом сторонам, (якщо учню раптом не відомо-то йому доведеться довідатись). Сумлінний учень приносить рефератик. а тут йому "Ах ти такий-сякй як ти посмів нести мені підло скачану роботу-не показуйся мені на очі 40 днів, а потім попросиш вибачення-і я тобі вибачу." Я в чомусь помиляюсь, чи все справді настільки абсурдно?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3493
Анютка писав:А ще поясніть, хто обізнаний мені дурненькій:Чому мамі після народження дтинки в церкву 40 днів ані ногою?Чому татові можна, а мамі ні. :[
Жінці не можна до церкви з тої ж причини, що й під час менструації, поки не припиняться лохії( у ці дні жінка уважається нечистою), Ви що-небудь про первородний гріх чули?
Аватар користувача
дякуючі bob
#3499
Анютка писав:Бог любить дітей, тоді чому він карає маму, яка народила дитину, і чому не карає тата.
А може це не кара? ;)
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#3502
особисто я не вважаю, що менструація - це прямо таки загроза та гріх великий.
Бог це те, що у кожного в душі, а уся ця фігня, вибачте, на мою думку пережитки минулого. Якщо людина вірить, якщо їй дійсно потрібно до церкви, то ніякі місячні перешкодою не стануть.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3505
Так склалось і я після пологів просто не могла не пійти до церкви, у донькі була підозра на ВВС, вона народилась дуже слабка та маленька...я день на день ревіла і пішла до храму, але мене попросили від туди пійти, просто батюшка мене знав і знав, що я тільки народила.....на хрещеня я вже не заходила - але вважаю, що це все якось абсурдно - коли душа потребує допомоги, коли людину тяне до храму - то яка різниця у які дні?


Навіть при місячних до храму заходити можна, але не можна торкатися ікон.
Востаннє редагувалось 16-03-2009, 14:45:00 користувачем Inneska, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#3506
Inneska писав:вважаю, що це все якось абсурдно - коли душа потребує допомоги, коли людину тяне до храму - то яка різниця у які дні?
Повністю згодна :)
Inneska писав: Навіть при місячних до храму заходити можна, але не можна торкатися ікон.
Перший раз про таке чую, більш розповсюджена думка, що нельзя саме заходити до церкви.
Аватар користувача
дякуючі bob
#3512
Inneska писав:Так склалось і я після пологів просто не могла не пійти до церкви, у донькі була підозра на ВПС, вона народилась дуже слабка та маленька...я день на день ревіла і пішла до храму, але мене попросили від туди пійти, просто батюшка мене знав і знав, що я тільки народила.....на хрещеня я вже не заходила - але вважаю, що це все якось абсурдно - коли душа потребує допомоги, коли людину тяне до храму - то яка різниця у які дні?
Особисто я вважаю, що Бог є всюди. Для мене не має перешкоди у тому, щоб зайти в храм не в ті дні, але я цього б не робила, лише заради людей, які вірять, що це гріх. Мені буде спокійно, а їм - ні. Христос назвав дві основні заповіді - любити Бога і любити людей. Коли я відстоюватиму своє право бути в храмі, то принаймні другу порушу.
При цьому ніхто не заважає звертатись до Бога у власній квартирі. І в Біблії є обіцянка Божа, що Він почує. Тому особисто для мене це не проблема.
Але я щиро співчуваю людям, яким простіше спілкуватись з Богом в спеціально організованих умовах храму, бо немає впевненості в тому, що Він почує в іншому місці.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#3517
kompot писав:
Анютка писав:А ще поясніть, хто обізнаний мені дурненькій:Чому мамі після народження дтинки в церкву 40 днів ані ногою?Чому татові можна, а мамі ні. :[
Жінці не можна до церкви з тої ж причини, що й під час менструації, поки не припиняться лохії( у ці дні жінка уважається нечистою), Ви що-небудь про первородний гріх чули?
Ну це ж не я придумала "замаститись" народжуючи дитину. Знову ж аналогія з рефератом. І правило формулюється так: не дочекатись закінчення лохій, а прочекати 40 днів, чому?
До того ж я теж знаю, що жінці з менструацією до церкви можна, не можна лише хрест цілувати і сповідатись.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3579
Таке питання: малюка(хлопчика) збираютьться хрестити, під час хрестин чи після них одразу хор буде виконувати пісні, порадьте, , що варто поспівати, бажано тексти додати. Ну там мо колискові чи ще якісь, бажано україномовні
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!