МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Червона Шапочка
#924
Ми малого в якій годині б некупали,все одно раніше першої ночі не засинає.Це він сова з народження чи все ще можна змінити?В нас вже старша дочка ,якій 4 роки раніше 11 не засинає,а зранку підняти в садок велика проблема,з якою ми боремось,але поки що безрезультативно :banzai: .Що скажете?
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#972
А сами во сколько ложитесь? Дети ведь пример со взрослых берут...
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#977
А ви незауважували за дитиною коли ще були вагітні що вона сова?
Аватар користувача
дякуючі Червона Шапочка
#981
Мда... Ми з чоловіком теж сови ,то ви хочете сказати,що все іде від батьків? :[ Чи можна якось це змінити?
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#984
Ну представь сама: дома веселый движок, родители смотрят телевизор (интересно, а не мультики?), кушают, ходят, болтают о чём-то. Такое проспать? Интересно ведь! И совсем не спится. Вдруг проспишь что-то!?

А теперь другая картинка: родители в до девяти покушали, посмотрели тв, в девять приняли душ и все вечерние процедуры, выключили свет и тв и спят. Темно и тихо. Чем заняться? Разве что поспать.
Не представляю ребенка, который в полной темноте и одиночестве будет гулять по квартире в 10 вечера.
Аватар користувача
дякуючі Оленка
#1515
А я думаю, що дійсно є жайворонки і сови! Мій синочок (йому 8 місяців) в 9 годині вечора уже засинає! Неважно чи купався, чи ні, шумно в дома чи тихо. він хоче спати! А от в 6.30 уже на ногах, хоч в хаті тихесенько і всі ще сплять і ніяк не вгамовується.
дякуючі romanna
#1692
в загалі треба дивитися за тим, шоб дитина соблюдала режими, тому шо біоритми ще не отточені а недосип в йому возрасті шкідлива річ
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2009
А ми реальні жайворонки – і це у нас ще з утроба матері. Я що під час вагітності вставала ні світло, ні зоря під поштовхи дочечки, що зараз о 6 годині у нас під'їм. І якщо в буденний день мене це радує, то у вихідні - ууу. Так спати хочеться, а Алінка пробуджується і курликаєт. Але головне все ж, що у дитини є свій режим.мрію, що висплюся коли-небудь.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2022
Ангелина писав:Ну представь сама: дома веселый движок, родители смотрят телевизор (интересно, а не мультики?), кушают, ходят, болтают о чём-то. Такое проспать? Интересно ведь! И совсем не спится. Вдруг проспишь что-то!?

А теперь другая картинка: родители в до девяти покушали, посмотрели тв, в девять приняли душ и все вечерние процедуры, выключили свет и тв и спят. Темно и тихо. Чем заняться? Разве что поспать.
Не представляю ребенка, который в полной темноте и одиночестве будет гулять по квартире в 10 вечера.
Цілком погоджуюсь.
Я б навіть сказала, що цей режим формується з поведінки батьків задовго до появи дитини на світ :)
Ще не народившись, їй вже цікаво )))
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!