МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Червона Шапочка
#931
Пропоную в цій темі росказувати як ваші дітки вимовляють ті чи інші слова,які цікаві питання задають і взагалі які "перли" видають.В нашої дочки у віці двох років Вінні Пух був Пінні Ху(зараз їй 4.6).А що у вас?
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#975
Даша 4,5: "Six - это запомнить просто! Совсем как секс."
дякуючі Уляля
#1641
Мені дуже подобається, як моє щастя називає своє улюблене заняття-мультики. "Мукі"
А коли бачить на екрані жінок, каже-"дати тьотю". Нажаль, дати мультики для мене реальніше...
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2436
Сину 4роки: "У мам народжуються донечки, а у пап-синочки"
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2437
Влітку гуляємо на стадіоні, поряд бабуся з онуком(років зо два), хлопчик дуже цікавиться нашою коляскою, та її вмістом. Бабуся:"Попросиш батьків, щоб і тобі таку сестричку(доні місяців 6 було) купили!" Мій син(3,5 роки), поглянувши на бабусю, як на не зовсім адекватно мислячу людину:"А ми не купляли, у нас народилась!"
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5549
Був такий випадок зі старшим сином: коли ми їхали в поїзді з вагону-ресторану офіціантка продавала по вагонах жарену рибу та ін. Я в сина питаю :"Тобі рибу купити?" А він мені -"Не треба, мамочка, я попрошу"
А ще мій молодший на "альбом" каже "абльом".
Аватар користувача
дякуючі Arnautka
#9667
Дочка говорит вместо бусинки - гусинки, и никак нельзя ее переучить )
Аватар користувача
дякуючі Ксения777
#9788
Перше реченння малої було "Мама на балконі віша футболку"
дякуючі Marynaka
#14243
про це та багато іншого ви знайдете на сторінках журналу Пізнайко .
рекомендую вашим дітям , вони не будуть сумувати читаючи його,
переконалася на власному досвіді
дякуючі Дбайлива
#14366
Я як мама, раджу всім дитячий журнал «Пізнайко», ви побачите що ваша дитина буде від нього в захваті, я просто впевнена в цьому, просто вже на моїй дитині все це перевірено.
І дуже патріотично для дитини є те що журнал «Пізнайко» друкується на українській мові.
Аватар користувача
дякуючі Retivaya
#14555
Вместо крокодила - какадиль)
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!