МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Darina
#3
Я також чула про це. Але не так кардинально, їм можна одягати памперси, але треба слідкувати, щоб побільше часу хлопчик міг повзати без нього. У трусиках чи без голяка. Хоча зараз зима починається, голяка не дуже поповзаєш... До речі, в тебе синочок є? Скільки йому?
Аватар користувача
дякуючі Lilu
#4
Так,є. Іван, 7 місяців. А ти не знаєш, чим саме памперси шкідливі?
Аватар користувача
дякуючі Lilu
#5
Через ароматизатори якісь? Чи матеріал? Чи, можливо, лише памперси деяких фірм?
Аватар користувача
дякуючі Darina
#6
Будь-які шкідливі. Там справа в тому, що у хлопчиків розвивається в цей час статева система і "сперматозоїди мають визрівати, а у теплі вони не визрівають". Я, звичайно, не лікар, і не зовсім розумію що це означає. Та призвести це може аж до безпліддя! :?
Аватар користувача
дякуючі miranda
#7
Так якщо дитину так морозити, вона ж захворіє! :shock:
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#67
Darina писав:Будь-які шкідливі. Там справа в тому, що у хлопчиків розвивається в цей час статева система і "сперматозоїди мають визрівати, а у теплі вони не визрівають". Я, звичайно, не лікар, і не зовсім розумію що це означає. Та призвести це може аж до безпліддя! :?
Я як консультант по методах розпізнавання плідності можу сказати що це все дурня. Ви напевно всі чули що для хлопчиків у підлітковому віці хвороба свинка може призвести до безпліддя, а ніхто незадумувався чому саме в підлітковому віці? а не у дитячому?
Звичайно щодо підгузників то їх потрібно вдівати по правилах тобто, що 3-5 годин передівати і робити повітряні ванни не менше ніж на 15 хв.
Аватар користувача
дякуючі Darina
#69
А дійсно, чому в підлітковому віці, а не в дитячому? :o
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#75
Darina писав:А дійсно, чому в підлітковому віці, а не в дитячому? :o
Бо саме тоді помаленьку починається розвиток статевої системи, а в дитячому віці і у дівчат і у хлопчиків цей процес мовби у сплячці, і починає він себе проявляти в підлітковому віці. Так що підгузники ніякого відношення не мають щодо безпліддя, але при неправильному використанні можуть по іншому дати про себе чути
Аватар користувача
дякуючі Darina
#76
Що ви маєте на увазі? Почервоніння й запалення?
дякуючі Мама_Вани
#80
:) Для девочек памперсы более опасней, нежели для мальчиков.
http://www.komarovskiy.net/content/blog ... /132/1/13/
И ниче они не вредны, я благодарна челу, который памперы изобрел. Как без них раньше жили, я не знаю. Не ну есть конечно индивидумы, фанаты есстественного пеленания, но ИМХО это ерунда
дякуючі Lastonka
#83
Так, памперси - велика знахідка. Як і прокладки, доречі! :)
А пеленати дитину не так уже й потрібно... У моєї знайомої хлопчик у 7 місяців бігати (!) почав лише завдяки тому, що вона його не пеленала з перших днів після пологового будинку.
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#94
Lastonka писав:Так, памперси - велика знахідка. А пеленати дитину не так уже й потрібно... У моєї знайомої хлопчик у 7 місяців бігати (!) почав лише завдяки тому, що вона його не пеленала з перших днів після пологового будинку.
Я особисто дитину ніколи не пеленала і нікому не раджу, мій син почав ходити в 6 місяців (але це ніяким чином не зумовлене браком пеленанням) що правда самостійно він почав ходити в 1,3 роки але дуже гарно, піднімаючи гарно ножки і практично не падав.
Щож до підгузників то дійсно це велике полегшення для мами, але я дуже подивляю тих мам які використовують висаджування, особисто я ненайшла сили. А щодо правил використання підгузників, то дійсно недодержання основних правил може призвести до багатьох хворіб (я маю на увазі з дерматитових, дріжджових чи грибкових) і це є дійно реально
дякуючі Lastonka
#101
Ура! Я знайшла другу в світі людину, яка каже, що пеленання необов'язкове і не радить нікому це робити. Раніше я це якось більше інтуїтивно розуміла, адже діти - це такі ж дорослі, тільки тіло в них маленьке і ще не таке вправне, а ніякому дорослому прирозумі не сподобається, що його б зпеленали. Та моя мама, лікар, казала, що це маячня. І взагалі, коли я намагалася щось з цього приводу сказати, на мене дивилися, як на ненормальну. Першим, хто зі спеціалістів підтримав мою думку, стали ви,
Yaremko. За що і дякую.
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#109
Lastonka писав:Ура! Я знайшла другу в світі людину, яка каже, що пеленання необов'язкове і не радить нікому це робити. Раніше я це якось більше інтуїтивно розуміла, адже діти - це такі ж дорослі, тільки тіло в них маленьке і ще не таке вправне, а ніякому дорослому прирозумі не сподобається, що його б зпеленали. Та моя мама, лікар, казала, що це маячня. І взагалі, коли я намагалася щось з цього приводу сказати, на мене дивилися, як на ненормальну. Першим, хто зі спеціалістів підтримав мою думку, стали ви,
Yaremko. За що і дякую.
Насправді таких як я спеціалістів що непідтримують пеленання, а туге пеленання навідь засуджують є досить багато

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!