МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі miranda
#123
Yaremko писав:Насправді таких як я спеціалістів що непідтримують пеленання, а туге пеленання навідь засуджують є досить багато
Мені жодного разу не пощастило зустріти. Мені щастило тільки на лікарів, які постійно залякували мене тисячами хвороб. Хоча я інтуїтивно розумію, що гарні професіонали існують...
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#207
Дівчата, ви мене надихаєте. Тому - нова тема.
Аватар користувача
дякуючі Червона Шапочка
#930
Знайома каже ,що є памперси для хлопчиків і окремо для дівчаток. Якщо це правда ,то чим вони відрізняються?
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#940
098765 писав:Знайома каже ,що є памперси для хлопчиків і окремо для дівчаток. Якщо це правда ,то чим вони відрізняються?
Це ті самі підгузники тільки порізному розприділено речовину яка вбирає, наприклад в хлопчикових підгузниках та речовина розміщена більш зверху а в дівчаткових підгузниках посередині
дякуючі romanna
#1693
памперс він же м*який як він може шось травмувати , до того ж педіатри заносять це на випробування перед тим , як вдягнути в них дітей
Аватар користувача
дякуючі bob
#1994
Yaremko писав:Так що підгузники ніякого відношення не мають щодо безпліддя, але при неправильному використанні можуть по іншому дати про себе чути
цікаво почути думку консультанта з питань плідності, але чому саме педіатри, а не тітоньки з вулиці кажуть про те, що парке тепло підгузників впливає на плідність.
До речі, чула від одного педіатра про те, що ми не маємо жодного покоління чоловіків, які виросли у памперсах, тому не можемо напевно стверджувати, чи відіб"ється це якось на плідності.
Yaremko, чи є у Вас серйозні аргументи щоб виправдати Ваше категоричне заспокоєння?
А ще хтось може поділитися фактами?
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#1998
bob писав:цікаво почути думку консультанта з питань плідності, але чому саме педіатри, а не тітоньки з вулиці кажуть про те, що парке тепло підгузників впливає на плідність.
До речі, чула від одного педіатра про те, що ми не маємо жодного покоління чоловіків, які виросли у памперсах, тому не можемо напевно стверджувати, чи відіб"ється це якось на плідності.
Yaremko, чи є у Вас серйозні аргументи щоб виправдати Ваше категоричне заспокоєння?
А ще хтось може поділитися фактами?
Доводиться досить легко. Діти які перенесли температурну лихоманку до підліткового віку з плідністю ніяких проблем не мають на відміну від тих які перехворіли, перебули високу теппературу підчас статевого дозріваня саме у підлітковому віці. А педіатри бувають різні не всі ж відміннниками були :)
Аватар користувача
дякуючі bob
#2004
Yaremko писав:Діти які перенесли температурну лихоманку до підліткового віку з плідністю ніяких проблем не мають на відміну від тих які перехворіли, перебули високу теппературу підчас статевого дозріваня саме у підлітковому віці. А педіатри бувають різні не всі ж відміннниками були :)
Дякую що погодились відповісти :)
Тоді я ще запитаю ;)
Але ж температурна лихоманка - то є разові випадки, в разі ж підгузників мова йде про тривалу парку температуру. Багато батьків взагалі тримає в памперсах дітей до двох років майже безперервно.
Тобто в мене викликає сумніви порівняння підгузників із лихоманкою.
Буду вдячна за пояснення.
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#2014
bob писав:Але ж температурна лихоманка - то є разові випадки, в разі ж підгузників мова йде про тривалу парку температуру. Багато батьків взагалі тримає в памперсах дітей до двох років майже безперервно.
Тобто в мене викликає сумніви порівняння підгузників із лихоманкою.
Буду вдячна за пояснення.
Ну по-перше особисто я є за природне виховання дитини. Відповідно за висаджування але не плутайте із життям без підгузників це інакше. Але разом з тим говорити що підгузник шкідливий хлопцям це не правда, він ніяким чином не впливає на плідність бо це не та температура яка б могла зашкодити, але він впливає на інші аспекти. як дерматологічні і алергічні реакції. І тому потрідно зрозумом підходити до їх використання. Бо як то кажуть скажи ... поклони бити то він голову розіб'є. При використанні підгузників потрібно мати міру.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2021
Yaremko Дякую за роз"яснення. Звучить досить розумно і логічно, наразі притримуватимусь такої ж позиції.
Аватар користувача
дякуючі sem.svitla
#7909
неправда
Аватар користувача
дякуючі Darinka
#8020
А чи хтось зможе показати, чи назвати того хлопчика, якому зашкодили памперси? Сумніваюсь.
дякуючі M.Vika
#9187
Це неправда. Комаровський говорить, що хлопчикам неприемно так само як и дивчатам бути в мокрому. У мене син и в нього був пелюшковий дерматит вид пельшок.
дякуючі Лили
#9198
Lastonka писав:Ура! Я знайшла другу в світі людину, яка каже, що пеленання необов'язкове і не радить нікому це робити. Раніше я це якось більше інтуїтивно розуміла, адже діти - це такі ж дорослі, тільки тіло в них маленьке і ще не таке вправне, а ніякому дорослому прирозумі не сподобається, що його б зпеленали. Та моя мама, лікар, казала, що це маячня. І взагалі, коли я намагалася щось з цього приводу сказати, на мене дивилися, як на ненормальну. Першим, хто зі спеціалістів підтримав мою думку, стали ви,
Yaremko. За що і дякую.
Я тоже не пеленала. Сразу в распашонку одела и все.
Аватар користувача
дякуючі fiona
#9529
Понятно что они вредны, но какие есть варианты???

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Ще більше корисного та цікавого!