МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі kompot
#3003
Inneska писав:ой, я теж до пологів дуже слінг хотіла. Я однозначно проти кенгуру. Але до пологів не купила, а після стало не до нього....Потрібно було їхати до Донецька...ну і обставини такі були. нам вже пів року і ми без нього обійшлися. ну ось думаю може все-таки купити? проблема ще в тому, що з дочкою в основному мама - для неї це дико...А коли я з нею - можу і з коляскою погуляти, паралельно вирішувати справи не доводиться.
нам рік і ми тільки купили, як обоходились без, досі не розумію, на жаль, ми з донею лише удвох, усі потенційні помагайки працюють,а візочок мою принцесу не надихає, нозями самостіно далеко ще не може, тому для нас це спасіння
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#3024
Тепер у нас на форумі всі бажаючі можуть отримати відповіді на свої запитання слінгоконсультанту у розділі "Консультації спеціалістів" - у цій темі :)
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5586
Як для мене так він дуже спідручний, якщо треба в крамницю збігати, а коляску залишити ніде, а ще буває роботи багато, а малюк не хоче лежати без мамиі при кольоках мамине тепло зігріває животик.
дякуючі Burzya
#7616
Я до вагітності купила слінг-шарф, сказала коліжанка,що він для немовля найзручнійший... Маля народилось і що - перший раз якось запхала(замоталась зразу), але мені було не зручно,враження,що я її там дуже стискаю. Вдома купу разів пробувала, на ютубі дивилась відео - все одно - мені не зручно було. ЗАмовила Дідімос з кільцями..Трошка краще. Малявка зразу засинала на вулиці в ньому..І там ми собі гуляли з нашою собачкою. Та я не заспокоїлась..Повного комфорту я не мала. Все ж крихітка має 1 місяць,голову треба тримати і т.д. Одним словом, дойшла я до Ерго. Читала,виглядада і таки купила. Люди,такий кайф! Реально те,що треба. Мася собі зручно смощується з вставкою для новонароджених, може бути і вертикально, і в положенні колиска. Зручно капец! Руки повністю вільні,навіть підтримувати не треба. Вітер дуже,капішончик вбрали і супер.Зараз ще замовили до нього накидку від дощу. Як для мене, коли мені треба і за продуктами піти, і з псом погуляти, а масю ж собою треба всюди носити,бо ми без помічників, то це ідеальний варіант!!! Ерго найкращі!
Аватар користувача
дякуючі Уляляся
#7874
Я перечетала купу інформації і замовила собі ергономічний рюкзачок. Знайшла людину, яка їх шиє на основі Ерго. Поки чекаю...Випробуємо - розкажу.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7876
Уляляся писав:Я перечетала купу інформації і замовила собі ергономічний рюкзачок. Знайшла людину, яка їх шиє на основі Ерго. Поки чекаю...Випробуємо - розкажу.
а скільки місяців вашій дитинці? а як ви взимку будете ним користуватись? вам з коляскою не зручно? пробачте за таку кількість питань, я просто колись хотіла рюкзачок-кенгурушку, але увесь час були якісь перепони - то зима, то весна, то літо-жара. А зараз ми на санках - це просто супер!
Аватар користувача
дякуючі Уляляся
#7882
Моїй малявці ще тільки 3 місяці, поки пошиють рюкзачок буде 4. Я думаю там вже потепліє трошки і я зможу носити її так. Справа в тому, що вона в мене майже не спить в день і на дворі дуже рідко може заснути. От коли засне я можу покласти її у візок, а коли не спить - такий крик піднімає. Ну не любить вона її (мама каже - я така сама була). На руках теж багато не поносиш, для санок ще замаленькі, а кенгурушки, читала, не зовсім добрі для хребта...
Аватар користувача
дякуючі Орехова
#21539
Я так и не смогла приспособится и продала его почти сразу.
Аватар користувача
дякуючі Malace
#21582
у меня небыло.
Аватар користувача
дякуючі marinaillarionova
#22158
А какой у тебя слинг? У нас был двухкольцевой, на весну планирую май-слинг
Аватар користувача
дякуючі MickyGB
#23767
Дві штуки в мене було... ні з одним не змогла ходити...
Аватар користувача
дякуючі *ole4ka*
#27267
У меня был и эрго-рюкзак и слинг с кольцами, и то и то активно носила, особенно актуально было с младшей :)

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Купую і в інтернеті і в магазинах, якось вдається […]

Ремонт дома

Дякую! Краса.

Долгое время я искал качественные металлические дв[…]

Ще більше корисного та цікавого!