МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Чи відповідає характер вашого малюка дню тижня, коли він народився?

Більшість рис характеру відповідають
15
56%
50/50
7
26%
Він зовсім інший!
5
19%
Аватар користувача
дякуючі Kati4ka
#5668
Доня народилася в суботу. Чи співпадає характер з характеристикою, сказати ще не можу. Але ми вже "з характером"!!! А я народилась в середу. Стаття про мене.)))
дякуючі liliysuk
#5753
Pruvit ja tyt novenka,prujmete do sebe? :bye:
Ja narodulasia v piatnucy,zi vsim zgidna,a na raxynok povilnosti i linowiv gotova posporutu :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#5997
[quote="liliysuk"]Pruvit ja tyt novenka,prujmete do sebe? :bye:
Ja narodulasia v piatnucy,zi vsim zgidna,a na raxynok povilnosti i linowiv gotova posporutu :hihihi: [color=red][/color][size=18][/size][/quote]

і я в п ятницю і теж правдивості 50 на 50. а малюк мій в середу, йому лише три місяці, але про приставання з розмовами -це точно про ньього!!!! :rofl:
дякуючі natitta
#6140
В мене народилися в четвер і суботу. Характеристики сподобались.
Аватар користувача
дякуючі Мама Софії
#6423
Народилась у понеділок. Щось нічого співпадає. Подивимось у майбутньому. А от по місяцю - Овен, дуже характер відповідає.
дякуючі Катрусінька
#6860
Моя Катруся народилася в четвер, характер в неї ше той, але про те чи співпадає чи ні ше рано говорити.
я народжена в неділю і думаю, шо шось в тому описі таки є від мене, а от про лінь мого чоловіка народженого в пятницю, то свята правда.
дякуючі Скрипка
#6876
Привіт! Я - новенька! Приймайте до себе! Мій синочок народився у вівторок, то це все про нього. Йому тільки 9 міс., а схожість - 100%.http://www.mama-tato.com.ua/metric/]Зображення[/URL]
дякуючі Катрусінька
#6877
Мушу дуже вибачитися, бо допустила помилку: мій чоловік народився в понеділок. І справді характеристика понеділка йому підходить більше, бо з пятниці підходить тільки лінь.
P.S. Він побачив то, шо я написала про лінь. Був дуууууууууже незадоволений :rofl:
#6917
aronskaya писав:
У четвер народжуються ті, хто любить покерувати, це оптимісти, які не бачать великих проблем при будь-якій ситуації в житті. Вони розсудливі і рідко виходять із себе. У негативному випадку - без кінця повчають домашніх.
Оце більеш про мою старшу, хочу вона народилась у п'ятницю
aronskaya писав: У п'ятницю народжуються любителі комфорту і розваг, вони роблять світ навколо себе максимально красивим. Серед них багато привабливих і практичних людей. Мінус - вони бувають вельми ледачі і повільні.
А це навпаки про молодшу)))))

Ось як у нас вийшло
Аватар користувача
дякуючі Мама Викусика-Кукусика
#6947
Я народилася в суботу и це відповідає вище вказаному,Віка в четверг,але рано робити висновки,єдине,що співпадає це характер дитини зі знаком зодіака.Такаж вперта :hihihi:
дякуючі Karina-mama
#7635
Моя доня народилася в неділю, точно "запалює оточуючих" , хоч ще і маленька :)
Аватар користувача
дякуючі Уляляся
#7873
І я і доця народилися у вівторок. Про мене співпадає, а донечка ше маленька, щоб про щось говорити... але "борець з пасивністю", то про неї! Стільки руху! :rofl:
Аватар користувача
дякуючі Renna
#8618
Щодо малої ще надто рано робити якісь висновки, але я сама народилась у вівторок і до мене даний опис немає жодного стосунку!

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!