МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Чи відповідає характер вашого малюка дню тижня, коли він народився?

Більшість рис характеру відповідають
15
56%
50/50
7
26%
Він зовсім інший!
5
19%
#142
Які ваші малюки? Чи правду пише автор нижченаведеної статті?
Кажуть, що дата народження впливаэ на долю. Так от: знайшла гарну статтю з цього приводу. Тут не тільки "солоденькі" риси характеру, а й такі, яким треба не дати розвинутися.
Народжений в неділю активний, він запалює тих, що оточують і розгонить нудьгу, його енергія направлена зовні. У гірших випадках - ні на кого не зважаючи егоїсти.

У понеділок народжуються мрійливіші і непостійні люди. Ці люди чутливі, інтуїтивні і проникливі, у побуті ж це не лідери, а помічники. Зрідка це розсіяні, такі, що йдуть на поводі сьогохвилинного настрою, люди.

Вівторок народжує людей, які готові узяти вантаж повсякденних справ на себе, це борці з пасивністю, вони нетерплячі і підганяють інших. Деякі з них надмірно запальні і скандальні.

Людина, народжена в середу, хороший співбесідник, вона об'єднує людей, у побуті організатор, швидко реагує на зміну ситуації і без зусиль налагоджує зв'язки й контакти. Компромат: створюють багато галасу даремно, пристають до людей з розмовами.

У четвер народжуються ті, хто любить покерувати, це оптимісти, які не бачать великих проблем при будь-якій ситуації в житті. Вони розсудливі і рідко виходять із себе. У негативному випадку - без кінця повчають домашніх.

У п'ятницю народжуються любителі комфорту і розваг, вони роблять світ навколо себе максимально красивим. Серед них багато привабливих і практичних людей. Мінус - вони бувають вельми ледачі і повільні.

Народжені в суботу схильні до економії і точного розпорядку в домі, це раціональні і відповідальні люди. Вони уміють зберігати таємниці, серйозні і самостійні. Іноді - непоправні буркотуни й критики.
http://www.liveastrology.org/7_dnei.htm
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#308
Я сама в четверг родилась, так это вообще про меня! :)
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#867
Мені ближче
" ...народжені в понеділок сильні, вольові, вперті та хитрі. Народженні у вівторок „або велика людина, або велике ледащо”, потрібно багато сил прикласти, щоб виросла гарна людина. В середу народився – веселий, везучий, бешкетник. А дівчина, народжена у середу, схильна до перемін, може зрадити чоловіка, недарма співали: „Я в середу родилася, кажуть люди – горе ...”.
В четвер – впертий, вправний у роботі, як віл. В п’ятницю народжуються щасливі, веселі люди, які поділяться останнім. Субота – чесні, справедливі, помірковані, але в усьому шукають вигоду, скупі. Неділя – високодуховні, більше „від неба, ніж від землі”. Кожна жінка мріяла народити дівчинку в неділю, бо вірили: „якщо в неділю народиться, буде розумна й гарна, бо всі в неділю гарні, чисто вбрані ”." http://www.malecha.org.ua/index.php?ind ... w&iden=134
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#901
За моїми спостереженнями, діти мало чим відрізняються від дорослих. Така маленька, а характер уже видно!

А як ви идослідили, що сходиться?
дякуючі Utaru
#993
А мы в понедельник родились, пока ничего похоже с описанием не наблюдали.
Аватар користувача
дякуючі Inkom
#1187
А ми народились в четвер. Деякі риси характеру збігаються із описаними.
Аватар користувача
дякуючі mamo4ka
#1486
Якби я не знала коли народився мій синок, то прочитавши статтю сказала б що в четвер. А він і є народжений в четвер - тож все сходиться! :rofl2:
дякуючі Гість
#1496
Ми з донечкою маємо однакові характери, а народилися у різні дні. Я - в понеділок, а вона у неділю.
Р.С.: " :hihihi: Прочитавщи цитату шкодую, що моя мама дочекалася понеділка!"
дякуючі gadzalo
#1621
Моя донечка Христинка нпродилась у суботу. А що зазвичай роблять у суботу-звичайно роблять порядки і прибирають.Ну і наша донечка дуже любить це все робити, слухається, щоб її не попросити.
Аватар користувача
дякуючі Свєтуля
#1637
Про дитину нічого ще не можу сказати, бо маленька
Я в понеділок, то все правда. Чоловік в четвер - теж правда
Аватар користувача
дякуючі susanna
#1833
я родилась у вівторок, читала про таких людей, що невезучі в дрібницях - так і є :)
Аватар користувача
дякуючі polina
#1862
У мене в понеділок син родився "і хитрі" і "сильні" і "вольові" - це якраз про нього :)
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#1894
А ми народились у вівторок. Хоча і дуже маленька ще донечка, а все одно - дуже не терпляча, коли ій потрібно на ручки - психує, кидає іграшки...Але з нею можна домовитися. А останні характеристики доки не видно. :)
дякуючі Irishka
#1899
Син народився в суботу, але поки що не можу сказати наскільки його характер відповідає наведеної характеристиці "Народжені в суботу схильні до економії і точного розпорядку в домі, це раціональні і відповідальні люди. Вони уміють зберігати таємниці, серйозні і самостійні. Іноді - непоправні буркотуни й критики", все ж таки нам лише 4 роки.
А ось про доньку - 100% співпадає, вона народилася в середу.

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Ще більше корисного та цікавого!