МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Lilu
#154
Дівчата, порадьте, як ви своїх янголят до горщика привчали? А то ми - в ніяку не хочемо. А надворі похолоднішало, сюрпризи на вулиці мені не потрібні!
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#168
Lilu писав:Дівчата, порадьте, як ви своїх янголят до горщика привчали? А то ми - в ніяку не хочемо. А надворі похолоднішало, сюрпризи на вулиці мені не потрібні!
Якщо ви цікавитеся думкою спеціаліста то можу повідомити якщо вашій дитині від 1,5 до 2 років то можна тільки починати це робити, бо психологічно дитина може тільки починати дозрівати після 1,5 року, а раніше ну це залежить тільки від дитини і чи ви хочете мордуватися.
Аватар користувача
дякуючі Lilu
#216
Оленці 2 роки, ходить у памперси...
Купила гарненький жовтий горщік, не хоче вона навіть сідати.
Плаче й ручкою на памперс показує... :?
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#1285
Ой, а які це спеціалісти за памперси до школи? Комаровський? Так він вже каже, що привчати потрібно КОЛИ ЗРУЧНО БАТЬКАМ :)
Я за раннє привчання, як тільки сидіти вміє - знайомимось з горщиком, це не означає, що аварій не буде, але набагато легше поступово привчати, ніж бігати в пошуках памперсів мегарозмірів :)
Для дорослих діток, як варіант приклад інших, віддаєте в садочок, там швиденько за компанію всі починають на горщик ходити :)
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#1287
Особисто я є проти того щоб діти молодше 3 років ходили в садочок. Хоче мама вийти на роботу нехай шукає няню або ще когось. Садок тільки після 3-3,5років тоді діти психологічно готові.
щодо горшка то для нього також є період при якому дитина психологічно починає бути готовою це від 1,5 до 2 років На горшок с рождения!
це стаття для тих хто хоче навчитися висаджувати дитину з народження але і там є сказано що до горщика дитина привчається в такий самий період що і дитина в памперсі це ті самі 1,5-2роки.
Дуже погано впливає на дитину примус, заставляння дитини сідіти на горщику, дитина могла настрашитися того горшка. Можна попробувати піти з дитиною в магазин і нехай сама собі дитина вибере горшочок. Купіть книжечки де персонаж сидить на горшочку і нехай дитина показує що в нього також є горшочок, але зразуж не садіть нехай дитина звикне до горшочка. Цей горшок має бути завжди на одному місці щоб дитина знала де він є, а не кожен раз шукала.
Не бажано купляти з мелодіями бо дуже часто дитина з несподіванки може перестрашитися коли починає грати мелодія.
Попробуйте згадати чим ви могли настрашити дитину щодо горщика? можливо ви її сварили що попісялася?
на мою думку щось та мало відбутися що дитина нехоче на горшок.
дякуючі Ванілінка
#1543
Yaremko писав:Якщо ви цікавитеся думкою спеціаліста то можу повідомити якщо вашій дитині від 1,5 до 2 років то можна тільки починати це робити, бо психологічно дитина може тільки починати дозрівати після 1,5 року, а раніше ну це залежить тільки від дитини і чи ви хочете мордуватися.
От не можу я з цим погодитися. "На горшок с рождения!" чітко розяснює, що дитина народжується "дозріта", а те що мамам ліньки прислухатись до неї, і казати "Давай, роби свою мокру справу на горщик" так це прогрес винен, і мами.
Моїй донечці 9-й місяць, і вона успішно користується горщиком. Ні, я не хочу сказати, що вона підходить до горщика, скидає повзуни, робить свою роботу, витирає попу, вдягається, і каже: "Мамо, викинь каку", але мене цілком влаштовує, що за добу мокріють лише одні штаненята і донечка не пріє в "благах цивілізації."
дякуючі Уляля
#1640
Ми з горшиком не поспішали. Малюкові я привселюдно пообіцяла. що як тільки йому виповниться 1,5 рочки, він почне ходити на горшик. Всі сміялися... В день нашого 1,5 -ліття моя дитина , прокинувшись зранку, була посаджена на "неопізнаний об`єкт" і... зробила свою мокру справу. Більше питань майже не виникало... :hihihi:
дякуючі saniaw
#1645
І я не згодна щодо півтора року. Мій зайчик ще у дев"ять місяців сам до горщика підповзав і показував, що хоче. А привчала я так: спочатку "засікала" через скільки часу він впісявся, а потім уже приблизно через стільки ж уже садовила на горщик. Звичайно, без несподіванок не обійшлося, але засвоїли ми горщик швидко і безболісно. І ще, думаю, важливо, який горщик у дитини. Бо, як показує практика, всілякі там трони та інші модні штучки або лякають дитину, або перетворюють горщик на іграшку, а не на предмет гігієни. А от простенькі горщики- саме воно для знайомства.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2232
Питання горщика це скоріше питання не готовності чи "дозрілості" дитини, а ледачості мам(вибачте за різкість). Обоє наших дітей знайомі з цим предметом гігієни з шести місяців, легко без примусу, зрадість. Син у 1,5роки сам просився(якщо кого цікавить,як мицього досягли - питайте, розповім), сам же у рік категорично відмовився від памперса.Доні(майже рік), памперс вдягаю на час сну і на вулицю - все інше горщик,але "аварії" трапляюбься
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2239
kompot писав: Син у 1,5роки сам просився(якщо кого цікавить,як мицього досягли - питайте, розповім),
І як же?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2283
Можна попробувати піти з дитиною в магазин і нехай сама собі дитина вибере горшочок. Купіть книжечки де персонаж сидить на горшочку і нехай дитина показує що в нього також є горшочок,

Отже вибрати сама собі гощик дитина вже може(дозріла), а какати у нього ще ні, бо у памперсі тепло і комфортно?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2284
Знайомство з даним предметом відбулось у 5,5міс, коли новий вимитий горщик був обмацаний, облизаний, надітий на голову, наповнений брязкальцями. Після згасання інтересу до нової і"грашки", почали використовувати її за призначенням. Вранці прокинувся, памперс - геть, попу на горщик,результат, похвала, урочисте викидання результату. Періодичне висажування через годину-півтори(за умови відсутності різкого протесту), з відповідними звуками у супроводі. Обов*язкові висаджування після їжі, сну, перед прогулянкою. М*яко,послідовно, без примусу,але наполегливо.


Привітайте!Доня(1рік,3 дні) сьогодні принесла горщик, шо її туди посадили. До речі свій памперс у сміттєве відро виносить самостійно.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2292
kompot писав: Привітайте!Доня(1рік,3 дні) сьогодні принесла горщик, шо її туди посадили. До речі свій памперс у сміттєве відро виносить самостійно.
Ух ти, вітаю!

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Ще більше корисного та цікавого!