МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

дякуючі Irishka
#2329
kompot писав:Питання горщика це скоріше питання не готовності чи "дозрілості" дитини, а ледачості мам(вибачте за різкість). Обоє наших дітей знайомі з цим предметом гігієни з шести місяців, легко без примусу
Повністю згодна, ми сіли на горщик десь місяців у сім, усе норамльно, а як це можна терпіти півтора роки я не розумію.
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5588
Я своїх діток почала привчати до горщіка як тільки почали сидіти. Робила це частіше, особливо після прогулянки або після їжі через пів години. Можно підловлювати малюка, коли він притихне, або стає зконцентрованим. Зараз дуже зручні памперси-трусики, які малюк сам може знімати.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6826
Хотіла б ще раз підняти цю тему. Ми Аліну почали рано висаджувати, влітку вона взагалі була без памперса, взимку знову були у ноьму, але прагнули висаджувати. У нас удома прохолодно, тому ми не ризикували.

Зараз знову відучуємо, Аля нормально сідає на горщик і робить свої справи, але не проситься, сама не сідає на горщик, ще не уміє штаникі знімати. Всі говорять про те, що в скільки б не почали привчати, поки не почне працювати його особистий центр, що відповідає за це - усе марно. Ось коли у середньому дітки починають чітко розуміти, що вони хочуть на горщик?
Аватар користувача
дякуючі Ylia
#6863
Старшу я почала привчати до горщика пізно - навіть напевно не знала, коли це краще робити. Але проблем ми з цим теж не знали - якось швидко вона все зрозуміла і перестала робити неприємні сюрпризи. А ось Катерину я взагалі виховувала вже по новому - ранній розвиток у нас почався повним ходом, я рано її висаджувала, і коли вона лише в 2 роки почала проситися на горщик, я подумала - нарешті навчила. Але потім подумала і зрозуміла, що вона лише у цьому віці зрозуміла, що від неї хочуть.

Тому моя думка стала такою:

Ми можемо привчати дитину у рік - і робити це рік.

А може почати лише у 2 - і зробити це за тиждень.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7093
нам вже півроку і внас з*явився горщик, але син погано сидить(не сидить самостійно, завалюється набік), напевне рано ще на горщик саджати?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#7136
Anpa4inoколи у мене дочка ще не сиділа, до речі в 6 ще теж погано сиділа, я її просто тримала над горщиком
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7153
Inneska, я тут всяку літературу прогортую, так скрізь сказано (навіть у книжках із вікової психології), що дитина починає усвідомлювати нащо її туди саджають і що вона там має залишити лише з місяців 8-ми. Хоча нещодавно почали вовсю крутити рекламу про те, що до 18 місяців не варто й пробувати, но в мене склалось враження, що то прихована реклама підгузків, бо багато дітей до року нормально ходять на горщик.[/b]
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#7158
Ну щоб дитина саме усвідомлено просилася на горщик до року я ще не бачила. Моя до цих пір не завжди проситься, але і не шарахає горщика, як багато хто його ближче к 2-м рокам вперше побачив.
Аватар користувача
дякуючі Homka
#7170
Мы свою начали приучать к горшочку где-то мес. с 5-6, сначало после сна, потом в течении дня. Счас нам 1,7 годика, вот как мес. мы на ночь не одеваем памперс. Утром сама просит горшочек, а в течении дня когда просится или ловим через каждый час. Но бывает и в штани :sorry2:
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!