МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі susanna
#1723
Я думаю, я не одна матуся, котру час від часу мучуть якісь страхи, повязані з дитиною. Хто що знає з цього приводу, як з ними боротись?
Аватар користувача
дякуючі polina
#1749
Я десь читала, що в таких випадках потрібно "повернутись в реальність" - подивитись на дитинку, прислухатись до її дихання. Таким чином потрібно відганяти від себе будь які негативні думки
Аватар користувача
дякуючі bob
#2040
susanna писав:Я думаю, я не одна матуся, котру час від часу мучуть якісь страхи, повязані з дитиною. Хто що знає з цього приводу, як з ними боротись?
мабуть не одна ))))
А це Ваша перша дитина? Бо з другою страхів набагато менше.
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5032
susanna писав:Я думаю, я не одна матуся, котру час від часу мучуть якісь страхи, повязані з дитиною. Хто що знає з цього приводу, як з ними боротись?
У меня больше страхов было во время беременности: о внешности малыша, о здоровье, о темпераменте...
с появлением малыша я стала паникёршей жуткой. Ну например. Были шумы в сердце (еще в роддоме), так я себе таааакууую картину нарисовала в голове :%):, так рыдала... А потом оказалось, что клапаны не успели закрыться и это очень часто бывает с детками. Ну и все в таком духе!!! :)
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#5170
Я теж дуже хвилююся за донечку. Усе почалося пыд час вагітності - я все прислухалася до неї, дуже боялася, що з нею може щось статися. Потім були інші страхи - як я з нею справлятимуся? зараз кожна простуда - для мене вже привід перекопати весь Інтернет. І чомусь мені здається, що це властиво усім мамам - адже ми переживаємо за найрідніше, що у нас є
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5333
Мені здається, що якщо з`являються страхи за дітей, то це не впевненість матерів в своїх силах, вони повинні приймати позицію дітей і думати, що вони справляться з труднощами
Аватар користувача
дякуючі Ylia
#5334
Навіть сама юна і недосвідчена мамуся інтуїтивно відчуває, що, коли і в яких кількостях необхідно її дитині. Це інстинкт, і він настільки сильний, що позбавитися від нього практично неможливо. І якщо ви налаштувалися на материнство і прийняли свого малюка, то кращі порадники для вас - це ваша інтуїція і ваше серце. Не бійтеся довіритися їм, і рано чи пізно цей страх розвіється сам собою.
Аватар користувача
дякуючі Вікуся Т.
#5398
Страхи звичайно ж як і в кожної матері є. Та у таких ситуаціях нападу страху постійно заспокоюю себе, що он мій синочок, здоровенький спить біля мене і його личко таке спокійне і миле... Що все гаразд: є і буде.
Зрештою, ніколи не треба піддаватися страху, а то може це все перелитися у паніку, і в якісь нездорові нав*язливі ідеї... А от це вже справді може бути страшною реальністю.
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5502
Мені сказали, якщо вночі дитина скригоче зубами, це глисти. ми здавали аналізи, нічого не знайшли. Чи це дійсно так чи ні?
Аватар користувача
дякуючі Arnautka
#9675
Мне кажется, что страхи это нормально. Любая мама переживает за своего ребенка, это все инстинкты..)
Аватар користувача
дякуючі Ксения777
#9786
Вікуся Т. писав:Страхи звичайно ж як і в кожної матері є. Та у таких ситуаціях нападу страху постійно заспокоюю себе, що он мій синочок, здоровенький спить біля мене і його личко таке спокійне і миле... Що все гаразд: є і буде.
Зрештою, ніколи не треба піддаватися страху, а то може це все перелитися у паніку, і в якісь нездорові нав*язливі ідеї... А от це вже справді може бути страшною реальністю.
Я себе так заспокоювала
Якщо піддаватись на страхи, то можна притягнути біду. не потрібно цих негативних емоцій
Аватар користувача
дякуючі FlyBird
#10451
Я чимало часу проводжу за комп’ютером, дуже боюся, що моя донечка буде брати з мене приклад, а я працюю дистанційно, без комп’ютера ніяк просто… Їй зараз 5, не знаю, коли краще привчати її до користування комп’ютером і інтернетом, адже потім коли вона піде в школу, буде просто купа завдань і боюсь упустити цей момент, щоб потім дитина не виросла інтернет-залежною і не соціалізованою.. Ось знайшла нещодавно таку систему батьківського контролю oberigstar.com.ua, що порадите? Хтось нею користувався? У скільки років ви знайомили своїх діток з мережею?
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!