МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі polina
#1863
Шановні батьки, що ви планує подарувати своїм дітям на новий рік? Що краще - один великий подарунок під ялинкою чи декілька невеличких?
дякуючі Irishka
#1870
Вважаю, що краще декілька невеликих, але ще остаточно не вирішила, думаю завтра поїхати за подарунками, як придбаю одразу ж напишу що купила :xmas2:
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5724
А я вважаю, що подарунки повинни бути корисними хоч великі, хоч малі. Такі,що потрібні. От наприклад сину хочу старшому подарувати ролики, а молодшому дитячий компьютор
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#5948
Моя 2-річна донечка отримала конструктор-хатка складається з стін, стін з вікнами, стін з дверима і "киса"-криші. Не натішиться досьогодні. Складає цілісінькими днями-поки хатки плоскі, а не обємні--але мене дуже тішить, що тепер вона не вимагає моєї присутності.
А від Миколая набір лікаря і білий халатик- охоче нас лікує.
Аватар користувача
дякуючі Toma
#8221
А ми своїй дитині подарували на Новий рік шкільний нетбук LBook-A. Раджу всім батькам, діти яких ідуть до школи, дуже допомагає.
дякуючі МаМаша
#9012
Подарков было много, дарили бабушки, друзья, но самого главного не подарили! Хотелось волшебную, настоящую палочку! А Дед Мороз не подарил! Пришлось рассказывать сказку про золотую рыбку, не помогло! Дочка говорит, что старуха хотела быть владычицей морскою, а она только палочку волшебную хотела.... :xmas: :xmas: :xmas:
дякуючі Arwen Liv
#12857
я уже покупаю подарки к НГ... :banzai:
Аватар користувача
дякуючі yoTati
#13846
Ну в апреле можеТт еще немного и рановато было, а сейчас уже самый раз ).
Аватар користувача
дякуючі Irisha1
#13865
yoTati писав:Ну в апреле можеТт еще немного и рановато было, а сейчас уже самый раз ).
это точно, сейчас не успеешь оглянуться, а уже начинается новогодняя гонка покупок, то обновки, то подарки. И наверное лучше делать немного заранее, сейчас в самый раз. Я вот больше за новогодний костюм переживаю для сына, потом вечно в последним момент ищу, да и денег одновременно не все не хватает. Хочу купить уже в октябре льва colombina.ua/products/lev/,очень приглянулся, сама такой точно не сделаю, одна грива чего только стоит ). Раньше старалась сама чего-то смастерить, но они выходят более примитивные, а вот думаю заранее раскошелиться, пусть порадуется ребенок.
дякуючі Антрелла
#14043
Ми ще не купляємо, але придивляємось. Будемо купляти ігрову приставку. Вже знайшли декілька варіантів. Дуже багато пропозицій на olx.ua/elektronika/igry-i-igrovye-pristavki/pristavki/ , ціни різні, є з чого обрати. Взагалі для хлопців це буде найкращий подарунок. В мене навіть чоловік буде радий приставці)))
Аватар користувача
дякуючі Цветик-семицветик
#14138
Поки доня булЛа маленька, так завжди вгадувала її побажання, а зараз (їй 14 років) навіть і не знаю що їй під ялинку покласти...
Аватар користувача
дякуючі Котікіся
#14152
Так, підліткам вгодити набагато важче...тут треба добре поміркувати
Аватар користувача
дякуючі НастяВикторовна
#14170
Знаю, що в мене племінниця (13 років) зараз дуже багато уваги приділяє свойому телефонові. Постійно купує нові чохли, різні прикраси...От я і подумала, що мабуть під ялику покладу їй якийсь оригінальний чохол. Попитала на форумах - рекомендують цей магазин endorphone.com.ua/ кажуть, що і якість добра і по ціні дешевше ніж у інших. Подивилась асортимет, сподобався такий
Зображення
Що скажите? Підлітку сподобається?
дякуючі Мамуличка
#14214
А мы сейчас увлекаемся декупажем. Когда-то на Дарынке на бесплатный мастеркласс попали, так до сихз пор занимаемся. Начали подарки делать своими руками, так сказать)) Бабушек и родственников обеспечим вешалками для ключей и елочными игрушками)))

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!