МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6217
Inneska писав:Навіть пустушка не захищає від природного пізнання свого тіла - дітиусеі тягнуть до рота, і ніжки потягнуть, якщо удасться і іграшки - від цього теж потрібно відучувати, але я вважаю що якщо дитина на ГВ - грудь і часте докладення, повністю компенсують те, що йому дає пустушка
я користуюсь пляшечкою Авент, до них продаються різні соски, так от я до чого - я ніби постійно вибираю із найменшою дірочкою - щоб малюк старався і активніше смоктав(ніби як при ГВ), але навіть після їжі він смокче руки, вони починають неприємно пахнути через деякий час, я їх звісно протираю, ...але все ж стараюсь давати пустушку, так як не хочу стоматитів і поносів.

це дійсно рішення кожної мами, адже вона краще знає свою дитину і знає, що для неї буде краще.

це така в мене думка щодо цієї теми, я знаю, що багато хто зі мною не погоджується, але зараз мені так підходить, а пізніше може буде інакше
Аватар користувача
дякуючі Уляляся
#7884
Не використовую ні соски ні пустушки. Думаю, соску і не прийдеться використовувати, мала вже чудово п"є з ложечки. Підросте - буду користуватись невиливайкою.
дякуючі Tosya
#8683
а ми соску любим, во сколько надо отучать от соски как вы считаете ? самый оптимальный возраст?
дякуючі МаМаша
#8704
Використовувала і соску, і пустишку. Але швидко відучила.
дякуючі Tosya
#8802
девочки мы сосю сами выплюнули, вот радость у меня :banzai:
Востаннє редагувалось 01-11-2011, 16:05:27 користувачем Tosya, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі Talana
#8975
я проти цього, не користувались
Аватар користувача
дякуючі Arnautka
#9659
Тоже поддерживаю, абсолютно нет никакой в этом необходимости.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Ще більше корисного та цікавого!