МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2010
Навіщо малюку потрібна пустушка? Моєї дочечки вона не знадобилася і на це не наполягала. Але є думка, що це просто необхідно. Заспокоїти малюка – можна узявши його на ручки і це куди важливіше маленькому. Згодна, що малятам на іскусному годуванні необхідно задовольнити смоктальний рефлекс, але дитині на грудному годуванні то хіба не досить маминих грудей? Постійне смоктання пустушки заважає маленькому пізнавати навколишній світ, адже потрібно все пробувати на смак, а рот зайнятий соскою. Є наукові дані, що соска порушує прикус і формує неправильну вимову деяких звуків. Цікаво взнати мотивацію тих, хто давав дитині пустушку з народження.
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#4094
Повністю вас підтримую, прочитала про грудне вигодовування і задумалася над цим питанням. Я зробила висновки, що соски взагалі не потрібні, тоді навіщо їх продають. Тепер розумію, що для дітей, які не на грудному вигодовуванні. Але якщо дитина ссе цицьку, то соска буде лишень заважати, дитина не зможе правильно брати груди.
Хоча мама мені розказувала, що я аж до двох з половино рочків була із соскою, не хотіла її віддавати :phe:
Аватар користувача
дякуючі bob
#4097
Цілком підтримую!
Обоє синочки виросли без цього дівайсу, і без жодних проблем. Кілька подарованих просто тихенько подалі закинули.
В мене відчуття, що пустушка - це як перша в житті дитини залежність.
Десь навіть чула, що діти, яки не смоктали в дитинстві соску, рідше починають палити - сумніваюсь, що це так, але якось згадувалось, коли вирішували, чи варто.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4098
дякую за підтримку! нам вже 8 майже - а нам ця соска і не снилася
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5030
Йанка писав:Хоча мама мені розказувала, що я аж до двох з половино рочків була із соскою, не хотіла її віддавати :phe:
Вы "советский ребенок" как и большинство на форуме, а в советской медицине кормить грудью следовало четко по графику - через 3 часа, поэтому сосательный рефлекс и не был удовлетворен, к сожалению. Вот так все мы и ходили с сосками. А сейчас практикуется кормление по требованию, так что я полностью согласна с Inneska
Inneska писав:Заспокоїти малюка – можна узявши його на ручки і це куди важливіше маленькому. Згодна, що малятам на іскусному годуванні необхідно задовольнити смоктальний рефлекс, але дитині на грудному годуванні то хіба не досить маминих грудей? Постійне смоктання пустушки заважає маленькому пізнавати навколишній світ, адже потрібно все пробувати на смак, а рот зайнятий соскою. Є наукові дані, що соска порушує прикус і формує неправильну вимову деяких звуків.
Но кроме этого - http://www.mama-tato.com.ua/article/a-262.html
Аватар користувача
дякуючі Rina
#5258
Дівчатка, а в якому віці і чому ви почали давати дитині пустушку - нухто давав? Свекруха моя говорить, що я замучуся цицю давати на кожне її "няв". Я розумію, що Мілана інколи пробуджується на секундочку, двічі посмокчет і засне. Може дійсно соску варто давати? Але мені здається це така ЗРАДА! Вона просить у мамусі теплу смачну цицю, а мамуся їй латексну підробку...
Аватар користувача
дякуючі miki
#5261
Rina, не слухайте свекруху. Мій синочок соску не брав, а коли плакав, то я давала йому грудь і не замучилася :) !!! Кормила до 2-х років.
А тепер донечці роблю так само.
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5264
Rina писав:Але мені здається це така ЗРАДА! Вона просить у мамусі теплу смачну цицю, а мамуся їй латексну підробку...
Вот-вот, и мне так кажется. О себе скажу, что я сынульку не для того родила, чтобы ограничивать его в своем внимании, заменяя его сосками, креслами-качалками и всякой такой искусственной дребеденью... Мужу свекровь говорит (он мне позже передал): "Зачем вы так часто его носите на руках". А что мне положить и пусть лежит смотрит в потолок??? Или чего хуже орет?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#5276
Малятам на природному вигодовуванні пустушка не потрібна, у них задоволений смоктальний рефлекс - так що годуєтеся подовше
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5296
Я своєму сину давала пустушку і так важко його було відучити від неї. Він бросив її лише у 2 роки, дуже важко забував її, наступнії дитині я вже не буду давати пустушку.
Аватар користувача
дякуючі Ylia
#5312
Я вже теж тієї думки, що ну її цю пустушку....але колись вона мене дуже врятувала - дитина кричала вдень і вночі...і тепер нам вже 2 роки, а ми все ще засинаємо з соскою і у мене така проблема - Я НЕ ЗНАЮ ЯК З НЕЮ РОЗЛУЧИТИСЯ, зі старшою таких проблем не було, вона ще в рік і 3 місяці сама її виплюнула і більше не підійшла
Аватар користувача
дякуючі Kati4ka
#5665
Я пробувала давати своїй манюні пустушку, але вона не хотіла її смоктати - випльовувала. Чоловік сказав не бере - не силуй!!! Я й перестала. А Оленка почала інтенсивно смоктати кулачки, навіть відразу після годування. У когось таке було? Від чого це і що робити? Це нормально?
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5667
Kati4ka писав:Я пробувала давати своїй манюні пустушку, але вона не хотіла її смоктати - випльовувала. Чоловік сказав не бере - не силуй!!! Я й перестала. А Оленка почала інтенсивно смоктати кулачки, навіть відразу після годування. У когось таке було? Від чого це і що робити? Це нормально?
У нас до сих пор так. Как по мне ничего страшного здесь нет. Малыш еще в утробе с 20 недели сосут свои пальчики, и ничего.
Просто ребенок познает мир + сосательный рефлекс (у нас раз такое ьыло, что подушка оказалась как-то близко к сыну, он повернул голову и ста ее посасывать :))
Со временем он сам начнет все тянуть в ротик :)
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6018
Kati4ka писав:Я пробувала давати своїй манюні пустушку, але вона не хотіла її смоктати - випльовувала. Чоловік сказав не бере - не силуй!!! Я й перестала. А Оленка почала інтенсивно смоктати кулачки, навіть відразу після годування. У когось таке було? Від чого це і що робити? Це нормально?
може це і нормально, моєму три місяці і він смокче кулаки постійно, і пальцями дере ясна, і коли зригне - я його хочу витерти, а він кулаком все назад запихає і розмазує. Я за пустушку!!! Не нав я зувати, а давати по необхідності. Для мене це гігієнічніше, ніж руки обсмоктувати.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6209
Навіть пустушка не захищає від природного пізнання свого тіла - дітиусеі тягнуть до рота, і ніжки потягнуть, якщо удасться і іграшки - від цього теж потрібно відучувати, але я вважаю що якщо дитина на ГВ - грудь і часте докладення, повністю компенсують те, що йому дає пустушка
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!