МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2497
Оскільки ми вже великі і почали прикорм встало питання про придбання стільця для годування. Є дуже дорогі, є не дуже. Дослідні мами порадьте, який краще? Трансформер? Який плавно перетворюється на качелю, парту? Або звичайний? дерев'яний або пластиковий
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2511
Роскажу про той, яким користуємось ми вже чотири роки. Дерев*яний , ось такий http://goods.marketgid.com/goods/697/4184315/, з двох частин: стільчик та столик, маєряд переваг та недоліків. Плюси: у складенму вигляді можна приставляти до обіднього столу, у розкладеному зі знятою столешнею може служити обіднім та робочим столом для малюка до трьох-чотирьох років, столешню знімали, коли сину було 1р 2-3 місяці, щоб сідав за столик самостійно, помірна ціна; мінуси: немає пасків безпеки, дитина може випасти, перехелившись, через низькі боковини(у нас стілець стоїть між стіною та обіднім столом, тому випадати нікуди), у складеному вигляді є небезпека перекидання, якщо малюк дуже рухливий. В цілому нам та дітям подобається
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2520
kompot, ми теж більше к дерев'яному трансформеру схиляємося. Тільки вже к більш сучасному з ремнем безпеки. Але ще гадаю
дякуючі Irishka
#2538
Напевно я з минулого століття, бо такий стілець не використувувала і навіть думки такої не було.
Розкажіть будь ласка до якого віку можна користуватися таким стільцем, бо в мене син їсть разом зі мною за звичайним столом змалку, йому вже 4 роки, як на вашу думку є сенс спробувати ним скористатися зараз чи вже пізно?
дякуючі Irishka
#2545
Виглядає як стильний аксесуар :)

Скажіть, а які переваги при його використанні саме для дитини, бо для батьків більш-меньш мені зрозуміло - це просто дуже зручно бо дитина нікуди не дінеться і не зможе сама з нього встати
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2552
Я не лікар, але чула, що постіне верчення під час годування дуже шкідливе для малюка...Ремень безпеки дозволяє фіксувати положення.

Дитина може сидіти за стільцем не тільки під час їжи - моя Аліна полюбляє стучати ложкою по столу, а це вже зайняття.

У майбутньому це може стати "робочим місцем малюка" - на ньому можна малювати, іграти, ліпити....
дякуючі Tana
#4866
Трішки офтоп. Сестра купила стілець для годування трансформер. Батько подивися на нього, зробив креслення, і з'явився ще один високий для годування в гостях у батьків, не трансформер; використав дерев'яні частини ліжечка, в якому спало наше покоління. Низ укріпив, використовучи саморізи і якісь будівельні матеріали і прийоми. Замість сидушки -- поролон від чохла на табуретку кухонну (буду її обшивати якось гарно), замість ремінців -- звичайний ремінь. Племінниця сидить в ньому, як на троні.
Ось такий хендмейд вийшов. Можливо, комусь досвід стане в нагоді; якщо зацікавить, зроблю детальні фото конструкції.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!