МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Уляляся
#7883
От і я зараз переживаю період посмішок, агукання....щастя. А тепер мене радує тим, перекидається з спини на живіт і назад.
Аватар користувача
дякуючі helgusya
#7959
Дітки - то щастя і розрада!!! Буває, заходжу з кухні до кімати, а Синочок "біжить" на четвереньках до мене, обіймає за шию, горнеться, тулиться, треться, наче цілий день не бачились!
Аватар користувача
дякуючі Renna
#8785
Люблю, коли зранку перебирається до мене в ліжко і ще хвилин 15-20 тихенько лежить, пригорнувшись
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#8791
Renna писав:Люблю, коли зранку перебирається до мене в ліжко і ще хвилин 15-20 тихенько лежить, пригорнувшись
Так дивно чути, що дитина лежить тихенько...А скільки рочків малечі?
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#8792
Мене тішить, коли син-живчик бігає-крутиться і здається, його не зупинити, а потім добігає до мене, вилазить на коліна, притулиться-пригорнеться-замре сек. на 10-15, злазить і знову його не зупинити.

Синочку 1.5рочки
дякуючі МаМаша
#8806
люблю посмішку доньки... просто люблю свою доньку!
дякуючі Аленка-распашонка
#8862
когда мне улыбается моя девочка я больше всего ценю и люблю эти моменты
Аватар користувача
дякуючі Talana
#8972
А мені подобається коли малий імітує кота зі Шреку, це так кумедно :bugaga:
дякуючі sunduchokMamAm
#9034
я обожаю, когда она обнимает меня своими ручками и что то шепчет ласковое на ушко, или просит почитать сказку на ночь, а сама смеется, когда я выразительно кого то изображаю из персонажей :-))))
дякуючі Аленка-распашонка
#9042
а мы теперь смеемся осознанно. и когда я подхожу к кроватке мне доченька улыбается и вроде сейчас что-то скажет так аж в душу смотрит.
Аватар користувача
дякуючі Arnautka
#9660
Я все моменты люблю. Люблю когда дети начинают расспрашивать про все все, когда говорят слова любви )

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!