МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі kompot
#3005
майже не користувались, діти, як почали сидіти, перебирались на застелину ватнім одіялом підлогу,де отримували майже необмежений простір для пересування; як манеж ми використовували іноді ліжечко, там малюки навчались вставати і стояти
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3074
Ось і я думаю, може вистачить ліжка...майже увесь час донька проводе на підлозі. мені бабуся каже - кууйте їй манеж. але для мене - це як за гратами. і не грошей жалко, а просто - навіщо? мені здається, що манеж навіть гальмує розвиток дитини. а вам?
Аватар користувача
дякуючі bob
#3081
Хоч я і не дуже вірю в теорію про дітей індиго, але одною з їхніх ознак є нетерпимість до обмежень. Якось всі сучасні діти до них дуже нетерпимі, я помітила. В усіх знайомих, хто має манеж, він простояв дарма. Хіба що місяць чистого часу користувались, потім дитина вимагає все-таки свободи і прощавай манеж :)
краще позачиняти всі шухлядки, а те, що можна розбити, чи може бути небезпечним для дитини - підняти повище. Хай досліджує квартиру :)
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3084
Пилососити і мити підлогу щодня ))
дякуючі Іванка
#5202
Манежом микористувалися досить довго. Мала спершу пробувала ставати там (але ми купили такого старого зразка, там легше зачіпитися і ставати, бо в сучасних довкола дрібна сіточка), мені потрібно було щось зробити, чи влітку на подвір’я виносила. І тепер він нам служить хоч доні вже буде 3 роки - ми там зберігаємо їграшки. Так що манеж це класна штука. :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі miki
#5203
У нас манеж був з 6-го місяця. І він нас рятував, тому що в хаті ще був ремонт, багато небезпечних місць, куди дитина могла б влізти і не можна було постелити щось на підлогу.
Вважаю також, що завдяки манежу синочок навчився раніше стояти і ходити (він самостійно пішов в 10 місяців). І навіть не пам"ятаю, чи він взагалі повзав "на чотирьох".
Але недавно наша масажистка сказала, що для дитини дуже важливе є повзання, тому що укріплюється хребет і м"язи спини. А в манежі немає місця, щоб повзати...
дякуючі Іванка
#5206
Нічого страшного, що дитинка не повзає. Моя мала спершу почала ходити (в 11 місяців), а вже потім повзати. А для того, щоб укріплялися м’язи спини і хребта, потрібно з дитинкою робити легкі фізичні вправи.Наприклад час від часу давати змогу дитині повисіти на перекладині, записати на плавання. Тільки якщо дитині давати фізичну нагрузку - дитинка буде здорова. :banzai:
Аватар користувача
дякуючі Ylia
#5232
повзання впливає на розвиток двох півкуль головного мозку - це дуже поважно не лише для фізичного розвитку. Я молодшу дочку спеціально учила повзати - вже після року, бо сама вона ніяк не хотіла
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#5250
Ось, як раз про повзання...дівчата, а якщо дитина повзає якось незвично - одна нога на коліні, а друга як би на ступні, це ще може позначати?
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5332
З манежем дуже зручно , особливо коли немає допомоги. Посадив дитину і не турбуешся, що він кудись влізе, займаєшся своєю роботою
Аватар користувача
дякуючі Arnautka
#9672
Нужен, когда ребенок овсем маленький а маме нужно куда-нибудь отойти
Аватар користувача
дякуючі МаринаКлимова
#13714
Купили, а потом подарили. Нам он не пригодился вообще.
Аватар користувача
дякуючі Руслана89
#14435
Манеж- это очень удобно для вас и для ребенка, когда надо заняться личными делами или приготовить кушать, посадили ребенка туда и занимайтесь. Ребенок играет и Вам хорошо.
Аватар користувача
дякуючі МалььВина
#14904
А мы как-то им вообще не пользовались. Купили, а потом сразу продали.
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!