МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2970
Наші бабусі і мами вважали, що малюка потрібно ОБОВ'ЯЗКОВО сповити туго, випрямити ручки і ніжки, щоб вони не були криві.А як ви вважаєте, чи потрібно це дитині і якої. Я трохи пеленали доньку - та тільки тому, що вона народилась дуже маленька - 2200, на неї навіть маленькі повзунки та сорочечки були дуже великі. Моя мама повністю зі мною погодилася.

А ось дві мої знайомі сповивають дітей досі....Їм вже 7-8 місяців. Мотивують тим, що дитина спокійно спить. Обом це веліть робити мама...Як на мене це дуже не корисна рада.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3004
Це просто шкідлива порада, ну нехай ці мами запропонуоть своїм мамам, щоб йх замотали у велике проситрадло тугенько, ще й повивачем зав"язали, а потім хай так полежать, хоч хвилин десять, а дитинку так декілька годин тримають. Навіть новонароджене маля має махати ручками та ніжками, щоб тренувати їх, це по-перше, а по-друге: найбільш фізіологічною позою для сну немовляти є така: ручки розкинуті вздовж голови, ніжки розведені - так найкраще розслаблюються м"язи,по- третє: при підозрі на дисплазію ножки обов"язково мають бути розведені.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3075
kompot цілком з вами згода. все намагаюся їм це пояснити. а у відповід - нас же замотували і нічого....
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3083
Чому дітей сповивали?

В Україні та сусідніх з нею територіях температурний режим не дозволяв тримати немовля оголеним, тому виникала потреба у його одяганні. Так як одяг і тканина виготовлялись вручну(якщо хочете поцікавтесь процесом виготовлення тонкого полотна з коноплі, а саме з нього шились спідні пелюшки і сорочечки), то мамі потрібно було ну дуже багато часу на виготовлення полотна та на шиття одягу для немовляти, плюс уся інша робота(це17-18ст), з появою мануфактури(19ст) ситуація кардинально не помінялася. В епоху СРСР навіть із розвитком легкої промисловості, чи багато було одягу для немовлят? Роспашонки без гудзиків, кофтинки, штанці, пелюшки, і три місяці декрету та яслі, де хто їх (малюків у кофтинки-штанці перевдягатиме?), потім декрет подовжили до року, але асортимент одягу у магазинах не змінився. Кінець80-х - 90-ті - тотальна економічна криза та польський ширвжиток - знову мотали: і мене, і Вас, і Ваших знайомих(не сприймайте як образу :) ). Тбто основна причина - ну не було у що тих немовлят вдягати, не було, от і сповивали.

А ще пропоную відкрити тему: "Шкідливі поради бабусь, або тре багато знати і розуміти, щоб уміти відбиватись"

:rofl2: :rofl2:

ЗІ Раніше і памперсів не було, і пральних машин-автоматів, і на волах у Крим їздили
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3100
kompot

Думаю тема буде цікава....Хоча моя матуся цілком згода з сучасним вихованням дітей.
Аватар користувача
дякуючі мурзілка
#4630
МІЙ СИН НАРОДИВСЯ З ВАГОЮ 3600 ТА РОСТОМ 57СМ - Я ЙОГО НЕ СПОВИВАЛА, БО : НЕВМІЛА; ПЕЛЕНКИ НА НЬОГО БУЛИ МАЛІ; І ВІН ПОСТІЙНО ВИТЯГУВАВ РУКИ, ПОТІМ НОГИ... ЙОМУ ЗАРАЗ ТРИ РОЧКИ І ВІН, ДЯКУВАТИ БОГУ, НЕКРИВИЙ!!!
Аватар користувача
дякуючі Mausn
#4958
Inneska писав:Наші бабусі і мами вважали, що малюка потрібно ОБОВ'ЯЗКОВО сповити туго, випрямити ручки і ніжки, щоб вони не були криві.
Я сама родилась 62 см и весом 5200 гр!!! Я не то чтобы в пеленки не помещалась, а еще и ползунки не все подошли, которыми мама запаслась :hihihi: И ничего ножки стройненькие, скалиоза никогда не было :)
kompot писав:Це просто шкідлива порада, ну нехай ці мами запропонуоть своїм мамам, щоб йх замотали у велике проситрадло тугенько, ще й повивачем зав"язали, а потім хай так полежать, хоч хвилин десять, а дитинку так декілька годин тримають. Навіть новонароджене маля має махати ручками та ніжками, щоб тренувати їх, це по-перше, а по-друге: найбільш фізіологічною позою для сну немовляти є така: ручки розкинуті вздовж голови, ніжки розведені - так найкраще розслаблюються м"язи,по- третє: при підозрі на дисплазію ножки обов"язково мають бути розведені.
Мое мнение - как удобно маме и Манюське - так и правильно!!! Нас же всех пеленали - и ничего, выросли, добились кто чего, и не отстаем в развитии. Ведь так? Я сама два раза пеленала сына - когда исправляли неправильное прикладывание к груди, он очень злился, что все не по-его выходит!!! Я сама не особо за пеленания, но и не категорически против :)
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#5121
Mausn писав:Я сама родилась 62 см и весом 5200 гр!!! Я не то чтобы в пеленки не помещалась, а еще и ползунки не все подошли, которыми мама запаслась :hihihi: И ничего ножки стройненькие, скалиоза никогда не было :))
Респект вашої матусі!!!

У мене донька така була місяці у 3-4
Аватар користувача
дякуючі Rina
#5257
доцю в пологовому будинку відразу одягнули у распашеночку і повзунки, а потім навіщо то запеліналі..ну я думала так треба, ну і сповивала її.Мені було боязно її брати на руки у перший тиждень, а в пелюшці як то поспокійніше...... пройшов перший тиждень, я навчилася переодягати доньку, без страху щось пошкодити і пелюшки відпали. Хоча перед нічним сном,ложу на одеялко, а потім куточками прикриваю і так тримаю, засинає, якщо їй знадобитися ручку витягнути, це можна легко зробити.
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5360
Свого малюка сповивала до 1 місяця, а потім одягала в распашонку та ползунки. він швидше почав розвиватись.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#5996
[quote="Натуся"]Свого малюка сповивала до 1 місяця, а потім одягала в распашонку та ползунки. він швидше почав розвиватись.[/quote]

мій також був сповитим лише під час сну і грудного годування десь перший місяць від народження, а потім ми від цього відмовились, він цу нас голову став повноцінно тримати ще на 5тий день після народження, а зараз йому три і він прагне і пробує сісти, я вважаю, що це кощунство пеленати дітей. Звичайно вони спокійно спатимуть в пелюшках, уявіть себе безпорадно зв язаним - це жахливі відчуття!!! і взагалі, ви бачили хоч одну людину, якій би пелюшками вирівняли ноги??? Колись усіх дітей пеленали - кривоногі лишились кривоногими :bugaga:
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6247
я нещодавно купила мегапачку підгузників Хеппі від Белла... я користувалась ними й раніше, але розміром 1 і 2 - вони були чудові, но 3-йка - просто гадость - я його знімаю, а шкіра в малюка вся мокра і липка! Вони погано вбирають, бо я передягаю дитину кожні 2 години
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6270
А може вам 3-ка ще просто велика?
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6281
Inneska писав:А може вам 3-ка ще просто велика?
ні, анатомічно вона підходить ідеально - гарно сидить на попі, важимо ми 6.900. Вони не протікають, просто їхня поверхня, яка мусить вбирати вологу - лишається мокрою!

Ліберо і Аро - це найкраще з того, що ми пробували взагалі
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6300
Так, ліберо нам теж подобається, а ось від Аро шкіра була дуже суха
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!