МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3256
Як привчити дитину спати без гойдання? Плюси і мінуси різних сторін? Чи потрібно це взагалі? У якому віці ви перестали гойдати малюків?
Аватар користувача
дякуючі bob
#3258
Inneska писав:Як привчити дитину спати без гойдання? Плюси і мінуси різних сторін? Чи потрібно це взагалі? У якому віці ви перестали гойдати малюків?
Ви маєте на увазі загойдування на руках, чи в ліжечку?
І з чим пов"язані Ваші сумніви?

Обидва наші хлопчики спершу засинали під загойдування в ліжечку. Особисто я бачу плюси - бо це певний ритуал, який дозволив дитині засинати швидко.
Поступово, приблизно після двох років старший почав засинати сам. Навіть коли казав, що не хоче спати, ми просили його "трішки полежати". Інколи він сам казав, що піде трішки полежить.
Молодшому 1.3, він засинає під загойдування. Але, минуло тижня, у батьків, де немає ліжечка на колесиках, заснув сам, щоправда засинав довше.

Тому я думаю, що потрібно прислухатись до дитини - як зручніше спати і засинати їй самій. Якщо це не складно для Вас - робіть, як зручніше дитині. Якщо виникають труднощі - доведеться спробувати відшукати компроміс.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3260
Моя дочечка засинає або на руках або в колясці (яку ми гойдаємо), сама в ліжечку не засне, ось я і думаю її потрібно до цього привчати напевно, як, коли? Поки просто думаю, проблем у тому, як вона засинає у нас ще не виникло
Аватар користувача
дякуючі bob
#3262
Inneska писав:Моя дочечка засинає або на руках або в колясці (яку ми гойдаємо), сама в ліжечку не засне, ось я і думаю її потрібно до цього привчати напевно, як, коли? Поки просто думаю, проблем у тому, як вона засинає у нас ще не виникло
ага, зрозуміло
Я теж хвилювалась про те, як дитина буде потім відвикати засинати під гойдання. Але якось так все природно відбулося, "відучати" не довелось.
Думаю, що і у Вас має все вийти з засинанням Алінки саме собою.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#3273
Ми спочатку колсались на ручках. А потім зіткнулися з проблемою-заколишеш, твльки до ліжечка-прокидається. Перестала колихати почала класти біля себе-з цицьою, малятко засинає-я перекладаю. Тепер думаю треба шукати новий спосіб, бо боюсь, що буде засинати тільки біля мами. Може підкажете?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3742
Дівчата, моя Аліна засиная майже не важко - але наш денний сон дуже короткий, іноді ми можемо прокинутися через 20 хвилин....Не знаю, що з цим роботи. У ночі проблем ніколи не було - практично усю ніч не прокидається
Аватар користувача
дякуючі bob
#3748
Inneska писав:Дівчата, моя Аліна засиная майже не важко - але наш денний сон дуже короткий, іноді ми можемо прокинутися через 20 хвилин....Не знаю, що з цим роботи. У ночі проблем ніколи не було - практично усю ніч не прокидається
То може це її звичайна норма?
Вже минули части життя малят за суворим розкладом. Якщо Алінка гарно себе почуває і, головне, добре спить вночі, то може і хвилюватись не має про що?
В моєї подруги була така сама ситуація з донечкою, вона дуже втомлювалась, щоправда :(
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3772
bob писав: В моєї подруги була така сама ситуація з донечкою, вона дуже втомлювалась, щоправда :(
І у нас таке саме...Пограється трохи і вередує тому що не виспалася
Аватар користувача
дякуючі bob
#3792
Inneska писав:І у нас таке саме...Пограється трохи і вередує тому що не виспалася
До речі, а Ви не радилися з лікарем з цього приводу? Цікаво, чи може спеціаліст щось путнє порадити в такій ситуації, чи це природна особливість дитини, з якою можна тільки змиритися...
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3804
Невролог з полікліники відразу порадила, якийсь заспокійливий засіб. Але моя знайома невропатолог з приватного діагностичного центру сказала, що нам це не до чого... сказала, що якщо нічого більше не турбує то доки почекати, може переросте.
Аватар користувача
дякуючі bob
#3814
Inneska писав:Невролог з полікліники відразу порадила, якийсь заспокійливий засіб.
я теж дуже проти ліків в таких випадках, думаю, Ви дуже правильно вчинили.
Я коли запитувала, мала на увазі, може лікарі якось можуть це пояснити, або порадити якісь природні заспокійливі (не ліки), або певний режим.
До речі, багато чула рекомендацій щодо збудливих активних діток, що їх варто привчати до режиму і намагатись невідступно його дотримуватись. Це створює для діток ситуацію небезпеки, передбачуваності і може покращити засинання.
Не впевнена, звісно, що це стосується саме Вашої ситуації, просто згадала, може варто щось таке пошукати в інеті, принаймні...
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3819
Мені ще хвою порадили, але ж це можна зробити на ніч - під час купання, але ж уночі ми спимо добре, тільки сісю посмокчему трохи і знову засинаємо. Прокидаємось у 6 годині кожний день і одразу на горрщик, тобто свій режим у дитини майже є. Но ось денний сон - мабуть вона дуже чутлива...а ще я гадала ось що - ми ъъ до горщика привчаємо, висаджуємо її протягом дня, вона свої діла завжди так робе - я гадаю може Алінка прокидається, щоб попісять? Алеуночі вона цього не робе....
Аватар користувача
дякуючі bob
#3839
Inneska писав:Мені ще хвою порадили, але ж це можна зробити на ніч - під час купання, але ж уночі ми спимо добре
А може спробувати вдень використовувати аромолампу?
Знаєте - такі підставочки для свічок, а над полум"ям ємкість, в яку наливається олія (в даному разі хвойна), розбавляється водою і горить свічка.
Також заспокійливу дію має лавандове масло. Вони мають гарний запах, і шкоди від одної свічки не має бути.

А ще, Ви кажете, що Алінка може бути дуже чутливою. Ви оберігаєте її сон, тобто намагаєтесь, щоб під час сну в домі панувала тиша і напівтемрява?

Нам порадили колись, щоб ми цим не захоплювались, бо це робить дитину надто чутливою. Тобто, звісно, дверима ніхто під час сну не грюкотів і телефон вимикали, але ніколи не притишували спеціально голос або музику. Особливих проблем зі сном у нас дійсно не було.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3853
bob писав: А ще, Ви кажете, що Алінка може бути дуже чутливою. Ви оберігаєте її сон, тобто намагаєтесь, щоб під час сну в домі панувала тиша і напівтемрява?
Ні, як раз ми її привчали засинати под голоси, легку музику, телевізор...мінут 20 все це її не турбує - а потім малий шорох і вона прокидається
Аватар користувача
дякуючі Kati4ka
#5666
Раніше я також заколисувала свою малечу. Тепер це трапляється рідше. На ніч засинаємо в основному під час годування. А вдень вона може сама заснути, лежачи в своєму ліжечку. Хоча іноді спить не міцно і хвилин по 20. А коли засинає на руках - прокидається тільки покладу.
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!