МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5723
А я своїх обох синочків ніколи не загойдувала. Клала їх на бочок і підкладала під подушку під щічку клаптик одіяльця. Вони в мене нормально засинали.Іноді лягала з ними ,трошки полежу,поки вони заснуть.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6068
в мене дитинка теж часто спить по 20-30 хв, але раніше нас мучив понос і в нього боліло пузіко, я тоді думала може це через це, але й зараз те саме. мені теж порадили хвойні ванни, але особливих результатів я не помітила, бо вночі ми спимо по 5-6 годин підряд, а ось вдень..... я дуже втомлююсь, бо цього року в мене ДИПЛОМ :%):
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6208
Ми на ніч теж вже давно не загойдуваємо, засинаємо під телевизор або під казку, а ось днем ніяк, можемо на гойдалкі заснути або на руках
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6220
у нас вдень малий чудово засинає в колясці на прогулянці. Я годую йог о 12-тій, а в 13год на півтори години вивожу в парк, але не сідаю на лавці, а увесь цей час невпинно штовхаю коляску, і бажано під гірку, так я поєдную приємне з корисним
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6339
дівчата, я ще давно хотіла спитати: чи кладете ви своїм діткам маленьку подушечку під голову чи просто якесь полотенечко підкладаєте? я до цих пір не можу вирішити як краще?
Аватар користувача
дякуючі Talana
#8973
лягала поруч і робила вигляд, що заснула, але ж тільки після прочитання казочки і розглядання картинок, так було раніше, а зараз синочок дорослий, просто кажу щоб полежав в ліжечку, через деякий час самий засинає.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Ще більше корисного та цікавого!