МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

#3618
Літо не за горами, і багато хто збирається на відпочинок з дітьми...Коли краще відпочивати з малятами і чому ви віддаєте перевагу - морю, лісу, якому? Говорять, що маленьких дітей потрібно вивозити не менше, ніж на місяць, так?
дякуючі Irishka
#3633
Так, не менше ніж на місяць. Це пов'язано з тим, що у дітей акліматізація проходить довше і якщо ви не хочете, щоб дитина після відпочинку захворіла, то їхати потрібно на довго. Стосовно виду відпочинку я обираю море, але не літом, коли шалена спека, а осінню.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3642
А ми ось думаємо у кінці травня - на початку червня.

Тільки я зможу поїхати лише на 2 неділі, а ще 2 неділі з донькою буде мама - тільки ось не знаю, що робити з грудним годуванням ( у нас ще воно є у ночі) та взагалі не знаю, як я без неї буду. Але ж дитину треба оздоровлювати.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3645
До речі, а як на рахунок мамусь з пузікамі? Відпочивали ви на морі, коли були вагітні? ми думали цього року полетіти закордон, але швидше за все відпочинемо де-небудь ближче. думаю, що в червні мені ще можна буде?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3657
Я на море збиралася, але так і не поїхала. Хотіла у червні - в серпні мені вже треба було народжувати, але спочатку погода погана була, а потім мені треба було лікарняний отримувати, та і самій їхати боялася, а чоловік був у відрядженні.
Звичайно вам поїхати можна буде - але дивитеся по самопочуттю.
дякуючі Irishka
#3661
Rina писав:До речі, а як на рахунок мамусь з пузікамі? Відпочивали ви на морі, коли були вагітні? ми думали цього року полетіти закордон, але швидше за все відпочинемо де-небудь ближче. думаю, що в червні мені ще можна буде?
Відпочивала на морі, коли була на 3 місяці.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3668
А я прочитала, що літати літаком вагітним не шкідливо - це правда, хто-небудь літав?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#3681
Rina писав:А я прочитала, що літати літаком вагітним не шкідливо - це правда, хто-небудь літав?
Підскажіть, а чому б це було шкідливо?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3682
Я якось дивилася передачу, де пара з Росії поїхали відпочивати до Туреччини на 7 місяці. Чи то переліт вплинув, чи то ще щось - закінчилося все пологами у місцевій лікарні. Оскільки масявка була недоношеною, її в інкубатор помістили і так далі Загалом, до кінця лікування їм виставили рахунок на 30 тис. дол. У сім'ї таких грошей не було, їм довелося повертатися додому без дитини. Зараз збирають гроші, щоб малюка забрати, лише борг зростає з кожним днем. Але це все індивідуально деякі і на 40-му тижні літають - і нічого.

Я думаю це все залежить від показань та стану здоров'я!
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3688
Inneska писав:А ми ось думаємо у кінці травня - на початку червня.

Тільки я зможу поїхати лише на 2 неділі, а ще 2 неділі з донькою буде мама - тільки ось не знаю, що робити з грудним годуванням ( у нас ще воно є у ночі) та взагалі не знаю, як я без неї буду. Але ж дитину треба оздоровлювати.
А куди думаєте? На скільки мені відомо, діток до двох років не рекомендують вивозити за межі звичної кліматичної зони, краще на 2-3 місяці за місто
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3689
Rina писав:До речі, а як на рахунок мамусь з пузікамі? Відпочивали ви на морі, коли були вагітні? ми думали цього року полетіти закордон, але швидше за все відпочинемо де-небудь ближче. думаю, що в червні мені ще можна буде?
Все залежить від вашого самопочуття і місця, куди Ви збираєтесь.. Перша вагітність - 14-16 тижнів, з чоловіком, Крим, Балаклава(Під Севастополем) початок червня, годину пішки до пляжу по горам, назад човном чи катером - море задоволення; друга - 8-10 тижнів, зі старшим сином(2,5роки) і друзями(чоловіку не дали відпустку(((), Залізний порт, початок липня - просто чудово!... Але, якщо у вас є сумніви чи загроза - сидіть вдома, краще перестрахуватись..
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3692
kompot писав:
А куди думаєте? На скільки мені відомо, діток до двох років не рекомендують вивозити за межі звичної кліматичної зони, краще на 2-3 місяці за місто
На Азовське море - до Бердянська. усі мої племінники з 9-10 місяців там відпочивали, але звичайно не менше ніж місяць.
Аватар користувача
дякуючі bob
#3713
А у нас жодного разу не виходило поїхати кудись надовго - кожного разу максимум два тижні, але декілька разів на літо. І нічого. Ані перший, ані других не хворіли.
У відпочинку теж має бути здравість. Коли неможливо надовго відірватись від звичного клімату, то відпочивати все-таки варто - імхо.
Аватар користувача
дякуючі koriza
#3727
Я б не ризикнула їхати на відпочинок з такою маленькою дитиною, хоча мені самій дуже хочеться. До тогож про який відпочинок можна казати...
Коли була вагітна також ніде не відпочивала, бо була загроза. Напевно море мені світить тільки через декілька років.
Аватар користувача
дякуючі bob
#3731
koriza писав:Я б не ризикнула їхати на відпочинок з такою маленькою дитиною, хоча мені самій дуже хочеться. До тогож про який відпочинок можна казати...
Коли була вагітна також ніде не відпочивала, бо була загроза. Напевно море мені світить тільки через декілька років.
А скільки місяців Вашій дитині? Вибачте, Ви вже десь писали - забула.
Ми свого вперше вивозили в 5 місяців - але не на море, а в сусіднє місто до батьків, там Дніпро і теж дуже добре. А на морі він відмітився вперше в рік і два місяці, але знову-таки недовго - 13 днів.
В мене є друзі, в яких дитина з"явилась набагато раніше, ніж у нас, в них дуже активний спосіб життя, і дитина з 5 місяців завжди з ними у поїздках. Зараз він першокласник - зі здоров"ям проблем не було.
Просто інколи дивлюся на дуже хворобливих людей - тільки що і одразу застуда, а коли вони розповідають про своє дитинство, виявляється, що батьки надто опікувались їхнім здоров"ям.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Ще більше корисного та цікавого!