МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі ALESIK
#4933
Я свою доньку не стригла в рік, зараз їй сім років і у неї густе, гарне, довге волоссячко. Ще хлопчика можна підстригти, але для дівчинки це знущання!
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5498
Ми першого малюка не стригли в 1 рік,зараз в нього волосся густе , нормальне, а другого підстригали, в нього теж густе волосся, але в цілому це залежить від генної спадщини
Аватар користувача
дякуючі jara
#6253
У мене є подруга яка від народження мала дуже погане, тоненьке волосся, тому в рік її підстригли налисо, але це нічого не змінило. Волосся і далі росло тоненьке та щей дуже помаленьку. Так ось до 3 років волосся у неї не доросло навіть до каре, а брак волосся вона компенсувала тим, що одягала на голову колготки і казала що це її коси. Так ось до чого я веду, це мабуть може травмувати психіку дитини адже якщо ви підстригли дитину в рік налисо то в порівнянні із її однолітками аких не стригли у неї буде коротше волосся, діти дивляться одне на одного і повірте вони помічають навіть такі деталі як довжина волосся у своїх однолітків! Тому перед тим як зробити дитині таку "зачіску" добре зважте усі за і проти!
дякуючі Антрелла
#14044
ну так така ж прикмета, стригти на 1 рік. ми дуже часто коли на таке свято йдемо, то бачимо,як крещені стрижуть вперше малюка.
Аватар користувача
дякуючі Hal13
#15405
Які прикмети в **** , якщо дитині мішає волося, в очі лізе і.т.д. а батьки не стрижуть бо прикмета така, то батьки ВАСИЛІ !
Аватар користувача
дякуючі olgastep
#15575
Я сына стигла в год - у него к тому времени и волос не было практически, так - пушок, а у дочки с рождения шевелюра - ее не стригла! Сейчас оба одинаково лохматые!))
Аватар користувача
дякуючі Katarinna
#15595
Сколько людей, столько и мнений))) меня стригли, и я дочку подстригла,и не жалею, что бы потом не думать, а вдруг было бы лучше))
Аватар користувача
дякуючі Irina_Golokoz
#15992
В годик, и стричь то нечего)))
Аватар користувача
дякуючі Alexiss
#16040
а у нас было что, но мы не хотели просто )
дякуючі Ирина14
#16176
А смысл, лучше чем заложено природой не вырастит. Я дочку не стригла.
Аватар користувача
дякуючі marimar
#16296
Мы стригли, ну хотя бы для того, чтобы выровнять волосы и они росли не пушком.
Аватар користувача
дякуючі Malace
#21020
Мы тоже слегка выровняли волосы. На лысо тоже не стригли.
Аватар користувача
дякуючі Katarinna
#22202
Стригли и детей и племянников, у всех хорошие волосы.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!