МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі koriza
#3918
Нашому хлопчику скоро буде рік, і багато "досвідчених" батьків кажуть, що дитину в рік необхідно стригти повністю, щоб волосся краще росло + кажуть, що в давнину завжди дітей на рік стригли

У мене чоловік категорично проти того, щоб стригти, мені в принципі все одно, але я теж схиляюся до того, щоб не стригти.

Імовірніть ~ 90% що дитину стригти не будемо, але все-таки хотілося б почути вашу думку.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3924
Я проти - і стригти доньку тільки тому, що іх рік виконається - не буду
koriza писав: і багато "досвідчених" батьків кажуть, що дитину в рік необхідно стригти повністю, щоб волосся краще росло + кажуть, що в давнину завжди дітей на рік стригли
Це все міфи -дійсно у древніх слов'ян дітей до року навіть і не причесували. :%):


Густота і зріст волосся залежить, частішие за все - від генетичніх факторів, і стрижки в рік або в інший період тут ні при чому.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3926
Знаєте від чого почався обряд "постріжини"?

У дохристіанськи часи - малі не завжди виживали до року Якщо дитина залишалась у житті, становилася на ніжки - її посвячували у життя, здійсненням стрижки волосся.
Востаннє редагувалось 16-04-2009, 17:50:17 користувачем Inneska, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі koriza
#3934
Inneska писав:Знаєте від чого почався обряд "постріжини"?

У дохристіанськи часи - малі не завжди виживали до року :[ Я :[ кщо дитина залишалась у житті, становилася на ніжки - її посвячували у життя, здійсненням стрижки волосся.
Нічого собі традиція :shock2:

Тобто ви впевнені, що на густоту волосся це ніяк не може вплинути?
Деякі вважають, що луковицям потрібно відпочити, щоб волосся було гарним.
Аватар користувача
дякуючі bob
#3951
koriza писав:Тобто ви впевнені, що на густоту волосся це ніяк не може вплинути?
Деякі вважають, що луковицям потрібно відпочити, щоб волосся було гарним.
Досвідчені перукарі кажуть, що ніяк не впливає. До того ж, яке там навантаження на луковиці - в один рік-то!
А ще, міф з густішанням волосся пов"язують із тим, що до року більша частина волосся не доросле, а дитячий пух. Коли його зістригають, то росте вже справжнє доросле волосся. Тому навіть сучасні мамочки, які обстригали, підтримують цю теорію.
Ми просто робили гарну зачіску - та і те після року. Але не псували зовнішність обстриженням налисо. А коли дівчинка, то взагалі глум.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#3958
bob писав: Але не псували зовнішність обстриженням налисо. А коли дівчинка, то взагалі глум.
Це точно, я коли дивлюся на свої фотографії де я страшненька-страшненька лиса дівчинка (страшненька, бо лиса) жах бере. Хоча зараз волосся дуже гарне, але не знаю чи пов"язано це з тим що мене стригли чи ні.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3970
Atlika писав: Це точно, я коли дивлюся на свої фотографії де я страшненька-страшненька лиса дівчинка (страшненька, бо лиса) жах бере. Хоча зараз волосся дуже гарне, але не знаю чи пов"язано це з тим що мене стригли чи ні.
Я теж - тому і доньку стригти не буду. У неї такі зараз хвостики прикольні - рука не підніметься
Аватар користувача
дякуючі kompot
#4157
Inneska писав:Знаєте від чого почався обряд "постріжини"?

У дохристіанськи часи - малі не завжди виживали до року :[ Я :[ кщо дитина залишалась у житті, становилася на ніжки - її посвячували у життя, здійсненням стрижки волосся.
....
вперше чую...цікаво,а може просто ножиць не бло?... всі носили довге волося, яке підв"язувалось мотузкою, або відрізалось ножем, такий соб варіант каре... обов"язкова стрижка в рік наголо - то забобон, як на мене...краще акуратно підправити зачіску, якщо малюк не проти...син до двох років панічно боявся машинки і перукарні, підстригала власноруч
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4462
горошок, а у вас дівчинка? чи хлопчик? у мене доця - з хвостиками і бантиками і не можу уявити її без них, вона у мене без волосся і не була зовсім.

Запитувала думку лікаря-дерматолога, вона сказала, що тонкі і м'які дитячі волоски самі поступово стануть жорсткішими і товщими..
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4472
горошок така пам'ять звичайно вражає але це не для мене)) досить себе лисою з жахом згадую дивячь на фото, зі своєю донькую я таке зробити просто не зможу. НІ НІ НІ - це моя така позиція.
Аватар користувача
дякуючі LYUDMYLA
#4621
МЕНЕ НІХТО НЕ СТРИГ У РІК,ТИМ НЕМЕНШЕ МАЮ ПРЕКРАСНЕ ГУСТЕ ВОЛОССЯ...
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4625
А ось мене стригли - і теж густе волосся....З чого можна сказати - це від стрижки у рік не залежить
Аватар користувача
дякуючі мурзілка
#4629
волосся передається по генах (найчастіше від бабусь, хоч багато хто порівнює по батьках дитини). СТРИГТИ НАЛИСО- КАТЕГОРИЧНЕ НІ!!! ВОЛОССЯ МАЄ ПРИКРАШАТИ ДИТИНУ, ТОМУ ТРЕБА ПІДСТРИГАТИ ПО ТРОШКИ І БАЖАНО В ПЕРУКАРНІ ,ТАК ЩОБ ВОНО В ОЧІ НЕ ЛІЗЛО, ЩОБ ВСЕ ТАК ГАРНЕНЬКО В МАЛЕЧІ БУЛО, ЩОБ БУЛИ МАЛЕНЬКИМИ ПРИНЦЕСАМИ ТА ПРИНЦАМИ !!! А ДО РОКУ -ПІВТОРА МАЙЖЕ У ВСІХ ДІТЕЙ ВОЛОССЯ ТОНЕНЬКЕ, ВОНО ВЖЕ В 2-3 РОКИ СТАЄ ГУСТИМ .
Аватар користувача
дякуючі miki
#4743
а ось моя сестричка працює вихователькою в дитсадку і говорила, що відразу видно діточок, яких не стригли в рік - волосячко таке тоненьке-тоненьке. ми свого синочка стригли в рік і волосся відразу змінилося - зараз густе і гарне, а донечку я б також стригла. можна зробити їй в"язані шапочки, капелюшки і буде виглядати гарненько
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#4772
Я своїй донечці волосся не стригла, бо воно було довгеньке. Точніше ми віддали данину традиціям іна святкувнні першого Дня народження Хресні батьки підрівняли чубчик і зрізали волосся над вушками, а дитятко сиіло на колінах Хресної бабию Але на цьому все.
А подруга донечку стригла налисо, бо волоссячка то було кілька міліметрів. Ситуація не змінилася-вже півроку минуло, а дитятко й досі лисуватеньке.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Купую і в інтернеті і в магазинах, якось вдається […]

Ремонт дома

Дякую! Краса.

Долгое время я искал качественные металлические дв[…]

Ще більше корисного та цікавого!