МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4433
Дівчата ось ми з донечкою скоро відкриваємо сезон відпусток - їдимо на море. Це моя перша поїздка з дитиною, дуже хвилююся збираючи речі - як бі що не забути, що покласти до аптечки.....

Давайте разом збирати речі для відпочинку з дитиною.....Хто що пораде як найголовне.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4475
Усі мовчать, а нам аптечку треба збирати. Більш за усе мене цікавіть, чим хто користується проти комах, мух, кліщів, комарів...від і післі укусу?

чим користуватися у випадках прояви алергії?
Аватар користувача
дякуючі LYUDMYLA
#4620
Я Б НА ВАШОМУ МІСЦІ ПРОКОНСУЛЬТУВАЛАСЯ З ЛІКАРЕМ..ЗАРАЗ Є БАГАТО ПРЕПАРАТІВ,АЛЕ ЛІКАР ЗНАЄ КРАЩЕ..ГАРНОЇ ВІДПУСТКИ!!! :)
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4624
Дякуэмо ми вже на відпочинку - поки що нам знадобився тільки Рятивник, Антікус, засіб від комах Москітол, та краплі у ніс Делуфен та Х'юмер....Відпочиваємо добре.
Аватар користувача
дякуючі Arnautka
#9671
Головной убор )
дякуючі Anna123
#9998
Простите, что вклинилась в тему, не нашла подходящей! Собираемся с ребенком к крестной в гости в Киев, туда ехать почти 9 часов! не знаю, чем занять ребенка (девочка 5 лет) на это время! Я, конечно, беру с собой ноутбук, «Машу и медведь» чуть посмотрим, но не все же время! подскажите, пожалуйста, чем можно увлечь ребенка на некоторое время?
дякуючі Angel123
#9999
Моя Леночка любит рисовать, поэтому, когда мы ездили в Ялту к бабушке (а туда дорога занимает тоже около 9 часов), я брала альбом и краски. Еще покупала царапки красочные, так дочка большую часть пути рисовала, вернее царапала))
дякуючі Anna123
#10000
Царапки?
дякуючі Angel123
#10001
На пластину нанесено изображение. При помощи ручки ребенок аккуратно штрихами по рисунку снимает верхний слой. Таким образом, получается оригинальная картинка.
дякуючі Anna123
#10002
где такие нашли?
дякуючі Angel123
#10003
в Интернете нашла, сайт Забавка маркет, кажется. Читала, что это занятие вырабатывает точность движений, усидчивость, стремление к достижению конечного результата. Это точно)) Лена пока не дорисовала, не успокоилась)) зато и бабушке было приятно, подарок ей сделали оригинальный!
дякуючі Marynaka
#14238
всі полюбляють відпочинок з дітьми. адже це так мило....
але ,що робити коли діти виснажені і хочуть відпочити...
в цьому випадку потрібно відволікти чимось дитину..
і чудовим засобом стане певна книга чи журнальчик
в моєму випадку став відмінним журнал Пізнайко адже стільки цікавої інформації я ще ніде не бачила.. всім його рекомендую.. а дитина так і заснула з ним в руках
Аватар користувача
дякуючі alanya
#15411
Очень хорошо для отдыха с детьми турецкие отели подходят) там и питание и развлечение и сервис хороший!
Аватар користувача
дякуючі krunch
#15867
alanya писав:Очень хорошо для отдыха с детьми турецкие отели подходят) там и питание и развлечение и сервис хороший!

На все 100% согласна с Вами) Турция самое лучшее место для отдыха с детьми
Аватар користувача
дякуючі infucha
#18650
В аптечке мамы должно быть всё.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!