МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4434
Пропоную дбайливим батькам спілкування на тему вибіру дитячого взуття. Яке взуття ви купуєте своїм дітям, яке взуття найкраще для дітей до року?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4474
Нам дуже важко з розміром - лапка 10-10,5 см.....купили у відчаї босоніжки у вигляді пінеток MXM - а донечькі вони дуже сподобались, ми і ходити у них вчимось - а всього за 45 грн.

А ще заказали по інету босоніжки Zetpol - профілактичні і єдине, що несподобалось якась застібка не надійна, а так красота, дуже гарно на ніжкі сидять, не злітають, стопа у них правильно стоїть.

Ось так не дорого мі зкупилися, я звичайно за зручне взуття на дитину, але недорогу.

Бо розмір може за сезон три рази змінитися - а кожане фірмене взуття стоє 200-300 грн.!!!!Жах
Аватар користувача
дякуючі Ylia
#4572
Я тоже брала донькам Зетпол, правда Мілка ходила у них дитячому садку, Катя - удома. Але я думаю вони і для вулиці підійдуть.

Мені, ще дуже подоблось взуття - "Шалунішка".
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5352
Вважаю, що дітям не тількі до 1 року, а і пізніше потрібно купляти взуття шкіряне- це надасть моржливості нозі дихати та і зручніше дитині
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7097
я теж придивилась на літо сандалики"Шалунішка" - 75 грн, не хочеться купувати сильно дороге, бо до кінця літа дитина моя точно ще не вмітиме ходити.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#7134
Ми взагалі у вашому віці були у пінетках, потім перейшли на Зетпол і поки що це наше улюблене взуття, у донькі маленька ніжка, схильність до плоскостопості - потрібне тільки фіксоване взуття
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7152
а ми зараз в чопиках, я на літо планую сандалики (нам тоді буде 8-10 місяців), може будемо топ-топ по асфальту з підтримкою.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#7161
Звичайно будете. Ми десь з 8 топали за руки
Аватар користувача
дякуючі Darinka
#8077
Ми купували якісне шкіряне взуття, фірми не пам.ятаю, але я вважаю, що дітям до 3-х років потрібно купувати якіне взуття, бо саме в чей час формується ніжка.
Аватар користувача
дякуючі fiona
#9528
Підкажіть, де саме можливо придбати якісне, і за розумну ціну дитяче взуття?
дякуючі Антрелла
#14046
а ортопедичне де можна?
Аватар користувача
дякуючі sniegka
#14093
fiona писав:Підкажіть, де саме можливо придбати якісне, і за розумну ціну дитяче взуття?
Смотря что Вы подразумеваете под "разумной ценой". Если "разумная цена" = "дешевая цена", то Вам нужно будет забыть про "качественное"...
Я деткам своим стараюсь только качественное покупать, чтоб правильно стояла ножка, формировалась осанка и ребенку просто было удобно. И я люблю сэкономить, но не на обуви. Чадам своим всегда выбираю детскую обувь в интертопе Особенно люблю заказывать через интернет - все размеры есть и ехать никуда не нужно. Советую Вам тоже не пожалеть денег на качественную детскую обувь!
Аватар користувача
дякуючі Rawana
#14585
Антрелла писав:а ортопедичне де можна?
Нам ортопед советовал места, и вы к своему обратитесь.
дякуючі Dgumik90
#14739
Я своей доченьке беру немецкую обувь) от качества и цен в восторге) все беру через проверенного посредника, рекомендую
дякуючі Христина Маг
#14960
недавно теж на Закупках замовила круті кросовки всього за 9є!

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Ще більше корисного та цікавого!