МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4923
Ділитеся секретами як і де відзначали таку важливу подію - як рік дитини? Скільки було гостей? як розважалися? що особливого було саме у вашому святі? і головне - які дарунки отримали? для нас це дуже актуально і тому все цікаво
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#5003
Inneska
пишіть уже ви, як провели день народження.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#5165
Йанка привіт!

Дякую, що не забули нас - у мене довго інет не працював.

Так, нам вже один рік. Відсвяткували день народження добре - ніскільки не пошкодувала про те, що це було у кафе! 20 чоловік я б дома ніколи не розмістила, а так було весело і танці, і конкурси. Алінка правда була сама не своя, злякалася все-таки такої кількості народу і не на своїй території, але мужньо витримала аж 3 години без реву і відправилася спати з бабусею і дідусем! Весь вечір провела з шматком хліба у роті - ліз четвертий зуб! На іменинах нічого робити не хотіла - мовчала як партизан, прилипша до своєї бабусі. мама з папою були потрібні постільки поскільки, ходити взагалі не хотіла - удома вже прийшла до себе і почала розглядати свої дарунки. А длубатися у торті я дала їй наступного дня – стільки щастя було!
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5735
А ми так класно теж відсвяткували перший день народження. Поки малий спав нарядили стіни шарами та яркими стрічками. на день народження приходили кумов я, бабусі та дідусі. Проводили різні конкурси, щоб не сумно було сидіти. а також пальчиковими фарбами оставили відтіск його ручки в 1 рік. Звичайно, в 1 рік малий нічого не пам ятатиме, але годів через 9-10 буде роздивлятися свої фото с першого Дня народження.
Аватар користувача
дякуючі Arnautka
#9674
Мы честно говоря ничего особенного не делали, позвали дедушек и бабушек и в узком семейном кругу отметили ) Я сама испекла торт)
Аватар користувача
дякуючі Olisiya
#13284
Натуся писав:А ми так класно теж відсвяткували перший день народження. Поки малий спав нарядили стіни шарами та яркими стрічками. на день народження я, бабусі та дідусі. Проводили різні конкурси, щоб не сумно було сидіти. а також пальчиковими фарбами оставили відтіск його ручки в 1 рік. Звичайно, в 1 рік малий нічого не пам ятатиме, але годів через 9-10 буде роздивлятися свої фото с першого Дня народження.
Я теж вважаю, що дитині потім буде дуже цікаво подивитися, яким він був маленьким, як розвивався, перші кроки, перші слова, перший день народження. Тим більше зараз стільки всяких можливостей всі моменти відобразити, що гріх цим не скористатися. Мені, наприклад, було б дуже цікаво подивитися, якою була я маленькою, але на жаль, залишилися тільки фотографії й то в основному вже з садічного віку. І відео на касетах з дитячих ранків. Тому, ми своєму малюкові теж зробимо дуже урочистий, красивий, яскравий, смачний і запам'ятовується перший день народження, який залишиться в пам'яті у нас надовго. Чи не так?)

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Ще більше корисного та цікавого!