МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Rina
#5259
яким порошком (маю на увазі спеціальний порошок для діток) ви стирали речі новонароджених малят? Може якісь лучше? Або всі однакові?
Аватар користувача
дякуючі miki
#5260
ми прали в "Ушастий нянь" і все було добре. Але в перші 2 тижні все ж таки прали дитячим милом.
#5266
Rina писав:яким порошком (маю на увазі спеціальний порошок для діток) ви стирали речі новонароджених малят? Може якісь лучше? Або всі однакові?
Мы тоже стирали "Ушастым нянем". О детском мыле, считаю лишним, так как первый месяц все гладила с двух сторон.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#5267
Ми теж користуємось "Ушастим няньом"-відносно недорого. А "хазяйственним милом" застірували какашки-дуже гарно виводить.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#5278
Ми користувалися Амвеєм, Крохою, зараз перейшли на "Вушастого няню"
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5330
Ми свєму малятку речі прали порошком Бебе та ушастий нянь, а звичайний порошок може визвати алегргічну реакцію у дитини
дякуючі Манюнька
#7671
Я стираю детские вещи порошком Тео Веве - очень хороший, на основе детского мыла, поэтому не вызывает аллергии. Нравится качество стирки и запах после нее. А Ушастый нянь мне не понравился- очень сильно пахли после него вещи, и у дочи началась аллергия.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7696
З самого народження - Ушастий Нянь, а потім була ще Альонка і Пупсик. Самим недорогим був Пупсик(5.50 за пачку 450 грам) , але якість - була зовсім непогана.
Аватар користувача
дякуючі Уляляся
#7871
Я від народження користуюся "Ушастый нянь". Задоволена, ціна хороша і якість не погана.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7878
ми після року почали прати дитячі речі звичайним порошком. але перемо речі в пральній машині і беремо більше полоскань. ніби ніяких алергічних реакцій.
Аватар користувача
дякуючі Darinka
#8076
Ушастым нянем стирали постоянно, просто делала двойное полоскание, проблем не было.
дякуючі dyvosvit
#8108
Є абсолютга натуральна побутова хімія Содасан. Почитайте на їхньому сайті описи.

З власного досвіду:
- пере добре
- при використанні кисневого відбілювача білі речі залишаються білими
- не має запаху.

Крім прального порошка я особисто користуюсь засобами для посудомийки (не викликають надмірного піноутворення, як це було з кримськими безфосфатними засобами, миють чисто, не залишають розводів).

Також пробувала універсальний чистячий порошок - гарно чистить раковину, не сушить надмірно руки, в складі має рослинні миючі засоби та порошок мармуру.

Маю знижку до 30%, можу поділитись, коли закуповуватиму собі.
дякуючі madlen
#8180
Я теж користуююсь "Ушастий нянь"! Але ви почитайте його склад і склад звичайного прального порошку, вони майже нічим не відрізняються, це трішки непокоїть.........
Аватар користувача
дякуючі Homka
#8217
Я тоже пользуюсь Ушастым нянем или Алёнкой.
дякуючі Юрий1212
#8262
Добрий день, у мене делікатне питання, хочу поцікавитись кто користувався дитячим порошком який не містить фосфатів і як він відрізняється від того що містить????

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!