МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Які позиції займає НаУКМА сьогодні?

Провідний виш України
3
43%
Тримається першої десятки
3
43%
Не найгірший варіант, але моя дитина нізащо не буде там навчатись
1
14%
останнім часом навколо цього вишу більше галасу, аніж він на це заслуговує
Немає голосів
0%
Свій варіант (в коментарі)
Немає голосів
0%
#5392
Дітки ростуть, і ось їм вже потрібно визначатись зі спеціальністю та вишем, де вони будуть її опановувати. Яка ваша особиста думка, як батьків майбутніх абітурієнтів, про Могилянку? Бажано, прокоментуйте свою відповідь.
Аватар користувача
дякуючі Вікуся Т.
#5396
Могилянка, як на мене, дуже хороший український ВНЗ і є хорошим вибором, якщо обирати з вітчизняних вищих. Там вчилися мої дві племінниці - обидві на юридичному. Закінчили на відмінно і освітою дуже задоволені. :)
Аватар користувача
дякуючі Шаляй-валяй
#6033
Звучить принаймні гордо. Не знаю, як там з навчанням, я поступила на 2 спеціальності, чисто на всяк випадок, та вчитися стала у іншому вузі, і всі тепер кажуть "Ну ти і дууура" :))
дякуючі sofijka
#6096
Навколо Могилянки завжди панував дух елітарності... Я мріяла про цей ВНЗ і закінчила його. Не шкодую, але були і свої розчарування...
Я б порадила Могилянку, якщо вас цікавлять такі спеціальності як право, економіка, хороший і гуманітарний факультет, але не природничий...
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6251
почитайте про Острозьку академію. Вона нічим не гірша, тільки трошки дешевша. З її дипломом спеціаліств рвуть з руками і ногами
Аватар користувача
дякуючі Arnautka
#9666
Мы с мужем выпускники могилянки. скажу, что лучшего вуза в украине вы не найдете.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Ще більше корисного та цікавого!