МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Мама Софії
#6036
Хоче і може різні речі. Хай вчиться. Не можна, це малося на увазі, заставляти дитину сидіти, як раніше висаджували в подушках.
#6046
svetohek писав:Моїй донечці 4 місяці і вона вже хоче сідати. Чула від багатьох що дівчинку неможна садити до 6 місяців.
існує думка, що дитину не можна садовити до 6-ти місяців, через недорозвинений хребет. Моєму 3 місяці і він пнеться сідати так, що влаштовує істерику, якщо його неприпіднімеш за ручки. Він пнеться з усіх сил - я беру його за ручки і легенько тягну на себе, буквально пару секунд і так разів 5 підряд - після цього він довольний ЯК СЛОН! :rofl:
дякуючі svetohek
#6047
Тобто садити треба поступово- по чучуть. Правда що якщо дівчинку скоро посадити в майбутньому це може відбитися на її плідність.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6050
svetohek писав:Тобто садити треба поступово- по чучуть. Правда що якщо дівчинку скоро посадити в майбутньому це може відбитися на її плідність.[/quote
Ви й самі побачите, коли вона зможе самостійно сидіти, але ж людина така істота, що якщо її не навчити, то вона не вмітиме ні ходити, ні говорити, ні СИДІТИ. Ми їм показуємо правильний напрям, а вони вже далі самі. Я от показала своєму в якому напрямі рухатись - думаю, місяць-другий і ми вже робитимемо шкоду сидячи! :rofl2:
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6206
У мене мала сиділа з 6, стояла з 7, а ось сама , як і повзала тільки з 8....і я не думаю, що це було не правильно, бо вона сама хотіла....і на завалювалася, як тільки вона смогла більше рухатися, то вона смогла сідати та одразу правильно
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6244
а ми такі невдоволені, якщо нас не потягнути за ручки, щоб сіли. А ще любимо, щоб нас брали під руки і ніби ставили на ніжки і ми робимо топ-топ, - імітуємо ходьбу :nbye:
дякуючі svetohek
#6261
І ми також так робимо. А ще ми залюбки " пасемо коні "., починає лізти як черепаха.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6262
Anpa4ino писав:а ми такі невдоволені, якщо нас не потягнути за ручки, щоб сіли. А ще любимо, щоб нас брали під руки і ніби ставили на ніжки і ми робимо топ-топ, - імітуємо ходьбу :nbye:

Моя донька теж так робила - десь у 4 місяця
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7096
я ненароком почула відповідь на це запитання у моєї дільночої гінеколога - хлопчиків можна пробувати саджати десь у 5-6 місяців, а дівчаток десь у 7, можна й пізніше, поки сама не навчиться - причина банальна: діти на початку сидять невпевнено, сильно перехиляючись вперед - таким чином дівчинка перетискає черевну стінку, а це в свою чергу призводить до деформації форми матки(загин матки), а це дійсно, певною мірою, впливає на майбутню плідність, хоча багато жінок не відчувають на собі ніяких наслідків деформації.
Аватар користувача
дякуючі Homka
#7176
Нам тоже доктор об этом говорила, поэтому старались не садить Сонюку до 6 мес.
Аватар користувача
дякуючі Лапусинка
#7525
Мені лікар заборонила саджати мою дівчинку до 6 міс. А якщо її дуже хочеться тоді на пару секунд і зразу на ніжки становити!
Аватар користувача
дякуючі Ksuchonok
#7652
Ми також дуже хочемо сидіти або щоб держали на руках , нам лікар сказала до 6-ти місяців не садити, але ми садимо на декілька секунд тоді синочок радіє, він навіть сам пхнеться щоб сісти і псіхує коли його не посадити. Моя мама садила мене з 4-х місяців. Взагалі кожна мамочка сама може побачити що потрібно її дитині. На мою думку, якщо дитина здорова і розвивається нормально, то можна допомагати їй пізнавати світ по-новому.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7653
Ksuchonok писав:Взагалі кожна мамочка сама може побачити що потрібно її дитині. На мою думку, якщо дитина здорова і розвивається нормально, то можна допомагати їй пізнавати світ по-новому.
я з вами цілком згідна, не потрібно перегинати палку, але в межах розумного можна всього по-трошки. :)
Аватар користувача
дякуючі Ksuchonok
#7660
Так все потрібно робити в межах розумного, деякі лікарі згідні з тим що дитину можна садити потрошко, але коли вона сама цього хоче , нівякому разі неможна силою тягнути, взагалі хлопчиків починають садити після 4-5 місяців, а дівчаток бажано садити з 6-7 місяців. Це все індивідуально, наприклад моя плимінниця в 5 місяців нехотіла сидіти а лише стояти але тримали за ручки.
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!