МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7664
я знаю такого хлопчика - йому 7 місяців - не сидить зовсім і не хоче, а от стояти любить дуже, навіть в ліжечку сам встає. В мене син захотів сідати рано - пнувся, аж червонів у місяців 3-4, сидіти почав в 6 місяців, коли ще не було 7 місяців опчав самостійно сідати з положення лежачи, в ліжечку також встав сам в 7,5 місяців. От нам ще немає року, а ми вже навчились ходити - самі топаємо як вдома так і на вулиці і я ввжажаю, що те, що моя дитина трохи швидше за інших розвивається - моя заслуга і заслуга моїх батьків - бо ми йому все показували і все допомагали. Деякі батьки все пускають на самотік, мовляв, не треба допомагати - прийде час... сам сяде, сам встане, сам піде і тд. Зате поняття горщика - із цим у нас проблема, так що кожному своє
Аватар користувача
дякуючі Ksuchonok
#7667
Ви просто молодці я з вами повністю згідна, дитині потрібно показувати і допомагати пізнавати щось нове. Дитина як губка впитує все, але вона тільки через деякий час зможе зробити так як ви їй показали.Я своєму синочку теж показую і розказую про все що його оточує, допомагаю перевертатися, сідати і т.д. йому дуже подобається і згодом він повторує якісь звуки, особливо подобається як він тримається двома ручками за іграшку і газує як на машині і сміється. В такі моменти відчуваєш себе найщасливішою людиною на світі і від радості іноді хочеться плакать.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7668
Ksuchonok, дякую! Повірте, далі ще цікавіше і ще смішніше - плакати будете від хохоту! :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі Уляляся
#7870
Наші діти книжок не читоють і не знають коли їм треба сідати, ходити, говорити, тощо. Тому - на все свій час. Якщо дитина буде готова сісти, то вона сяде. Навіть якщо дівчинці буде менше 6 місяців, ви ж не будете вкладати її в лежач положення. А от навмисне "підсажувати" не варто.
дякуючі МаМаша
#8817
Уляляся писав:Наші діти книжок не читоють і не знають коли їм треба сідати, ходити, говорити, тощо. Тому - на все свій час. Якщо дитина буде готова сісти, то вона сяде. Навіть якщо дівчинці буде менше 6 місяців, ви ж не будете вкладати її в лежач положення. А от навмисне "підсажувати" не варто.
згодна!
Аватар користувача
дякуючі Arnautka
#9663
Если уже пытается, то пусть пытается, ничего страшного в этом нет )

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Купую і в інтернеті і в магазинах, якось вдається […]

Ще більше корисного та цікавого!