МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

коли ви почали виходити на прогулянки з дитиною без коляски?

одразу ж після того коли маля почало ходити
Немає голосів
0%
після 1-го року
1
50%
після 1,5 років
1
50%
#6044
в мене ще дуже маленький хлопчик, я кожного дня гуляю з ним в парку, звісно, він в колясочці. Але я часто бачу мам, в яких діти вже ходять, а вони все ще возять за собою цю чудо-техніку! Поділіться досвідом, бо мене лякають дворічні діти у колясках!!!
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#6055
Ясна річ тут і залежність від дальності прогулянки і від втомлюваності дитини, і від пори року, але головне -- Від вас залежить коли дитинка почне гуляти пішки
Аватар користувача
дякуючі kompot
#6057
Анютка писав:Ясна річ тут і залежність від дальності прогулянки і від втомлюваності дитини, і від пори року, але головне -- Від вас залежить коли дитинка почне гуляти пішки
від нас абсолютно не залежить - залежить від дитини, син у 1,5 роки категорично перейшов на мадри пішками(але й парк у нас тоді був трохи не через дорогу), а доня у свої 2р категорично відмовляється ходити ніжками далеко, тому їздимо - не бачу жодної проблеми(та й до парку на разі далеченько)))), крім того , мішок іграшок, водичка, дрібні покупки, а в теплу пору - килимок значно зручніше возити у калясці, ніж тягати у руках..

Anpa4ino, а чим же так вас лякають дворічні діти у колясках!!!?
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6059
Anpa4ino, а чим же так вас лякають дворічні діти у колясках!!!?[/quote]

лякають тим, що це дивно виглядає, коли 15-ти кілограмова дитина закатує істерику : "на ручки!!!". ще декілька разів бачила мам, які везуть у колясочках дійсно хворих, вже великих дітей - тому для мене якось не по-собі, коли здорова дитинка, яка вже давно "топ-топ нозями" "гуляє" в колясці, чи точніше висловитись - влаштувала собі атракціон. Прогулянка це прогулянка, я не кажу про зовсім крихітних.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6648
Є різні діти- це правильно. А поняття "хочу на ручки" залежить від самих батьків. Як навчите- так і буде. Моя подруга носила на руках з дит.садка 20тикілограмове,бо сідав на землю з криком "я змучений"! А мій менший взагалі по вулиці гуляти не хоче. Обстежить територію і назад в візок-їздити. А по хаті ганяє я к навіжений-характер такий.
Старша ніколи не просилась в візок,чемно топала скільки треба...
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6655
Нам 1,5 зараз гуляємо у колясочці - бо грязь, сніг, калюжи....

Да і у зимовому комбінезоні і величезних черевиках не дуже легко пересуватися, але думаю, що літом моя донька і сама не зможе у колясочці сідіти, коли можна бігати з дітьми

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!