МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

#7234
Коли народила я першу дитинку, синочка, то не купила цю велику річ, хоча десь на місяці 3 зрозуміла, що вона таки потрібна, але ми вже пройшли шлях на маминах рюцях, тому якось не склалося.
Зараз я знову вагітна і думаю що все ж таки потрібно купити, але таке різноманіття виробників, прям очі у різні сторони біжуть :rofl:

Хтось використовувал такі подушки? Як вони вам взагалі?
Я натрапила на сайт виробника Детство Деток і трохи не зумліла від кількості вибору тканини.
ДА й ціни приємно здивували. Може хтось заказував такі подушки у цього виробника? По малюнкам дуже привабливі, а мені зараз як раз хочется чого-сь такого яскравого, але не з дитячим малюночком.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7249
я взагалі від вас про таке чудо впеше дізналась. Малюнки я подивилась, але що це за подушка, якої вона форми, в чому її суть і зручність і особливість я не зрозуміла. Мені тяжко було постійно на рух тримати, бо їв він у мене часто і по-довгу, тому я думаю, що якщо це полегшує процес, то нащо себе мучити, тим більше, що 190 грн - вас не розорять, головне ваш комфорт і комфорт вашого малюка. Щодо малюнків, то мені сподобались "голубые орхидеи", "бежевые ирисы", "лето", але купилаб собі я "бежевые ирисы" однозначно, бо мені вони око не втомлюють.
дякуючі Клаудия
#7255
Anpa4ino там щоб разгледяти як виглядая сама подушка, потрібно зайти біля вибраного малюнка натиснути "Подробнее" і потрапляєшь в повний опис виробу з фотографіями самої подушки.

Мені дуже подобається "Лето" малюнок, якийсь він весняний :bugaga:
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7258
ага, я вже роздивилась. Це прекрасно, що її можна використовувати і під час вагітності. А чого ви зволікаєте? Купуйте її, тим більше, що наволочки то різні можна міняти :adance:
Аватар користувача
дякуючі Уляляся
#7881
Кормлю я свою малечу без подушки і, вважаю, без неї можна обійтися. А от для вагітних, то досить потрібна річ. Я робила такий валик з одіяла і спала з ним. Один кінець клала під голову, другий - між ноги. Наприкінці вагітності мені було дуже важко нормально вкластися, все боліло, заважало і тільки так я могла спати нормально.
Таку подушку можна пошити, бо коштують вони не дешево, а викрійки є в неті.
Аватар користувача
дякуючі Darinka
#8021
Нам вона зовсім не знадобилася, хоча нам її подарували ще до народження малюка. Користувалася нею раз чи два.
дякуючі Astral
#8251
Подушкою для годування ми не користувалися, а от подушки для наших малюків ми придбали у магазині http://www.matrasov.com.ua/ortopediches ... ushki.html, хоча я спочатку була проти, адже всім відомі бабусині подушки з пір'я здавалось нічим замінити не можна, та проте я задоволена.
Аватар користувача
дякуючі Уляна@
#8514
я пользуюсь обычной мягенькой маленькой подушечкой когда нужно или полотенечко складываю
дякуючі GValerka
#9043
Коли в мене народилася дитина, я був дуже щасливий.
Лікар порадив нам користуватися ортопедичною подушкою.
Зараз купили всій сім`ї. http://www.matrasov.com.ua/ortopediches ... ushki.html - тут непоганий вибір.
дякуючі МаМаша
#9048
Я слышала про такие подушечки! Наверное, очень удобно!
Жаль, когда детки были маленькими, таких не было! А вот, если её можно использовать не только для кормления(я имею ввиду ортопедические подушки), то нужно подумать, может и куплю!

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Купую і в інтернеті і в магазинах, якось вдається […]

Ще більше корисного та цікавого!