МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

дякуючі Мама_Вани
#445
Купили сегодня Ванюше такой http://www.chicco.com.ua/big_pic.php?code=60656 (первый)
Все хорошо, да вот Ваня не понял прикола в ремешках. Начал вырываться и вопеть :lol: :lol: :lol:
Но потом как понял, что в этом стульчике мама вкуснятину дает, сразу успокоился И посидел там еще минут 40 и на руки. Короче строптивый он у нас :lol: что поделаешь :roll:
Может еще поменяет свое отношение.
Востаннє редагувалось 01-12-2007, 23:46:44 користувачем Мама_Вани, всього редагувалось 1 раз.
дякуючі Мама_Вани
#448
Яремко, я так понимаю твой ребенок старше. Я пока боюсь не одевать ремни, Ванюша у меня сильно вертлявый.
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#450
Та я з самого початку не давала тих ремнів ну і мій ну зовсім не звичайна дитина, він явний холерик, по перше я завжди була біля нього ну і в Chicco ще купила іграшку на столик так що коли мала помити посуду давала її йому, ну і в мене трохи інша будова крісла, що я була в певнена в ньому і коли Максим хотів вилазити то однозначно я його забирала звітам
дякуючі Мама_Вани
#464
Ну собственно для каждой мамы ее ребенок особенный и не зовс1м звичайна дитина. Яремко, а Макс у тебя не индиго? Короче Ванюше не интересно в стульчике, он там сидит не более 15 минут :)
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#468
Та спочатку ми сиділи ну максимум 5 хв. а з часом десь біля 8-9 місяців то ми могли і 20 хв. посидіти, але не більше. Про індіго ще рано говорити, бо воно визначається пізніше, але якщо брати до уваги те що їх народжується вже 80% то навідь незнаю що сказати
дякуючі Мама_Вани
#469
А сколько Максиму?
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#470
в ту п'ятницю святкували 2 роки
дякуючі Мама_Вани
#471
Оооо, мои поздравления сыночку и маме.Зображення
Ну так ниче и не рано, в этом возрасте дети-индиго уже себя проявляют
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#472
Дуже дякую за привітання! :D
Чесно кажучи мені всеодно чи дитина індіго чи ні, і так потрібно нею займатися а не, хай собі сама бивиться і не мішає мені.
Будь яка дитина потребує великої уваги збоку батьків а особливо з боку мами :wink:
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#475
Адміністрація форуму приєднується до привітань!
Здоров'я та успіхів вам і Максиму!
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#477
Дуже дякую! :D
Аватар користувача
дякуючі April
#1634
Маю стільчик такий як у Яремко. Ремені безпеки не використовую з простої причини: малий їх знімає! Як? Поняття не маю, але вміє викрутитися і зняти. Стілець використовуємо тільки для годування, бо Дмитро не дуже хоче у ньому сидіти.
А старший сидів із задоволенням. Малював там, ліпив... ех, різні у мене діти.
дякуючі romanna
#1700
ми спеціально не покупали стульчик у нас був ще коли я маленька була, і він сохранився дуже добре, єкономіія чого ж тут =)

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Ще більше корисного та цікавого!