МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Mariko
#7752
Ви вже чули про систему "Щоденник", що активно розповсюджується школами України? У знайомої школу вже підключили, їй самій і її доньці подобається. За її словами, можна дивитися оцінки дитини, користуватися електронною бібліотекою, дізнаватися про всі події з життя школи. У нас поки що скептично ставляться до подібних технологій, однак мені видається, що система буде себе виправдовувати.
Чи не користується вже хтось цією системою? Поділіться, будь ласка, своїм досвідом)
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#7763
Думаю вже через місяць великої відмінності не буде. Батьки, які цікавляться успіхами-неуспіхами дитини-будуть читати електронний щоденник, а ті хто місяцями не заглядує в паперовий-не знайде час і на електронний.
Тут лише така перевага-можна побачити те, що дитина намагається приховати, мені здається батькам треба подбати, щоб не перетворитись на тиранозавра :banzai: :shock: , а вибудувати довірливі стосунки з дитиною--а якщо є довіра до батьків-то і щоденник непотрібний
Аватар користувача
дякуючі Mariko
#7765
Анютка писав:Думаю вже через місяць великої відмінності не буде. Батьки, які цікавляться успіхами-неуспіхами дитини-будуть читати електронний щоденник, а ті хто місяцями не заглядує в паперовий-не знайде час і на електронний.
Тут лише така перевага-можна побачити те, що дитина намагається приховати, мені здається батькам треба подбати, щоб не перетворитись на тиранозавра :banzai: :shock: , а вибудувати довірливі стосунки з дитиною--а якщо є довіра до батьків-то і щоденник непотрібний
В принципі я з вами згодна. Хоча на тому сайті не лише щоденником можна користуватися - там електронна бібліотека є, спілкуватися можна. А ви ж знаєте, як діти люблять зараз проводити купу часу у соц. мережах...
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#7766
Як правильно зауважила Анютка, з електронним щоденником вже не вийде зробити собі запасний щоденник для двійок чи виривати сторінки. Проте я б все ж зменьшив можливості дітей, щодо самого сайту. Бо так вона може витрачати набагато більше часу перед монітором на спілкування ті інші розваги, пояснюючи батькам, що саме працює з сайтом, навчається та інше.

Коротше кажучи ініциатива мені подобається, та треба буде ще подивитись, як воно вийде в кінцевому результаті
Аватар користувача
дякуючі kompot
#7767
люди, сциль киньте))
Аватар користувача
дякуючі Mariko
#7768
kompot
http://shodennik.ua

der kommandant
Можливо, я занадто прискіплива, але у браузері ніхто не відміняв історію переходів :bugaga: Хоча, якщо діти - майбутні хакери, то вони її кожного разу після користування інтернетом очищують))
А так думаю, що при великому бажанні контроль за інтернет-серфінгом дитини встановити більш-менш можливо.
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#7769
Mariko, як ця ініциатива стане популярною, то портативний браузер на флешці вирішить усі питання з хісторі і т.д. :)

У нас в країні головна проблема с особистим бажанням вчитися чогось взагалі. Коли в університеті думали розробляти программу дистанційного навчання, то найперше питання було:"А чи буде студент сам це все робити?". Так і тут, як соціальна частина буде розростатися, то для того, щоб списати домашку, достатньо буде скопіювати данні з чату.
Аватар користувача
дякуючі Mariko
#7770
der kommandant
Я про браузер на флешці навіть не згадувала, сама просто ще таким не користуюсь))))

А хіба школярі вже чимось таким не користуються? Тут в мережі розійшлися перли із сайту зі скороченими переказами творів з програми. Так на сайті прямо пишуть "дякуємо за скорочений варіант, допомогло при написанні твору на відмінно". Будь-яку технологію сучасні діти повернуть таким чином, що на виході вони будуть знати менше, а пишатися цим будуть більше.
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#7771
Mariko, справа в тому, що самий простий спосіб запобігти проблемі інтернету, це давати їм користуватися не більше ніж година на день або взагалі не давати дитині туди ходити. Але за такими умовами сайт щоденника буде корисний тільки батькам :).

Інформатизації все ж таки не уникнути (в інтернет можна і через телефон зайти :)), їм би ще якесь ПЗ для роботи з сайтом з вбудованим браузером і взагалі буде кльова штука.
дякуючі МаМаша
#8807
Такі щоденники розповсюджують не тільки в школі але і в технікумах. Моя сестра навчається в технікумі батькам приходить повідомлення про її успіхи. Головне те, що відмовитись не можливо. Адміністрація зацікавлена більш ніж батьки!
Аватар користувача
дякуючі Ксения777
#9793
МаМаша писав:Такі щоденники розповсюджують не тільки в школі але і в технікумах. Моя сестра навчається в технікумі батькам приходить повідомлення про її успіхи. Головне те, що відмовитись не можливо. Адміністрація зацікавлена більш ніж батьки!
Думаю, що це дуже практично і корисно.
Все таки очевидно, що з розвитком Інтернет-технологій воно так і мало статись
Аватар користувача
дякуючі Irisha1
#13258
Ксения777 писав:
МаМаша писав:Такі щоденники розповсюджують не тільки в школі але і в технікумах. Моя сестра навчається в технікумі батькам приходить повідомлення про її успіхи. Головне те, що відмовитись не можливо. Адміністрація зацікавлена більш ніж батьки!
Думаю, що це дуже практично і корисно.
Все таки очевидно, що з розвитком Інтернет-технологій воно так і мало статись
согласна, это не дает возможности ребенку припрятать свои оценки или промашки, а значит стимулирует учиться.
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!