МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#566
Пропоную ілюструвати свою думку реальними прикладами: у кого є знайомі, які живуть точно як батьки? У кого є знайомі, які не хотіли жити як батьки та їм вдалося? Хтось може власним прикладом підтвердити свою думку?
У моїх батьків, наприклад, зовсім інші стосунки в сім'ї, ніж у мене. Я з дитинства хотіла побудувати іншу сім'ю - у мене вийшло. З гордістю можу сказати, що моя сім'я набагато щасливіша, ніж сім'я моєї мами.
Аватар користувача
дякуючі tavis
#567
А если волки, то что?
Вовки навчать тому, що їм властиво і дитина повинна буде з цим жити доти, доки не схоче змінити цю модель поведінки:)
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#568
Значит, если захочет, будет жить по-своему?
дякуючі Мама_Вани
#569
aronskaya писав:Пропоную ілюструвати свою думку реальними прикладами: у кого є знайомі, які живуть точно як батьки? У кого є знайомі, які не хотіли жити як батьки та їм вдалося? Хтось може власним прикладом підтвердити свою думку?
У моїх батьків, наприклад, зовсім інші стосунки в сім'ї, ніж у мене. Я з дитинства хотіла побудувати іншу сім'ю - у мене вийшло. З гордістю можу сказати, що моя сім'я набагато щасливіша, ніж сім'я моєї мами.
Аронская +1
Тавис, та шо ты уцепился модель-модель. Людям свойственно ломать стериотипы!
Аватар користувача
дякуючі tavis
#573
Шановні Ангеліна і Мама_Вані, вважаю, що тема вичерпана.
Про те, що люди можуть все що завгодно я пишу з кожним своїм повідомленням. Вас, якщо я зрозумів турбує слово "модель"? Назвіть порядок дій, що ви робите керуючись підсвідомістю при тій чи іншій ситуації по іншому. Але щоб ви не казали, дуже багато дій ви робите чи кажите кому-небудь навіть не замислюючись над тим що ви робите. Наприклад: багато з вас каже фразу "Ничего себе", коли його щось дивує, навіть не замислюючись над тим, що вона (фраза) означає.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#575
tavis писав:багато з вас каже фразу "Ничего себе", коли його щось дивує, навіть не замислюючись над тим, що вона (фраза) означає.
Так-так, чула про це!
А ти знаєш ще подібні фрази?
Коли знаєш, відписуй тут
дякуючі Мама_Вани
#577
tavis писав:Шановні Ангеліна і Мама_Вані, вважаю, що тема вичерпана.
Про те, що люди можуть все що завгодно я пишу з кожним своїм повідомленням. Вас, якщо я зрозумів турбує слово "модель"? Назвіть порядок дій, що ви робите керуючись підсвідомістю при тій чи іншій ситуації по іншому. Але щоб ви не казали, дуже багато дій ви робите чи кажите кому-небудь навіть не замислюючись над тим що ви робите. Наприклад: багато з вас каже фразу "Ничего себе", коли його щось дивує, навіть не замислюючись над тим, що вона (фраза) означає.
Это форум и каждый высказывает свое мнение на тот или иной счет, а не навязывает своё :phe:
Аватар користувача
дякуючі tavis
#584
Мама_Вани писав: Это форум и каждый высказывает свое мнение на тот или иной счет, а не навязывает своё :phe:
Згоден, але я тільки довожу свою думку, а не нав'язую. При цьому я привожу приклади, що підтвержують її істину.
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#597
Тэвис, не отвечай, если не хочешь, вопрос личный
А ты смог жить иначе, чем родители? А хотел?
Аватар користувача
дякуючі tavis
#607
Ангелина писав:Тэвис, не отвечай, если не хочешь, вопрос личный
А ты смог жить иначе, чем родители? А хотел?
На щастя в моєму житті я зустрів людину яка стала моїм другом, а згодом і дружиною. Вона навела мене на думку, що життя може бути іншим ніж є. А далі, коли я почав шукати шляхи як жити краще, мені траплялись люди, що допомогали в цьому. Зараз я можу сказати, що в мене життя змінилось докорінно ніж було, скажім 5 років тому: я не ходжу на роботу (в звичайному розумінні цього слова), не звинувачую у всіх бідах і не чекаю коли на мене зглянеться держава, а беру те і тоді, коли мені це дійсно потрібно, в мене любляча дружина і дуже гарна дитина, яка намагається розкрити інші сторінки життя, щоб показати, що життя може бути ще кращім. Я відповів на твоє запитання?:)
P.S. Да, а мій нік звучить як "Тавіс". Та - Таня, Ві - Вітя, С - Санька
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#858
Тавис, а ведь ты не ответил.
Я же не враждебно, мне интересно!
Аватар користувача
дякуючі bob
#3191
tavis писав:Про те, що люди можуть все що завгодно я пишу з кожним своїм повідомленням.
Дуже цікава дискусія!
Як же мені хочеться вірити в те, що люди дійсно можуть змінити моделі, які взяли в батьківській родині!
Але як це зробити самотужки - не розумію... і часто відчуваю себе заручницею того, що не усвідомлюю.
Інколи зустрічаю людей, які живуть не так, як батьки. Але не залишає відчуття, що це все одно не свобода. Вони живуть ніби щось доводячи, неначе всупереч.

Як стати незалежною від моделей поведінки у батьківській сім"ї?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3245
bob писав: Інколи зустрічаю людей, які живуть не так, як батьки. Але не залишає відчуття, що це все одно не свобода. Вони живуть ніби щось доводячи, неначе всупереч.

Як стати незалежною від моделей поведінки у батьківській сім"ї?
Як на мене, заручниками такої ситуації чтають ті, хто ображається на батьків, або на кого покладали великі надії: "Я доведу, що можу", "Я доведу, що ви помилялись", і замість того, щоб обрати свій шлях живуть за нав"ячзаною моделлю
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#3266
bob писав: Як стати незалежною від моделей поведінки у батьківській сім"ї?
Напевно саме для цього є консультації психологів, але не кожен може собі це дозволити. А ще не кожен замислюється над цим питаням.
Як справитися з проблемою самотужки, мабудь поперше зрозуміти, що така проблема існує, а вже потім поступово її вирішувати, але це може зайняти дуже багато часу....
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!