МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Lilu
#104
Дівчата, життя мені ніякого немає від матері мого чоловіка! Це кошмар якийсь, вона не тільки мені настрій псує, а його чіпляє, ми стали часто через неї сваритися! Може, у когось є власні рецепти чи секрети, що з цим робити? :cry:
Аватар користувача
дякуючі Antonchyk
#146
:( Бути коректною, але не приховувати своїх вражень від того, що вам не підходить. Тобто змовчати можна, але не завжди. Маю теж багато неприємних моментів, повязаних із спілкуванням з мамою чоловіка. Якось мала необережність йому висловитися з цього приводу, вийшло на гірше. Найкраще. якщо вона від вас далеко. А кілька годин зустрічей можна пережити..
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#150
З мамою чоловіка у мене також працює принцип: чим далі ми знаходимося, тим більше подобаємося одна одній. :wink:
дякуючі Мама_Вани
#198
А у меня классная свекровь,приезжаем к ней раз в неделю. И оч рады видеть друг друга. Никогда не вмешивается в нашу личную жизнь и не дает "дельных" советов. :wink:
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#203
Вам дійсно пощастило: цініть це.
Я раніше думала, що анекдоти про стосунки батьків дружини з чоловіком і навпаки - смішні вигадки. А потім виявилося, що це навіть не вся правда. І мені дуже цікаво: чому так? Чому батьки второї половини навіть у різних сім'ях поводяться так схоже, мають схожі претензії, які висловлюють майже однаковими словами. Поради Antonchyk раціональні та виважені, та подолати всі претензії (навіть коли готова іти на будь-які компрміси, згодна майже на що завгодно, тільки щоб не провокувати й не підтримувати конфлікти, коли слідуєш принципу "краще поганий мир, ніж добра сварка") - майже неможливо.
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#300
Дівчата, життя мені ніякого немає від матері мого чоловіка!
да ну ладно тебе! Она соки из тебя пить будет, пока жива! Тебе нужны эти проблемы? Скажи ей в лицо, что о ней думаешь и она дорогу к тебе домой забудет.
дякуючі Мама_Вани
#320
Да, ну нельзя быть такой категоричной. Ну пошлет и что дальше :roll:
Это все же мама дорогого человека, хотя бы только поэтому нужно быть дипломатом в этом отношении.
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#339
Да, ну нельзя быть такой категоричной.
это зависит от того, насколько мозги выпаривает. Бывают такие экземпляры... :evil:
Аватар користувача
дякуючі tavis
#791
В цьому році ми їздили на семінар Валерія Синельникова.
Один чоловік запитав його: "Скажіть будьласка, що мені робити з моїми батьками? Ми живемо з моєю дружиною вже 15 років, а вони її терпіти не можуть. Особливо моя мама..."
Синельников запитав: "Скажіть чесно, ви зараз готові вислухати всю правду?"
Чоловік пожартував: "Я вже сів, можете казати..."
Синельников каже: "Та ні, я не жартую..."
"Можете казати", - відповів чоловік.
"Якщо виходити з того, що діти є відображення батьків, батьки - відображення дітей, а подружня пара відображає одне одного я можу зробити висновок що ви сам не любите свою дружину. В данному випадку ваші батьки, як ваше дзеркало показують ваші приховані почуття під збільшеним склом. Якщо ви бажаєте змінити відношення ваших батьків до вашої дружини - змініть самі відношення до неї і побачите результат."
Далі вирішуйте самі що кому казати, кого куди посилати, а я можу сказати тільки одне: людина сама моделює свою дійсність. Тому все в ваших руках:)
#793
Lilu писав:Дівчата, життя мені ніякого немає від матері мого чоловіка! Це кошмар якийсь, вона не тільки мені настрій псує, а його чіпляє, ми стали часто через неї сваритися! Може, у когось є власні рецепти чи секрети, що з цим робити? :cry:
Народити дитину, а краще дві чи три бебіка, свекруху не зміните, але вам буде начхити :hihihi:
#794
Viktoriya писав:Народити дитину, а краще дві чи три бебіка, свекруху не зміните, але вам буде начхити :hihihi:
Вибачте, але це повний МАРАЗМ. Проблема не зникнить, але ще добавите собі клопоту.

Якщо ви бажаєте подивитись, що робити з свекрухою на прикладі, а також, можливо, зрозуміти чого вона себе веде таким чином, можете подивитись фільм "Если свекровь - монстр". І час проведете чудово і зможете зробити якісь висновки для себе... А краще уважно продивіться мій минулий пост...
#795
tavis писав: Вибачте, але це повний МАРАЗМ. Проблема не зникнить, але ще добавите собі клопоту.
Якщо ви бажаєте подивитись, що робити з свекрухою на прикладі, а також, можливо, зрозуміти чого вона себе веде таким чином, можете подивитись фільм "Если свекровь - монстр". І час проведете чудово і зможете зробити якісь висновки для себе... А краще уважно продивіться мій минулий пост...
Не вибачу!!! Що за манери, кричати на жінок?
Чи ви не знаєте, що написання великими літерами в неті читається як крик???
Ви можете дивитись все що завгодно і відвідувати будь-які лекції, я поділилась власним досвідом, але вам того не зрозуміти, у вас ніколи свекрухи не буде (:
Якщо потрібні посилання на авторітетів, будь-ласка, про це можна почитати у Елены Никитиной в її книзі "Учимся быть мамой". Вона приводить дуже цікаву ієрархію інтересів і важливості для жінки членів родини з народженням дітей і їх дорослішанням, всім раджу почитати. Це природньо, що з появою бебіка чоловік та тим більше його батьки відступають на другий план, а вас , Вікторе, мені дуже шкода, якщо ви справді важаєте, що народжуючи дитину жінка тільки "додає собі клопоту" ):
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#796
tavis писав: "Якщо виходити з того, що діти є відображення батьків, батьки - відображення дітей, а подружня пара відображає одне одного я можу зробити висновок що ви сам не любите свою дружину. В данному випадку ваші батьки, як ваше дзеркало показують ваші приховані почуття під збільшеним склом. Якщо ви бажаєте змінити відношення ваших батьків до вашої дружини - змініть самі відношення до неї і побачите результат."
На прикладі моєї родини це не працює.
У мене прекрасні стосунки з чоловіком, а моя мама вже два роки намагається тиснути на мене, щоб я розлучилась.
#797
Viktoriya писав:Вікторе, мені дуже шкода, якщо ви справді важаєте, що народжуючи дитину жінка тільки "додає собі клопоту" ):
Ви, як завжди коверкаете мої слова. Скажіть будьласка, ви пробували пояснити маленькій дитині чому бабуся не приїздить і не дарує подарунків, або чому скандалить з мамою?
#798
Viktoriya писав: дуже цікаву ієрархію інтересів і важливості для жінки членів родини з народженням дітей і їх дорослішанням, всім раджу почитати. Це природньо, що з появою бебіка чоловік та тим більше його батьки відступають на другий план...
Цікава думка.
Коли народжується дитина, то заклопотаною стає не тільки мама, а й молодий тато. Часто у цей час чоловіки подають на розлучення, бо дитина, це радість, але складна радість. Стосунки в сім'ї зазвичай напружуються, масла у вогонь підливають батьки подружжя...
Як ви це прокоментуєте?
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!