МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

#151
Фотографії, герої мультфільмів та кіно, написи, анімація... Наші аватари різняться. Чому ви вибрали саме такий?
Нік - не завжди ім'я. Що означає ваш нік, як і коли він з'явився?
Мій нік - це моє справжнє прізвище (хоча в паспорті стоїть інше :)) Аватар - просто картинка, яка мені дуже сподобалася. Коли я її побачила, здалося, що сонце в ній таке яскраве, що освітлює півмонітора. :D
Востаннє редагувалось 12-11-2007, 16:04:16 користувачем aronskaya, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#162
Аватар - зі старої хфотки параду на честь перемоги СРСР у ВВ2. Я колекціоную такі хфото. Нік - хз, щось з u96, шось з u571, шось з манги Hellsing
Аватар користувача
дякуючі bob
#1827
Мені давно хотілося спробувати себе з цим ніком. Але на всіх форумах де пробувала - він виявлявся вже зайнятим :)
Мені він здається нейтральним, не зобов"язуючим ні до чого.
А аватарки і підписи я досить часто змінюю - у відповідності до настрою.

І мене завжди цікавило, чим інші керуються, обираючи аватарку чи нікнейм - це ж так інформативно. Шкода що тема не розвинулась.
Може б ще хтось відгукнувся? ;)
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1828
З таким ніком, bob, вас можуть прийняти за чоловіка. Будьте до цього готові :shock:
Одна феечка в расстройстве перебила все надежды, что были в квартире.
А підпис - суперський, самі придумали?
Аватар користувача
дякуючі bob
#1829
З такою авкою та підписом? ;))))

Але я до всього готова :D

Щодо підпису - є відома серія листівок - російською та українською - з феєньками. Я в захваті від них, рада що і вам сподобалось ;)
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1830
bob писав: Щодо підпису - є відома серія листівок - російською та українською - з феєньками. Я в захваті від них, рада що і вам сподобалось ;)
А десь можна в інтернеті хоча б почитати ці підписи? Як називається серія?
Аватар користувача
дякуючі bob
#1831
http://www.feechki.org

ділюся бєзвозмєздно цілим арсеналом підписів ))))
сподіваюсь отримаєте порцію позитиву від них ;)
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!