МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

#8443
Молоді мами!
А також старші мами і мами в перспективі!


В серпні в Карпатах триватиме практичний семінар
“Сакральна Архітектура Тіла”
разом з лекціями досвідченого антропософського педіатра.

Сакральна Архітектура Тіла —
це спосіб навчитися правильно і красиво стояти, сидіти, лежати, ходити, так, щоби берегти здоров'я, лікуватися і набиратися енергії.
Зображення
У будь-якому віці можна багато виправити в тілі — відроджуючи чутливість і природну грацію, вивчаючи багатогранність власної природи і свідомо вибудовуючи тіло.
Заняття допомагають:
  • - жити усвідомлено у власному тілі, як у Храмі, відтво­рюючи божественний образ любові, краси і здоров'я;
    - розширити уявлення про себе і свої потенційні можливості;
    - зняти втому і підвищити працездатність;
    - ефективно скоригувати поставу;
    - зміцнити хребет як фізичний і духовний стержень;
    - звільнити перенапружені стресами м'язи;
    - повернути рухливість суглобам і еластичність зв'язкам;
    - зробити тіло більш гнучким, струнким, ходу — легшою;
    - підрівняти викривлені ніжки, виправити плоскостопість;
    - нормалізувати тиск;
    - усунути відчуженість тіла, відродити втрачену чутливість;
    - можливе зниження ваги без дієт за рахунок нормалізації обмінних процесів;
    - це м'яка гімнастика для проблемних спинок — поперекові грижі, защемлення сідничного нерва, вроджений вивих кульшового суглоба; сколіоз і т. ін.
Хто такі індиго, кристалики і веселки?
Це особливі діти, які народжуються з 70-их років минулого століття. Вони “вроджено просвітлені”, мають надзвичайні здібності, з перших днів життя заворо­жують поглядом. Вони народжуються зі знанням того, чого нам треба довго вчитися.
Це наші з вами діти, які покликані допомогти нам перейти на новий рівень. Старі системи виховання на них не діють.
Як з ними спілкуватися?
Як стежити за їхнім харчуванням і здоров'ям?
Як допомогти їм здійснити призначення?
Про це довідаєтеся на лекціях досвідченого антропософського педіатра.

Про передумови для всебічного і гармонійного розвитку особистості, збереження і розвитку усіх прихованих здібностей дитини, розкриття її неповторного індивідууму можна буде поговорити з вихователем київського вальдорфського садочка.
Вальдорфська педагогіка головною метою ставить надання допомоги особистості у власному становленні та розкритті талантів у гармонії із закономірностями і тенденціями розвитку природи, людини та світу.
Разом з тим переслідується завдання виховання дитини як соціальної особи, готової до співпраці з іншими людьми, яка вміє знайти своє місце в суспільстві, відчуває взаємозв'язок з природним життєвим середовищем.
В основі вальдорфської педагогіки покладено християнські релігійні цінності. Навчання у школах проводиться згідно спеціально розроблених планів, що складені з урахуванням спеціальних ритмів.

Семінар пройде з 8 по 13 серпня
в Микуличині, на березі Прута.
Участь у семінарі — $50.
Проживання — 45 грн/доба.
Запис і додаткова інформація:
097-333-11-32, 067-445-92-93

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Ще більше корисного та цікавого!