МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

#8808
Шановні форумляночки!

Пропоную вам взуття ТМ "AVIS" За дуже низькими цінами!

Спеціалізація фірми - виробництво класичного, модельного та комфортного взуття тільки з високоякісних матеріалів, з використанням сучасних технологій. Реалізуючи накопичений досвід, з 2002 року фабрика динамічно розвивається і охоплює повний цикл роботи з взуттям: дизайн, розробка виробництва і оптовий продаж. Взуття виготовляють в Україні з кращого вітчизняної та імпортної сировини (Туреччина, Польща). У наших моделях поєднується сучасний дизайн і специфіка української стопи (повнота, висота підйому), що робить їх самими комфортними. Завдяки багаторічному успішному досвіду стабільної роботи, ідеальному поєднанню кращої якості з розумною ціною ТМ «AVIS» користується довірою покупців і сприймається як успішний і надійний партнер

Взуття тільки з натуральної шкіри та замші! Підкладка - натуральне хутро (єврохутро) або утеплений ланатекс (натуральне сукно)

Розміри стандартні, Взуття повномірне.
36 р. - 23,5 см (по устілці), 37р. - 24 см, 38 р. - 24,5-25, 39 р. - 25,5 см, 40 р. - 26 см
На ногу середньої повноти.

Мої контакти:
скайп - yakymova
e-mail - shoplvov@gmail.com
Телефон - по вимозі в ПП

Умови придбання :
Термін виконання відшиву після оплати - 2 тижні.
Збираємо модель ростовкою. В ростовці 36 (1) - 37 (2) - 38 (2) - 39 (2) - 40 (1)
Треба купити мінімум три моделі.

Вибираємо взуття в каталозі. Заходьте сюди https://picasaweb.google.com/1118708008 ... 6JDRiKqEYQ#

Передоплата на картку Приватбанку 100%. Для львів'ян можлива передача коштів особисто
Після оплати обов'язково відписуємось (сума, час, ПІБ для приват 24)

P.S. Я посередник між вами та виробником, і гарантувати на 100% що все пройде гладко без форс - мажорів (вибрана модель піде у в- во, чи не зміниться термін виконання замовлення чи відшиву, і т.д ) не можу.Але по можливості буду вирішувати ці питання.
Прошу віднестись до даної пропозиції виважено та продумано. Товар обміну та поверненю не підлягає!


Зараз бронюємо,як тільки збереться мінімум 3 ростовки - получаю підтвердження на фабриці про прийом замовлення, одразу проплачуєм всю сумму 100%.
Після підтвердження мною збору ростовки - відмовитись від товару неможна!!!, оскільки ви підводите мене та всіх учасників замовлення.

Пересилка в інші міста України Укрпоштою, ТК " Нова пошта", " Ін - тайм".

Cкидати своє замовлення тільки сюди https://docs.google.com/spreadsheet/vie ... OU5CZ3c6MA
Обов'язково після відправлення замовлення відписуєтесь у темі.

Якщо виникають будь-які питання - з радістю відповім :bye:
Аватар користувача
дякуючі Lamara
#8856
Дівчата, приєднюйтесь!!
Чобітки вже замовлені, будуть через тиждень!!!

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Купую і в інтернеті і в магазинах, якось вдається […]

Ремонт дома

Дякую! Краса.

Долгое время я искал качественные металлические дв[…]

Ще більше корисного та цікавого!