МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

#10454
Вітаю! Мене звати Таня.
Запрошую усіх на шопінг в інтернет-магазинах Англії

Зображення
На >>нашому сайті<< Ви завжди зможете знайти актуальну інформацію про графік закупок, перелік магазинів та детальні умови співпраці.

З нами зручно, вигідно та просто! Жодних комісій, оплат за вагу та доставку. Ми використовуємо єдиний коефіцієнт для всіх магазинів:

Англія: ціна на сайті (&#163;)*коеф 18 (грн)
Next коеф. 16 (тільки на речі з головного каталогу)


Графік замовлень на тиждень (5 серпня – 11 серпня):
Понеділок – Sportsdirect, Peacocks (розпродаж до 50%)
Вівторок – H&M (нова колекція), Debenhams (розпродаж до 75%)
Середа -MANGOoutlet (Знижки до 80%), Tesco (50 % на розпродажі)
Четвер – Next (осіння колекція, коеф. 16), Asda (розпродаж до 50%)
П’ятниця – Mothercare

Для замовлення товару новий клієнт вносить передоплату в розмірі 50% від суми замовлення. Залишок оплачується після отримання на електронну скриньку підтвердження про замовлення товарів.

Оплатити можна без будь-яких комісій в касі Дельта-банку, а також через термінали і каси Приватбанку або по Приват-24.
Після оплати не полінуйтеся повідомити нас через "Кнопку оплати" (часто бувають одинакові суми протягом дня і доводиться "розшукувати їх власників").

Зображення

Доставка товару здійснюється протягом 2-4-х тижнів в Івано-Франківськ (винятком є магазин Н&М: він доставляється в строки 3-5 тижнів), далі кур’єрською службою у ваше місто, можна навіть до дверей. Адреси представництв Нової пошти

Мінімальна інформація необхідна для замовлення:
Ссилка на товар (лінк), колір, розмір, код товару, ціна. Ваші прізвище, ім'я, номер телефону, нік на форумі, номер складу Нової пошти, куди Вам було б зручно отримувати посилки.

Зображення
Заповнений бланк листом скидайте на адресу taniagargat@gmail.com

Контакти:
099-560-56-56, 097-087-087-3
Skype: tanuxa834

Важливо!
  • В кожному магазині є таблички з розмірними сітками (Size), проте якщо Ви не впевненні у правильності підбору розміру, краще зверніться до нас за допомогою.
    Якщо Ви згідні на покупку вашого замовлення виключно при безкоштовній доставці, прохання вказувати це в Примітках Замовлення. В іншому випадку товар буде куплятися навіть при наявності плати за доставку (буває так що Free пропадає в останній момент).
    Ми повертаємо кошти, якщо товар не поступив до нас на склад.
    Ми не є представником on-line магазинів.
    Ми не несемо відповідальності за дії on-line магазинів.
    Ми не несемо відповідальності за якість (в т. ч. брак), колір та розмір обраних Вами товарів.
    Ми не здійснюємо повернення коштів за отримані замовлення.
    Ми не несемо відповідальності за дії третіх осіб, транспортних компаній, митної та поштової служби.
    Замовлення потрібно оплатити не пізніше 2-х днів після отримання підтвердження.
Усі запитання та незрозумілі моменти з'ясовуємо в цій темі.
Хвалимося покупками, викладаємо фото обновок також тут.
дякуючі Алина Вебер
#13886
shopogolik писав:Графік сп покупки речей з Великобританії оновлено!
спасибо за информацию и предложение! мне давно хотелось покупать разную одежду
Зображення в европейских магазинах, но я не знала как это сделать :rofl: теперь я знаю, что для этого есть ваша служба и все можно купить через вас. теперь что-нибудь из вещей выберу!
дякуючі reles
#14875
Я на http://zakupki-de.com.ua/ZDegidhl вещички заказываю
На сайте большой выбор немецких магазинов ( H&M, C&A, Lidl и др, много детских магазинов, косметика и парфюмерия) . Акции, скидки, отзывы покупателей о купленных товарах. Много всего интересного можно найти
Интересные регланчики на С&А и недорого
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!