МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

#861
В цій темі я буду давати посилання на пости з спільноти, які пов'язані з дитячими речами. Якщо вам буде треба зв'язатися з тиии людьми, то можна буде це зробити через мене. Варто буде лише залишити відповідний пост.
Востаннє редагувалось 04-03-2008, 14:12:09 користувачем der kommandant, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі Червона Шапочка
#881
Столик ще продається?Дуже він мені сподобався! :banzai: Хочу такий!
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#882
Нагадаю, що всі об'яви тієї спільноти стосуються Києва. Отже, якщо вас влаштовує забирати той столік в Києві - я одразу відпишу власнику.
Аватар користувача
дякуючі Червона Шапочка
#883
:oops: Дуже жаль,буду шукати у ЛЬвові.Не знаю чи сподобається дитятку,а я в захваті.
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#1353
Баальшая детская распродажа

- Ванночка детская с подставкой. Состояние самособойразумеется прекрасное. Использовалась только в первый месяц жизни. 25 грн.
- Фирменные модельные мальчуковые туфли, везде полностью натуральная кожа, привезенные из Италии. Размер 32. Одетые ровно 1 раз. 60 гр.(покупались за 53 евро, есть чек).
- Пинетки и носочки. Голубые и зеленые плотные, пестрые чуть легче, а розовые тоненькие. Все вместе 20 грн. В основном ф-ма "Geоrge"
- Две пары колготок. 64-68 (но спокойно можно носить с 3 до 7 мес). Розовые с барашками махровые, голубые простые с объемным рисунком. Все вместе, 8 грн.
- Махровый костюмчик. Новый (пузик не влез). 15 грн.
- Две кофточки и красовки (домашние). На кофточках есть небольшие пятнышки. Того и цена 5 грн. (за все)
- Из мелкого натурального вельвета стильный комбезик. Удобно расстегивается между ног. От 0до 3-4х мес. 35 грн.
- Очень красивые колготки. От 0 до 3 мес. 10 грн.(без торга)

http://community.livejournal.com/kiev_s ... ml?#cutid1

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!