МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

#10987
Ранній розвиток дітей - популярна тема в останній час. А все тому, що батьки почали усвідомлювати, що дитину можна і потрібно розвивати не зі школи або садочка, а набагато раніше, починаючи з народження!

Перевага наших занять - наші фахівці проводять психолого-педагогічну діагностику дитини, допомагають батькам в освоєнні сучасних методик навчання дітей раннього віку, що стосуються здоров'я, виховання, навчання і розвитку дитини.

Для діток такого віку найбільш ефективним методом навчання є гра, тому всі заняття побудовані в ігровій формі. Кожне заняття унікальне, заняття не повторюються. При відпрацюванні однієї і тієї ж навички використовуються різні завдання та методичний матеріал, саме тому дитині не скучно і вона із задоволенням включається в процес пізнання і навчання.

Групи формуються з дітей, близьких за віком. У групі максимально займається 6 чоловік, тому педагог протягом заняття приділяє увагу кожній дитині.

Комплекс розвиваючих занять складається з розвиваючої, музичної, творчої та активної частин. Заняття триває 60 хвилин.

У нашому центрі «Країна Сонця» з дітьми працюють досвідчені педагоги та викладачі-практики, автори підручників, посібників, навчально-виховних програм з розвитку дитини. Використовуються авторські методики.

Центр у повному обсязі забезпечує навчальними та методичними матеріалами.



Вартість абонемента (8 занять) - 400 грн.

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

Всі питання з навчання в Центрі можна задати по тел.: ( 044 ) 400-04-89 , 361-63-18 з 11:00 до 20:00 щодня.
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!