МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

#13760
Дорогі мами й татусі!

Запрошуємо ваших діток незалежно від статі та фізичної підготовки на заняття з бразильського джиу-джитсу – одному із найбільш визнаних видів єдиноборств у світі.

Бразильске Джиу-Джитсу – найменш травматичний вид боротьби, що дозволяє вашій дитині оволодіти навиками самооборони, розвинути власне тіло, витривалість, силу духу та дисципліну, а також отримати друзів – спортсменів по всьому світу.

Унікальність Бразильського Джиу-Джитсу в тому, що ваша дитина зможе захиститись від переважаючого її по зросту та вазі суперника. Також ваша дитина набуде впевненості у собі, відмінну фізичну форму та буде гармонійно розвиватись фізично та емоційно.

Наш тренер – досвідчений спеціаліст з профільною вищою педагогічною освітою (Сумський педагогічний інститут, факультет Олімпійських видів спорту), прекрасно розбирається у дитячій фізіології та психології, надзвичайно уважний та знаходить підхід до всіх діточок.

Якщо ви хочете щоб ваша дитина була здоровою, міцною, витривалою, була в змозі захистити себе, а у майбутньому і своїх близьких, а також полюбила спорт всією душею – приводьте до нас свою дитину - свій найбільший скарб, а ми навчимо! Пробне заняття БЕЗПЛАТНЕ!

Контактний телефон для запитань та запису: 050 – 469 – 52 – 90; 044 – 469 – 52 – 90; 095 929 75 88. Дзвоніть – все розкажемо!

Заняття проходять за адресою: Київ, станція метро Хрещатик, вул. Ольгинська, 2/4.


Вартість занять - 350 грн на місяць.

Наш сайт: http://www.jiu-jitsu.in.ua/

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Ще більше корисного та цікавого!