МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

#6441
Всім привіт.

Надіюсь цією темою правила форуму не порушив. також надіюсь інформація для вас буде корисною.

Я сам цим загорівся і пропоную іншим!

Я думаю багато вже хто чув про структуровану воду - і статей було багато, і фільми показували. Для тих хто ще не чув - набираєте в гуглі "Структурована вода" - матеріалу вагон Є фільм цікавий "Тайны воды" - показували по російському ОРТ, в інтернеті теж скачати можна.

Загалом шукав шось шоб дпомогло з обміном речовин - мав з тим проблеми. Пігулки не хотів -після них ше треба потім лікуватись роками. Загалом знайомий фанат нетрадиційної медицини порадив таку водичку. Винайшов то все діло російський вчений Беслан Карданов. Він називав ту воду розчином мінералів ось інтерв"ю з ним http://www.happyfamily.ru/?page=228

Загалом з"явилась у нас така компанія Aquabionica - австрійська компанія яка якраз робить таку водичку. Я думаю всі ми чули про Трускавець - лікувальні води і все таке, і думаю всі знають - туди треба їхати - бо якшо там воду просто набрати то через 2-3 години вона вже не буде дієвою, втрачаэ структуру
Компанія Aquabionica створила унікальний продукт - вода структурован мінералами, яка має направлену дію і зберігає свої властивості до 18 місяців!!!

Загалом мені дпомогло. Компанія продає свою продукцію про принципу сіткового маркетингу (типу Avon) тобто вигідніше зареєструватись дистриб"ютором і брати зі скидкою, а може й іншим пропонувати Якшо не маєте бажання реєструватись (плата за реєстрацію дистрибутором платна) можна і так купляти в моєму магазинчику

http://myoffice.aquabionica.com.ua/shop ... 274-1/149/
Там є скидочка 10% на все. Доставка безкоштовна до дверей. Протягом 14 днів товар можна повернути якшо він не використовувався і упаковочка не пошкоджена.

А тепер трохи інфо:
Сайт компаніїї глобальний www.aquabionica.com - компанія представлена в 8 країнах світу - Австрія, Україна, Росія, Польша, Угорщина, Казахстан, Румунія і Болгарія.
Сайт в Україні - www.aquabionica.com.ua
Глобальний сайт в мережі Yotube - www.aquabionica.tv - виьираєте Україну - там багато відео інфо про продукцію, компанію, завод де виробляється продукція, науково популярні фільми про воду.

І головне. Продукт в Україні СЕРТИФІКОВАНО - в наявності є сертифікати і гігєнічні висновки. Крім того продукт має сертифікати яксоті Росії, Австрії і Казахстану.

Відгуків по нету є багато - особливо в Росії.

Будуть питання - пишить в ПМ або на емейл andriykozar@gmail.com або в аську 312210315.

P.S. Так як компанія тільки вийшла на ринок вдеться активний пошук дистрибуторів по всіх регіонах. Компанія працює по принципу сіткового маркетингу (MLM) - кого це цікавить запрошую до співпраці! Якшо бажаєте отримати більш детальну інфо - скидуйте контаки!

P.P.S. Люди і ше прохання - у кожного своя думка, комусь може подобатись комусь ні. Я сам спочатку скептично відносився - але друг переконав - він фанат всякої гомеопатії ) Просто потрібні були засоби для оздоровлення натуральні для мене і дружина вагітна. Це вже після того як мені таку баночку подарували почав інтернет копати - як виявилось класна штука. Загалом прохання помідорами не закидувати )
Востаннє редагувалось 19-02-2010, 15:42:40 користувачем bizon, всього редагувалось 1 раз.
дякуючі bizon
#6443
Ну і саме головне - продукція не є лікарським засобом, тобто ніхто не прпонує чарівну мікстуру яка вилікує від всіх хвороб. продукція дозволяє нормалізувати стан вашого організму і допомгти йому самому боротися з хворобами. Тому що більшість хворіб - наслідок а не прчина, наслідок сучасного життя, генно модифікованої та законсервованої їжі, забруднення води яку ми вживаємо і т.д.
І саме тому люди їздять по курортах платячи шалені гроші за можливість попити водички і оздоровити свій організм природньо а не вбиваючи його пігулками.
дякуючі bizon
#6454
Для тих хто закцікавться - матеріалу по тій темі в інтернеті багато
як приклад http://www.dt.ua/3000/3450/61067/

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Купую і в інтернеті і в магазинах, якось вдається […]

Ремонт дома

Дякую! Краса.

Долгое время я искал качественные металлические дв[…]

Ще більше корисного та цікавого!