МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: andrey, модератори

дякуючі Roxa
#7573
Добрий день! У мене є питання. Я не можу завагітніти вже більше року. 2 роки тому в мене діагностували багатокамерну кісту правого яйника розміром 7х5 см, операцію не зробили в силу обставин які тоді склались, а через місяць кіста зменшилась до 3,5х3 см, майже через рік правий яйник був "чистий", але щось було на лівому (чому пишу щось, бо лікар на УЗД не поставив точного діагнозу, бо це не виглядало як кіста), пила Мулімен, вибачте не памятаю що кололи (тільки пам`ятаю що одна ін`єкція в п`ять днів). І на повторному УЗД через місяць яйники були чистими. Зараз теж на яйниках нічого немає, але є збої в циклі, він став нерегулярним: то 25 днів, потім 29 днів, і так постійно "скаче". Та і самі менструальні виділення не такі як мають бути(принаймні не такі як були до кісти): по-перше незначні, по-друге перший день є, на другий уже може не бути, а на третій знов "хлюпне". І завжди до і після менструації є коричневі виділення. Ще дуже замучила молочниця, яка є майже постійно. Дуже дякую Вам за відповідь!
Аватар користувача
дякуючі andrey
#7576
Доброго дня!
А тепер перечитайте своє повідомлення і знайдіть у ньому питання :)
Але суть я зрозумів.
Порада: знайдіть найближчий до Вас територіально Перинатальний центр (як правило, він знаходиться в складі обласного пологового будинку або діагностичного центру), там знайдіть гінеколога-ендокринолога і уже займайтеся з ним даною проблемою.
Якусь більш конкретну пораду давати не буду, так як проблема потребує не консультування, а адекватного динамічного обстеження (гормони, УЗД в динаміці в залежності від фази циклу, різноманітні проби і т.д.) та лікування виявлених проблем. Настройтесь на те, що обстеження та можлива корекція знайдених порушень може вимагати від Вас багато матеріальних затрат та буде довгою по часу, проте виконання усіх призначень повинно бути строго за рекомендаціями лікаря.
дякуючі Mery
#8060
добрий день! в мене теж були проблеми по жіночому, лікувалась довго, і не могла завагітніти, але все ж таки завагітніла і малому вже майже 6 місяців. Мені допоміг медичний центр Інтерсоно, там є лікар Верніковський Ігор Володимирович,він мені дуже допоміг. і я йому дуже вдячна.
Юридична допомога у навчанні

Артем, Київ. На підставі якого процесуального ріше[…]

як підтвердити стаж

Лариса, Чигирин, Моя мама працювала в швейній в ко[…]

Тамара, Черкаси. Потрібна ваша допомога: я офіційн[…]

Спадщина

Надя, Тернопіль. Добрий вечір! Підскажіть,будь лас[…]

Ще більше корисного та цікавого!