МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: andrey, модератори

дякуючі Uliya
#7608
Мені поставили діагноз "Полікізтоз яєчників". Менструацій постійних немає і ніколи небуло. Ходила на прийом не до одного лікаря, всі підтвердили цей діагноз. Перший лікар приписав інєкції Прогестерону, але це визвало лише менструацію на той період при якому я робила ці інєкції- 3 місяці. Після чого інший лікар приписав мені Дуфастон, Вітамій Е, Прегнавіт та фолієву кислоту але реакція та сама, поки пила припарати поки і була менструація- 3 місяці з ліками і ще 1 місяць без ліків ішла!Після чого вирішила пару місяців відпочити і ніяких ліків непити!Але з недавнього часу у мене зявилися ниючі болі в низу живота!Це мої останні дані:
УЗД малого тазу(Трансвагінальне) на 28.01.10:
Шийка матки: 27х18;
Тіло матки: довжина-43, товщина-29, ширина-38
Правий яєчник: 49х32х37
Лівий: 48х31х34

Після цого зроблено аналіз на гормони:
Пролактин-18,7ng/ml
Лютеїнізуючий гормон/LH - 31.1 mIU/ml 2.40-12.6 фолікулінова фаза.
14.0-95.6 овуляторна фаза
1.00-11.4 лютеїнова фаза
7.70-58.5 постменопауза
Фолікулостимул.гормон/FSH- 4.7 mIU/ml 3.5-12.5 фолік. фаза
4.70-21.5 овулят. фаза
1.70-7.70 лютеї. фаза
25.8-134.8 постмен.
Прогестерон -4.58 ng/ml 0.20-1.50 ........
0.80-3.00 .......
1.70-27.0 ......
0.10-0.80 ......
ЛГ/ФСГ 6,6
Естрадіол -129 pg/ml 12.50-166 фолік.фаза
85.50-498 овулярна фаза
43.80-211 лютеїн.фаза
5.00-54.7 постмен.
Напишіть ще вашу версію діагноза, вашу думку, що мені потрібно ще зробити? Чи правда що при такому діагнозі потрібно лікуватися і водночас пробувати вагітніти? Я чула, що в пізніщому віці завагітніти буде майже неможливо? Що на вашу думку мені можна ще спробувати зробити?Можливо якись новий препарат?Будь-ласка відпишіть! Буду чекати!
Аватар користувача
дякуючі andrey
#7611
Доброго дня!
1. Уточніть будь-ласка, в який день МЦ проводилося обстеженнння на гормональний фон?
2. Чи є ще описання структури, стінки яєчників?
3. і головне: що Ви маєте на меті результату лікування: нормалізацію циклу чи вагітність?
Уточніть Ваш вік, можна в ПП.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7666
andrey, доброго дня, у мене схожа ситуація із попереднім юзером. Мені 21 рік, перше місячне відбулося у 13 років, цикл ніколи не був регулярним, доходило до затримок довжиною в к-ка місяіців. В 18 років мені ставили діагноз - полікізтоз яйників та дисфункція. В 19 років я завагітніла і думала, що після вагітності все прийде в норму, але не тут -то було. не годую груддю вже біля 11 місяців. За цей час було лише 4 менструації, постійні ниючі болі внизу живота - діагноз мені поставили той же - полікістоз і дисфункція, сказали приймати оральні контрацептиви, або довгий курс гомеопатії - Циклодинон. Я обрала Циклодинон - результат такий собі (пила 3 місяці без перерв), постійні болі, ниття і місячні ніякі. Може ви щось порадите? Дякую.
дякуючі танічка
#7695
Привіт. В мене був полікістоз яїчників зробила лапораскопію і до місяця завагітніла.
Аватар користувача
дякуючі andrey
#7706
Anpa4ino писав:andrey, доброго дня, у мене схожа ситуація із попереднім юзером. Мені 21 рік, перше місячне відбулося у 13 років, цикл ніколи не був регулярним, доходило до затримок довжиною в к-ка місяіців. В 18 років мені ставили діагноз - полікізтоз яйників та дисфункція. В 19 років я завагітніла і думала, що після вагітності все прийде в норму, але не тут -то було. не годую груддю вже біля 11 місяців. За цей час було лише 4 менструації, постійні ниючі болі внизу живота - діагноз мені поставили той же - полікістоз і дисфункція, сказали приймати оральні контрацептиви, або довгий курс гомеопатії - Циклодинон. Я обрала Циклодинон - результат такий собі (пила 3 місяці без перерв), постійні болі, ниття і місячні ніякі. Може ви щось порадите? Дякую.
Усі можливі варіанти лікування Вам були уже запропоновані. Відкидаю як абсолютно не допомагаючі нетрадиційні методи лікування.
При застосуванні ОК у вас буде регулярний цикл та зменшаться болі. Хоча навряд чи це будуть справжні місячні, швидше це буде менструальноподібна реакція, хоча для вас особливої різниці в якості та кількості не буде.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!